DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ten człowiek nie posiada realnej wiedzy. To nie jest żaden autorytet. Niedawno nazwał ludzi oszołomami i idiotami tylko dlatego, bo wyrazili swoje obiekcje dot. szczepionek. Boże chroń Polskę przed takimi ludźmi
1 miesiąc temu / Majk
 
Fanatyzm umysłowy prof. Krzysztofa Simona postuluje i zachęca do agresji na prywatną własność i działanie Kościoła katolickiego. Jego zdaniem jednostki lub kolektywy mogą narzucać innym ludziom działanie lub zakaz działania. Jego zdaniem normalny kraj, to kraj w którym rząd może ingerować we własność prywatną i działanie rządzonych, którzy nie wykazują żadnej agresji. Mówiąc krótko, jego zdaniem normalny kraj, to kraj totalitarny. Nota bene, prof. Krzysztof Simon ma obsesje dotyczącą kościoła, mszy, wesela i pogrzebu.
22 godzin temu / paleolibertaria
 
ciekawi mnie ile ten "profesor" dostaje od Sorosza i producentow szczepionek?
1 dzień temu / bob
 
Zamknąć wszystkie hipermarkety tam jest jeden na drugim osiedlowe będą mieć zyski panie doktorku
2 dni temu / Pitter
 
To już jest fanatyzm naukowy.
3 dni temu / Agasso
 
Pan profesor już od dawna sam powinien się leczyć.
3 dni temu / Kristoff
 
Nie piszcie że on jest biedny. Biedni umysłowo to jesteśmy my że tak się dajemy tłamsić i tresować z korzyścią dla w?elkich ponadpaństwowych koncernów.
3 dni temu / Jot
 
No to Biedronka supermarkety też winne być zamknięte!!! Przecież też tam są zamknięte przestrzenie!!! Chyba komuś przeszkadza że ludzie są w kościele
4 dni temu / Willas
 
Jakiego wyznania i narodowości jest w/w
4 dni temu / remi
 
Jest opłacany przez Koncerny 'Medyczne';
5 dni temu / Tomasz
 
JA BYM JEGO ZAMKNAL NA WIEKI WIEKOW!
6 dni temu / KONSTRUKTOR
 
Biedny Doktorek. Nie rozumie, że może być coś cenniejsze od życia i że kontakt z Bogiem daje nam nieporównywalnie więcej niż tele-porada...
6 dni temu / Verdi
 
Prof Simon robi się niebezpieczny i należałoby go zamknąc w ścisłym odosobnieniu.
7 dni temu / metrios
 
Biedny ten profesor, taka głowa do nauki, taka wiedza zdobyta, a mądrości prawdziwej - brak. Karl Ćzapek powiedział : Największą klęską naszych czasów jest uczony głupiec. Niestety ta klęska dotyka nas coraz dotkliwiej.
8 dni temu / frik
 
Nie ma co komentować - potem takie osobistości - lezą na Powązkach lub w Bazylice
9 dni temu / dziadek
 
Pan Simon to biedny i szalony człowiek. Nienawidzi ludzi.... Jak, nie daj Boże, ugryzie się we własny język to zatruje się jadem.
10 dni temu / Jan
 
W latach 50/60 w ubiegłym wieku jak studiowałem, i było jeszcze społeczeństwo klasowe, a w kwestionariuszu osobowym określało się pochodzenie społeczne ,a na uniwersytetach, akademiach , politechnikach nie dawano punktów dodatkowych za pochodzenie chłopskie i robotnicze. O przyjęciu na uczelnię decydował egzamin i intelekt starającego się, profesorami byli mądrzy ludzie, z dobrymi genami. Nikt z grona profesorów nie odważył się gadać głupot. Wtedy na uczelnię chodziło się w garniturach, koszulach z krawatem obowiązkowo na egzaminy, i oczywiście ogolona twarz, włosy przystrzyżone. Teraz jak patrzę na tych bezklasowych profesorów to ciągle przewija mi się przed oczyma rzemiosło: fryzjer, piekarz, hydraulik, szklarz krawiec. Świat się zmienia nie zawsze w dobrym kierunku. Brak autorytetów, a tytuł niegdyś naukowy profesor dzisiaj o niczym dobrym nie świadczy.
12 dni temu / Jerzy
 
W normalnym kraju, za wygadywanie takich urągających nauce głupot, prof. Simon zostałby już dawno zamknięty, i raczej ze skierowaniem na obserwację psychiatryczną. Prof. Simon zdradza objawy psychozy maniakalnej i neurotycznej kompulsji.
13 dni temu / Też profesor.
 
