DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


H. Himler też mówił: "homoseksualizm to zgubna zaraza". Czy już ludzie zapomnieli do czego to prowadzi? Reprezentanci LGBT nie nauczają mnie jak żyć. Nie prowadzą lekcji na ten temat w szkołach. Nie pukają do drzwi mojego domu, nie wyciągają ręki po kasę. Nie przepadam za nimi, nie chodzę na ich podchody, nikt nie zmusza moich dzieci do uczestnictwa w ich sprawach pod groźbą wykluczenia, czy pokazania że są inne od reszty. Krótko mówiąc nie przeszkadzają. Toleruje ich odmienność, oni moją w stosunku do nich i nikt nikogo nie musi obrażać. Kto więc jest "zarazą"? "niech pierwszy rzuci kamieniem".
5 miesięcy temu / Wicki
 
Można obrazić KK? Ich zachowanie obraża Boga i rozum.
5 miesięcy temu / Lex
 
Tęczowa zaraza "maszeruje" po polskie dzieci. Czy, to tak trudno zrozumieć? Obecny minister sprawiedliwości Izraela, gej Amir Ohana wraz ze swoim partnerem, w 2015r. wylądowali na lotnisku Ben Guriona wracając z USA z dwójką noworodków, za które zapłacili 100 tys. USD. Teraz wiadomo, gdzie prowadzą tropy.
5 miesięcy temu / Prawdziwek
 
To że powstał ruch LGBT to wyłącznie wina naszel polskiej i katolickiej nietolerancj. Inność seksualną to nieodłączny element stworzonego Świata. Katolicy tego nie tolerują, mimo tego że Bóg to dopuścił, a więc sprzeciwiają się Jego woli. Stąd oni muszą się bronić tworząc różne organizacje.Tolerujmy się nawzajem a problem inności będzie niezauważalne.
5 miesięcy temu / Leonidas
 
Nie jestem LGBT, ale mam dość kłamstw, jestem osobą wierzącą, ale nie praktykującą, z racji wykrzywionych kazań politycznych. Kościół winien uczyć wzajemnej tolerancji, miłości bliźniego, a nie podjudzać. Zabierzcie się biskupi za porządki "na własnym podwórku" ja sam własne posprzątam w myśl przykazań boskich
5 miesięcy temu / Dziubal
 
Co to znczy SWOISTA zaraza. Zaraza, czy nie ? A kto ją roznosi ? Wujaszek z Ameryki, i pani ambasador USA.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Nie ma żadnego powodu nawet związanego z gramatyką języka polskiego aby skrót "lgbt" pisać z dużych liter. To tak jakby pisać kapitalikami "komunizm" czy "nazizm".
5 miesięcy temu / Hanys
 
Paweł zgadzam się z Twoją wypowiedzią. LGBT - nie, człowiek - tak. Bóg kocha każdego człowieka bez względu na to jaki jest, ale jeżeli tan człowiek żyje i propaguje grzech, to musimy mu o tym mówić i jako Kościół przypominać. Pismo Święte i KKK mówią wyraźnie o miejscu i roli osób homoseksualnych w Kościele i należy się tego trzymać. Tak jak w dzisiejszej Ewangelii, Chrystus nie dyskutuje z Piotrem, tylko zdecydowanie mówi do niego "odejdź ode mnie szatanie". To była pokusa, którą szatan przez usta Piotra próbuje odwieść Jezusa od Jego misji. Nie możemy dyskutować ze złem, wdawać się w dialog z ideologią. Co innego człowiek, którego Bóg kocha, bez względu na to jaki jest. Człowiek przez jakikolwiek grzech ciężki sam wyklucza się z jedności i życia w łasce z Bogiem i Kościołem. Przez sakrament pokuty zawsze może wrócić i cieszyć się jednością i miłością całego Kościoła oraz pozostawać w łączności z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem.
5 miesięcy temu / Ricardo
 
Prawda
5 miesięcy temu / Grazyna
 
p.Skrzydlewski mowi nam prawde. Zycie na ziemi bedzie zawsze skomplikowane bo ludzie sa zroznicowani. Za pieniadze tak jak zrobil to Judasz wszystko zrobia. Cenzury lub inne takie rzeczy prawdziwym katolikom nie przeszkodza, bo my mamy zkodowane w mozgu jak mamy zyc na ziemi. Jest to podyktowane nam przez samego Boga kiedy nas tworzyl. Prawdziwa milosc do blizniego I jak walczyc ze zlem tez jest w nas zakodowana I wiemy jak to robic. Ludzie ktorzy zyja w sakramentach Boskich to Bog daje im sile I mowi im co maja robic. Duch swiety jest wsrod nas I nie musi nosic zadnej maski. Tylko my prawdziwi katolicy go widzimy I wiemy jak dziala. Duchu Swiety oswiec nasze umysly.
5 miesięcy temu / Bogumila
 
W sobotę 10 sierpnia o godz. 15 odbędzie się Modlitwa za Ojczyznę w Krakowie na ul. Franciszkańskiej 3. http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7669
5 miesięcy temu / Obywatel
 
Tez tak myślę
5 miesięcy temu / Danuta Wacławi
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.