DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Prof. Skrzydlewski: neomarksiści chcą zniszczyć rodzinę. Dlatego lansują ideologię LGBT

Prof. Skrzydlewski: neomarksiści chcą zniszczyć rodzinę. Dlatego lansują ideologię LGBT
zdjęcie ilustracyjne fot. Gili Yaari / NurPhoto / ZUMAPRESS / Forum

Współczesne ruchy lewackie – odwołujące się również do ideologii neomarksistowskiej – postanawiają zwalczyć rodzinę za pomocą budowy związków homoseksualnych. Ich działania są bardzo niebezpieczne – mówił w czwartek na antenie Radia Maryja prof. Paweł Skrzydlewski komentując słowa Roberta Biedronia. Kandydat Lewicy na prezydenta powiedział, że tzw. pary jednopłciowe powinny mieć prawo do adopcji dzieci.

 

Jesteśmy współcześnie świadkami promowania pewnych ideologii przez polityków lewicowych, którzy ukrywają tak naprawdę treści i swoje intencje polityczne pod hasłami równości, wolności czy praw człowieka. Nie bądźmy naiwni. U podstaw tej całej koncepcji leży bardzo niebezpieczna lewacka ideologia, która – niestety – zagraża życiu społecznemu, nam samym – podkreślił prof. Paweł Skrzydlewski.

 

Współczesne ruchy lewackie – odwołujące się również właśnie do ideologii neomarksistowskiej – postanawiają zwalczyć rodzinę także za pomocą budowy związków homoseksualnych. […] Ich działania są bardzo niebezpieczne. Trzeba mieć świadomość tego, że u podstaw tych działań jest bardzo wiele błędów. Jeden z nich to przekonanie o tym, że człowiek jest takim tworem czysto biologicznym i nie ma żadnej określonej natury, porządku – powiedział prof. Paweł Skrzydlewski.

 

Żadne zboczenia seksualne, ludzie wady i nałogi nie dają podstawy do żadnych praw. Do prawa wychowywania dzieci czy czegoś innego. Z tych rzeczy w życiu ludzkim trzeba się jakoś wychowywać i uwalniać, a nie widzieć w nich podstawy do praw. Ludzie są równi w godności. Tej, która pochodzi od Pana Boga. […] Niestety, błędy ideologii lewackiej są obecnie lansowane bardzo mocno w przestrzeni publicznej. One robią dużo zamieszania, zwłaszcza w głowach ludzi młodych – podsumował filozof.

 

Źródło: Radio Maryja

TK


DATA: 2020-02-19 20:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Powinniście zmienić tytuł na: "Neo-Marksiści chcą zniszczyć tradycje rodziny by stworzyć Euro-Arabie"
5 miesięcy temu / Friedrich Wilhe
 
Co wy myślicie, że ci neomarksiści nie mają nic do roboty, tylko myśleć jak zniszczyć te wasze katolickie rodziny? Co wy myślicie, że taki neomarksista to nie chce zaliczyć? Że nie ma neomarksistowskiej żony i neomarksistowskich dzieci biegających po neomarksistowskim domu? Że nie chodzą w niedziele do neomarksistowskiego kościoła na neomarksistowską mszę?
5 miesięcy temu / Neokatolik
 
trupek-pełna zgoda! Twoja logika obejmuje też: złodziei; gwałcicieli; rozbójników; polityków; itp. itd... Bo oczywistym jest, że złodziej tylko czeka na takie cóś, niby cóś, jak wyłuszczyłeś! Niech każdy żyje jak uważa . . . więc jak uchronisz siebie od krokodyla; żmii jadowitej; schizofrenika dodającego do jadła gościom cyjanku?! Brak rozumu jest tu, chyba klinicznie widoczny .. . choć może się powstrzymam, bo o w dzisiejszym świecie wcale Tooo takie NIE! - oczywiste.
5 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Mój Boże, przecież chodzi o depopulację. Ci ludzie potrzebni są do tego, aby tworzyć relacje, które nie są płodne. Rowniez temu ma służyć szeroko stosowana antykoncepcja. Tu nie chodzi o jakąś mityczną ideologię. Mówił już na ten temat o. Pelanowski i inni. Proszę zwrócić uwagę na technologię 5G, coraz większą robotyzację miejsc pracy, eliminację tradycyjnych zawodów, indywidualizacja i alienacja życia jednostek... Akcentowanie przyjemności nad odpowiedzialnością... To wszystko ma doprowadzić do stworzenia podstaw społecznych dla akceptacji NWO. Jeszcze raz polecam książki Antonego Suttona, wypowiedzi Alana Watta, Szok i Trwoga... Jan Białek, Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Szukanie innych rozwiązań prowadzi na manowce większej dezorientacji. Wystarczy prosta logika, aby to zrozumieć. Zawsze jest aktualna zasada przyczyna - skutek. A reszta, to wyciąganie wniosków... I uzupełnianie obrazu przez inne analizy, również te o wymiarze moralnym.
5 miesięcy temu / Krakusik
 
W jaki sposób neomarksiści chcą zniszczyć rodzinę, po co i co im to da? W jaki sposób rodzina im zagraża? Przecież żadna rodzina nie mówi LGBTom jak mają żyć i co robić. Poza tym to ludzie dorośli i nie podlegają żadnej władzy rodziny.
5 miesięcy temu / trooper
 
Do Murem- spokojnie, prawdę mówi.
5 miesięcy temu / Gosc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.