DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Andrzej Korasze.Swój antypolonizm wyssałeś z mlekiem matki?Bardzo sprytnie nie wymieniłeś Francja-rewolucja przedpaździernikowa.
ponad 1 rok temu / reno
 
gosc liczy na posade zarzadcy w Polin... moze sie przeliczyc. pozbeda sie go jako niewygodnego, niepotrzebnego juz swiadka.
ponad 1 rok temu / olek
 
Andrzej Korasze. Pamiętaj że za kłamstwa pomówienia i szkolenia odpowiesz przed Sądem Bożym.
ponad 1 rok temu / Qwertu
 
I na co tu się oburzać? To są bardzo ostrożne oszacowania. W ruchu oporu było kilka procent społeczeństwa, w ludobójczym szale kilkanaście, a może i kilkadziesiąt. Ruch oporu wstrzymywał się z akcjami zbrojnmymi, żeby nie narażać własnej cywilnej ludności. Mordercy Żydów z naszego społeczeństwa mieli psychologiczne przygotowanie przez Kościół i narodowców i znaleźli się w sytuacji, w której okupant nie tylko nie karał za mordowanie, ale wręcz zachęcał. Niektórzy badacze tych strasznzych czasów dochodza do wniosku, że jesteśmy społeczeństwem potworów. To prawda, ale badając historię ludobójstw Turja - ludobójstwo Ormian, Japończycy w Chinach i Korea, ZSRR ludobójstwo na Ukrainie i w wielu innych miejscach, Chiny - Rewolucja kulturalna, Kabodża, Ruanda, Sudan widzimy, że to ludzki gatunek jest taki. Nie jestesmy gorsi, jesteśmy tylko tacy sami. Wystarczy pozwolić i zachęcić, a okazuje się, że "normalni" są nienormalni.
ponad 1 rok temu / Andrzej Korasze
 
Zderzenie wiary w naród wybrany oraz wiary w polski mesjanizm. Jedno i drugie jest szkodliwe i prowadzi do konfliktów.
ponad 1 rok temu / Urticae
 
Idealny talmudyczny Zyd-chory z nienawisci do wszystkiego,bez powodu,bez uzasadnienia.Najwieksze przykazanie:nienawidzic prawdziwego Boga a drugie zaraz po nim: nienawidzić czlowieka.Czyj jest swiat a rebour?
ponad 1 rok temu / Pol
 
w cytowanym wywiadzie p.Śpiewak przyznał też , że sam jest Żydem, wierzy w wybraństwo Żydów i że nie wierzy że Jezus był mesjaszem.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Nie zgadzam się z twierdzeniami Pana Śpiewak, ale a propos komentarza Stan - poczytaj książki Rene Girarda, przede wszystkim " Kozła ofiarnego" tam jest dokładnie wyluszczone dlaczego, Żydzi byli prześladowań. Ja dodałbym do tego jeszcze kamyczek że strony kościoła katolickiego, który przez wieki zakazywal wiernym pożyczania na procent, więc nic dziwnego, że Żydzi się na pożyczkach bogacili, a jak wiadomo czyjeś bogactwo na ogół jest solą w oku biedniejszym.
ponad 1 rok temu / M&m's
 
Żydzi dziś nauczyli mnie jednego, nie wolno udzielić żadnej pomocy żadnemu żydowi w czasie zagrożenia, gdzyż to przewrotne plemię jest niewierne
ponad 1 rok temu / observer
 
Gdzie jest odpowiedź? Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?Dlaczego tak często? Dlaczego z tak różnych narodów i kultur? Dlaczego żaden inny naród nie spotkał się z tak wielką awersją?Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. ?L?antisémitisme son histoire et ses causes?, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń: ?Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła..... zatem dlaczego?
ponad 1 rok temu / Stan
 
Wydaje się, że p. Śpiewak ma gdzieś nazwiska podpisane pod apelem i sam apel - w myśl zasady: jeżeli nazwiska protestują przeciwko moim poglądom, tym gorzej dla nazwisk. Żadne apele i argumenty nie pokonają fanatyzmu i manii. Przed laty nieżyjący już dzisiaj reżyser Grzegorz Królikiewicz toczył dyskusję z Michnikiem. I w pewnym momencie Michnik powiedział: - Panie Grzegorzu, w Polsce jest antysemityzm bez Żydów... A na to reżyser Królikiewicz: - Powiem panu więcej: W Polsce jest antysemityzm bez antysemitów...
ponad 1 rok temu / Tom Bombadil
 
Dziwne, że te oni nadal żyją wśród nas skoro jesteśmy taaacy wstrętni.. A do tego tak chętnie przytulają nasze pieniążki.. Deportować go było by adekwatne
ponad 1 rok temu / X
 
Nic się w tym kierunku nie zmieni jeśli nie powtórzy się solidarność społeczna z początkuów lat 70tych kiedy to jeszcze wtedy była ruchem społecznym. W tym roku są wybory jeśli chcecie normalnej Polski nie upokarzanej i nie wykorzystywanej to oddajcie swój głos chociarz raz, ten jedyny raz tym którzy niczego nie obiecują.
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
no żłość taka we mnie jest jak u Gajosa we filmie WIELKIEGO PANA filmowca Kondriatuka bodaj ,,MLECZNA DROGA,,
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
."..z przykroscią"- zdaje sie ze o tą przykrosć Spiewakowi chodziło. Czy nie lepiej napisac "z niesmakiem" a najlepiej " z obrzydzeniem". Chyba czas juz przestac sie bawic w uprzejmości.
ponad 1 rok temu / podlasie
 
a niby czemu minister,co z łaciny SŁUGA znaczy się rozkrada i rozdaje Twój podatek z chlebka?
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
kupujesz chleb, płacisz podatek, minister daje kasiorkę dla tego kogoś, utrzymanka Polaków.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
A może by tak pozwać ŻIH za słowa jego prezesa? Najwyższy czas żeby ktoś tu zaczął płacić za rozpowszechnianie kłamstw. Wiem że ta antypolska instytucja jest opłacana przez Polaków, ale i tak będzie powód do dymisji tego rasisty. Co prawda nie poleci ze stołka za kłamstwa które propaguje a za straty które powoduje tymi łamstwami ale dobre i to. Następny krok to rozwiązanie tej instytucji.
ponad 1 rok temu / emk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.