Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Prof. Skrzydlewski: atak na abp. Jędraszewskiego obnażył agresywne oblicze ruchu LGBT


Odtwórz w YouTube
 

Jest dziś wielka potrzeba właściwego nazywania ruchu LGBT. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski doskonale to zdiagnozował, nazywając ten ruch swoistą zarazą (...) I ta choroba jest szczególnie niebezpieczna dla ludzi młodych - mówi prof. Paweł Skrzydlewski w rozmowie z PCh24TV.


DATA: 2019-09-05 07:54:00
AUTOR: TYLKO W PCH24 TV
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

H. Himler też mówił: "homoseksualizm to zgubna zaraza". Czy już ludzie zapomnieli do czego to prowadzi? Reprezentanci LGBT nie nauczają mnie jak żyć. Nie prowadzą lekcji na ten temat w szkołach. Nie pukają do drzwi mojego domu, nie wyciągają ręki po kasę. Nie przepadam za nimi, nie chodzę na ich podchody, nikt nie zmusza moich dzieci do uczestnictwa w ich sprawach pod groźbą wykluczenia, czy pokazania że są inne od reszty. Krótko mówiąc nie przeszkadzają. Toleruje ich odmienność, oni moją w stosunku do nich i nikt nikogo nie musi obrażać. Kto więc jest "zarazą"? "niech pierwszy rzuci kamieniem".
ponad 1 rok temu / Wicki
 
Można obrazić KK? Ich zachowanie obraża Boga i rozum.
ponad 1 rok temu / Lex
 
Tęczowa zaraza "maszeruje" po polskie dzieci. Czy, to tak trudno zrozumieć? Obecny minister sprawiedliwości Izraela, gej Amir Ohana wraz ze swoim partnerem, w 2015r. wylądowali na lotnisku Ben Guriona wracając z USA z dwójką noworodków, za które zapłacili 100 tys. USD. Teraz wiadomo, gdzie prowadzą tropy.
ponad 1 rok temu / Prawdziwek
 
To że powstał ruch LGBT to wyłącznie wina naszel polskiej i katolickiej nietolerancj. Inność seksualną to nieodłączny element stworzonego Świata. Katolicy tego nie tolerują, mimo tego że Bóg to dopuścił, a więc sprzeciwiają się Jego woli. Stąd oni muszą się bronić tworząc różne organizacje.Tolerujmy się nawzajem a problem inności będzie niezauważalne.
ponad 1 rok temu / Leonidas
 
Nie jestem LGBT, ale mam dość kłamstw, jestem osobą wierzącą, ale nie praktykującą, z racji wykrzywionych kazań politycznych. Kościół winien uczyć wzajemnej tolerancji, miłości bliźniego, a nie podjudzać. Zabierzcie się biskupi za porządki "na własnym podwórku" ja sam własne posprzątam w myśl przykazań boskich
ponad 1 rok temu / Dziubal
 
Co to znczy SWOISTA zaraza. Zaraza, czy nie ? A kto ją roznosi ? Wujaszek z Ameryki, i pani ambasador USA.
ponad 1 rok temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.