Powiedz to muzułmanom albo żydom. Masz na tyle odwagi ?
13 dni temu / obserwator
 
PIS= ZŁO!
14 dni temu / raff
 
Dziwię się, że dopiero teraz zaczął o tym mówić. To straszny człowiek. Straszny przez to, że nie ma sumienia. Teraz dodatkowo wyłazi z niego...opętanie jakieś.
14 dni temu / Nika
 
Sam język go dyskwalifikuje. Czy to nie jest mowa nienawiści?
14 dni temu / Justa
 
proponuję zamknąć prof. Simona, bo on nawet nie wie co bredzi
15 dni temu / bbb
 
Czy ten człowiek to ma rozum? nie wie że bez Boga nie ma życia? oby zdążył się nawrócić, bo będzie kiepsko z Twoją duszą. Niech się wezmą do pracy bo nie leczą ludzi tylko udają. Trochę kultury i szacunku do ludzi, proszę się odczepić od Kościoła, profesor też może być fanatykiem covidowym, szczepionkowym.
16 dni temu / ola
 
Jak człowiek który jest podejrzewany o branie pieniędzy od koncernów produkujących szczepionkę ,ma czelność zabierać głos w sprawie kościoła?
16 dni temu / Bob
 
-Ygli22,ciekawe przyjacielu że do "będzwałów" nie zaliczasz &Lucka, & Zenek. Pamiętaj! Bez całodobowego pobytu w charakterze wolontariusza na oddziale prof. Simona, to tydzień dla Ciebie jest stracony. Wtedy się przekonasz kto jest pozorantem. Przed wejściem na oddział zabezpiecz się, polecam kombinezon B-14. Takich jak ty nie pozdrawiam, życzę obyś się nie zaraził i nie trafił pod opiekę "pozoranta"
17 dni temu / ewenement
 
prof. niech sam modli się do telewizji kurskiej.Lekarze i tak nie leczą, szpitale udają, że przyjmują pacjentów. To wszystko jest chore.Nikt tak nie pomoże przy chorym jak rodzina, która nie ma wstępu, bo jeszcze za dużo by zobaczyła.Zburzono słabą służbę zdrowia i nie zostało nic.Zwolniono ludzi z obowiązku pracy i leczenia ludzi i jeszcze to usprawiedliwiono.Odbudować to wszystko nie będzie łatwo. Rząd się wyżywi i wyleczy. A my?
18 dni temu / elle
 
Panie Profesorze, jakoś nie proponuje Pan zamknięcia strajkujących. No tak, bo tam nie ma fanatyków, tam są wulgarne baby, które za nic mają prawo, ale wiele mówią o praworządności i jej braku. Powinien Pan trzymać się daleko od religii. Kościoły są dla katolików, a Pan chyba do nich nie należy.Proszę nas nie określać i nie klasyfikować, zwłaszcza, jak się myli pojęcia.
18 dni temu / Mary
 
Ta osoba na zdjęciu to żałosny pozorant. Ale ja do komentarza "ewenement".. To akurat dość ważne. To nie jest istotne czy nazywamy się "Rozencwajg" czy "Hulagogo". Istotne jest, czy wierzymy w Boga czy w pieniądze Panie/Pani.."ewenement". Będzwałów nie sieją, rodzą się - po prostu... Pozdrawiam. Ygli22
19 dni temu / Ygli22
 
Tych poniżej komentujących prof. Simon powinien zaprosić do kliniki na dobowy dyżur, może coś do tych tępych główek by trafiło. Nazwisko się nie podoba? & Lucka, & Zenek,wypada się zastanowić czy zanim zostałem przechrztą na imię nie miałem Srul a matkę z domu Rozencwajg. & Lucka, & Zenek, zanim coś wysmarujecie-to włączcie myślenie.
19 dni temu / ewenement
 
Nie dajcie się zwieść na jaw teraz wychodzi kto służy Szatanowi.. Módlcie się za niego
19 dni temu / Marzena
 
Hehe, czyżby realizował jakąś agendę ideologiczną obok szczepionek. Niee, to na pewno bardzo obiektywny badacz finansowany przez pfizer i gilead.
20 dni temu / Kontrrewolucjon
 
Prof. Simon jak nazwisko wiele mówi...
20 dni temu / Lucka
 
Kto to jest Simon, nazwisko nie Polskie i dlatego on perfidnie obraza Polakow .Ja wzywam go do zamkniecia swoich durnych wypowiedzi , a niech sie odwali od katolikow ,ktorzy sa mu sola w oku. Czlowieku mnie wiesz co mowiszi czynisz, opamietaj sie poki jeszcze masz czas.
20 dni temu / Zenek
 
Dr Bolszewik. Nie powierzyłbym mu nawet psa.
21 dni temu / Marek
 
Następny naganiacz innym lekarzom normalnym zakazano wypowiedzi
22 dni temu / Cc
 
Pan profesor jednak cierpi, przeto mu wybaczę.
22 dni temu / Non
 
W normalnym kraju zamknęliby Ciebie
23 dni temu / bert
 
Czy on w ogóle wie, co mówi? Brak pogrzebów? Za chwilę braknie miejsca w prosektorium i w kaplicach pogrzebowych.
24 dni temu / Michał
 
Popatrz se Simon do lusterka i odpowiedz sobie na jedno pytanie: a cóż to za dziwo jest w tym lusterku?
24 dni temu / Marek
 
Nie ma zachorowań, a tak zwane zakażenia. Technika manipulacji nakazuje zamienne stosowanie tych dwóch terminów. Liczba zachorowań drastycznie spadła. Dzicz to tacy lekarze jak pan - profesor?
26 dni temu / Natalia
 
to wyemigrować profesorze do normalnego kraju! czekają na pana w dżungli! bo z takim mysleniem to na palmy.
27 dni temu / pa
 
Do Simona: Na razie to nie ty decydujesz kto i kiedy ma chodzić do Kościoła....
27 dni temu / Kris
 
O kim mówisz nierozumny. Dzicz to mamy na ulicach z piotrunkami - jest wiele przypadków zgonów, także w pańskim szpitalu panie Simon,zarażonych covidem przez nieodpowiedzialne osoby z personelu medycznego, które dobrze się bawiły na demonstracjach. Kto ponosi za to odpowiedzialność?!?
27 dni temu / Patrick
 
Niech pan profesor powie lepiej ile wziął kasy w ubiegłym roku od firm farmaceutycznych.Szczególnie o Phizera.Bo to chybs nie tajemnica że ten tzw."ekspert"z tą firmą wspołpracuje.
27 dni temu / pytanie
 
i rządzący katolicy takich ekspertów słuchają???
27 dni temu / kasikas
 
W czasie wojny Kościołów nie zamykano i teraz tym bardziej nie powinno. Profesor ma "fanatyzm mamony" - cóż tytół Pan posiada ale wiedzy najważniejszej brak - ciekaw czy badania kardiologiczne ostatnio robione były - ja kardiologiem nie jestem ale z tego co Prof.Simon mówi wnioskuję iż kamień zamiast serca Pan posiada. Trzeba się o pańskie nawrócenie pomodlić Z Panem Bogiem - wszystkiego dobrego i Zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzę ..
27 dni temu / pokorny2020
 
Niby profesor ale rozumu brak.
28 dni temu / kolo
 
Jesus Is God for you for me
28 dni temu / [email protected]
 
Zamknięte pomieszczenia niebezpieczne, a wychodzić zakazali. Panie profesor nie opowiadaj bzdur, słuchać się nie da. Lewackie demonstracje Pany nie przeszkadzały? Liczba zachorowań dobiła prawie do 30 000 tysięcy i jakoś nie było uwag
28 dni temu / monika
 
Biedny człowiek
29 dni temu / Mireq
 
Simona należy pozbawić prawa do wykonywania zawodu lekarza,weterynarza .
29 dni temu / kso
 
"można się pomodlić w domu, przed telewizorem," największy komplement jaki słyszałam w życiu.Brawo dla mądrości autora.
30 dni temu / Ala
 
Gdzie jest jego "kościół" i jaki jest jego narodowy "religizm"?. A słownictwo i zachowanie na poziomie nieuka
1 miesiąc temu / Adler
 
Proponuję zacząć od zamknięcia Simona w Tworkach
1 miesiąc temu / Stefan
 
Oszalały z nienawiści ateista.
1 miesiąc temu / Damian
 
Pomocnik Horbana, Św. Michale Archaniele zadziałaj.
1 miesiąc temu / normal
 
ciekawe ile Pan profesor wziął kasy za głoszenie tak bzdurnych rzeczy. To moja sprawa czy chcę iść do Kościoła , a nie jakiegoś ignoranta nawet w osobie profesora. Pod pretekstem pandemii , na którą nie umiera więcej ludzi niż na inne choroby walczy się z chrześcijaństwem i zniewala ludzi.Patrzy się na ile jeszcze można im przykrócić wolność. Ludzie nie możecie już wyjechać z kraju , nie możecie lecieć samolotem, nie możecie iść do kina , do teatru, do Babci , cioci, nie możecie sie spotkać w wiećej niż 5 osób, dzieci siedzą po 8 -10- godzin przed komputerami i nie mogą wyjechać na ferie- na świeże powietrze.Pozamykane hotele , pensjonaty , nie ma Sylwestra ale od 18 stycznia klasy 1-3 mogą wrócić do szkoły.Wdrukowuje się nam w głowy te brednie żeby zasiać panikę, strach , wpędzić nas w psychozę .Takim otępiałym "Stadem" pastuchom lepiej się rządzi i łatwiej wbija bzdury do głowy.Czas się ocknąć i nie pozwalać na zamach na naszą wolność. Toż to już Chiny
1 miesiąc temu / smutas
 
Od Powietrza , Głodu , wojny , Simona zachowaj nas Panie .
1 miesiąc temu / Bob
 
Jak pokazuje link: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/jgh.14936 ta "osobistość" w świecie lekarskim korzysta w z hojności firm farmaceutycznych: "Deklaracja konfliktu interesów: Dorota Zarębska ? Michaluk i Krzysztof Simon otrzymali konsultacje i sponsorowane wykłady firm AbbVie, Gilead i Merck. Jerzy Jaroszewicz był konsultantem firm AbbVie, Gilead i Roche oraz jest mówcą dla firm AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS. Krzysztof Simon był konsultantem firm AbbVie, Gilead, Merck, Alfa-Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer. " Więc czemu tu się dziwić
1 miesiąc temu / Artur
 
Niemal każdy zły człowiek ma parcie na szkło!
1 miesiąc temu / zet
 
socjopata i agent Big Pharmy
1 miesiąc temu / tot
 
jest tak samo emocjonalny i nawiedzony jak co co ich krytykuje bo w jednym niechcący ma racje ,fanatyzm zaślepia i wykrzywia idee
1 miesiąc temu / elka
 
Tomasz Kempis Naśladowanie Chrystusa: "Naukowcy pragną być postrzegani i uważani za mądrych"
1 miesiąc temu / mario
 
Szkoda, że nie mówi Pan o niekonczących się protestach i reżimie tam stosowanym. No właśnie bo wg Pana protesty tzw. kobiet to jest salonowe towarzystwo, broń Boże dzicz. My wierzący wrzeszczymy na pogrzebach i Mszach św. nie zachowujemy reżimu i najlepiej, żebyśmy zeszli do katakumb. Znamy to, Panie Doktorze. Nazywaliście nas różnie - dziczą, ciemnogrodem, fanatykami.A my jesteśmy dziećmi Bożymi. I to On nas uleczy. A Panu radzę, więcej kultury i pokory.
1 miesiąc temu / Mary
 
Panie profesorze niech pan się zamknie w domu i nie wychodzi i nic nie mówi,będzie to z pożytkiem dla wszystkich
1 miesiąc temu / Gustaw
 
... chroń nas przed naukowcami-psychopatami, którzy dla kasy,idei i własnego ego są zdolni do wszystkiego. "Uczeni" uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż ludzie ma naiwną pewność, że "naukofcy" bredzić nie mogą".
1 miesiąc temu / dymekzcadyka
 
Za łeb i razem z malutkim pontonem, plastikowym wiosłem i litrem kranówki w butelce wywalić dziada do Bałtyku na odległość 2 kilometrów od duńskiej wyspy Bornholm.
1 miesiąc temu / bleblebler34
 
W normalnym kraju wierni wyznania Chrystusowego modliliby się dzień i noc do Boga w Trójcy Jedynego o zatrzymanie wymyślonej pandemii i wszelkich destrukcyjnych i doświadczalnych działań na narodach świata! Kto Ci dal rozum profesorku ? Ocknij się i broń ludzi!
1 miesiąc temu / BasiaX
 
Aż mu piana z pyska leci...
1 miesiąc temu / Antyadolf
 
Przypadek profesora Simona potwierdza trafność spostrzeżenia, że nie ma ludzi zdrowych, są tylko nieprzebadani.
1 miesiąc temu / Janek
 
W normalnym kraju takiego "profesora", to by już dawno przestali zapraszać do jakiegokolwiek programu. To jest człowiek chory z nienawiści do naszej wiary, do naszych praktyk religijnych, on nie wierzy w moc Jezusa Chrystusa. Pytam się tego człowieka, dlaczego nie wzywa do wyłączenia wszelkiego transportu publicznego? Dlaczego nadal czynne są duże sklepy, w których wszyscy na siebie chuchają i dmuchają, także na towary? Dlaczego w ogóle pracuje spożywczy przemysł przetwórczy, skoro na produktach mogą sobie żyć te Covidowe wirusy? Zamknąć wszystko i wszędzie, a ludziom dać zakaz wychodzenia z domów, to osiągniecie swój cel panie Simon. Ludzie przestaną chorować na koronowirusa i przynajmniej będą umierać zdrowo. A eksperymentatorzy będą się radować z tej światowej depopulacji. Resztę dokona niezbadana do końca szczepionka.
1 miesiąc temu / Mela
 
Ostatnio panuje mania niektórych ludzi,że wykraczają poza swoje kompetencje ,a przy tym w manią wyższości ubliżaja innym, bo uważają,że to co maja przed nazwiskiem ich do tego upoważnia. Widać to ostatnio w każdym tzw. "ę,ą" środowisku. Uważam,że bardziej grozna jest pandemia nienawisci,bo prowadzi do wścieklizny. Poza tym przypominam nawet Episkopatowi Polski ,że mamy KONKORDAT.
1 miesiąc temu / Dorota
 
A fanatyzm naukowy nad zdrowym rązsądkiem przeważać może?
1 miesiąc temu / Bond (James)
 
Są tzw. osobniki "zatrzaśnięte" - jak mawia mój kolega druh, i obawiam się, że prof. Simon do nich należy. Podobnie jak część "naszych" polityków. I tu właśnie - jak to już ktoś wcześniej powiedział z kosmosu - Huston, mamy problem.
1 miesiąc temu / Jary
 
Dlaczego akurat tan człowiek jest konsultantem? Skąd on się w ogóle wziął? Jakie sukcesy odniósł na polu medycyny? Na jakiej podstawie został wybrany? Czy ktoś może odpowiedzieć? Jeśli tak, bardzo proszę o informację.
1 miesiąc temu / L
 
Chory na nienawiść łoś z dyplomem. Zbyt dużo TVN i energetyków lub innego lepszego towaru wciąga. Ma teraz swoje 5 minut. W końcu go ktoś słucha i ogląda.
1 miesiąc temu / mj
 
Przestępuję próg kościoła...staję się fanatykiem religijnym. Wracam do domu, i modlę się do telewizora, jestem porządnym katolikiem. W dobrym egzorcyście już tylko nadzieja.
1 miesiąc temu / Freedom
 
Czy rozsądek z zarazą też jest zdrowy?
1 miesiąc temu / Eustachy
 
Ten człowiek jest bezczelny bezkarnie codziennie obraża Polaków, to SKANDAL należy go pozwać do Sądu o odszkodowanie za obelżywe i nikczemne słowa pod katem Polaków.
1 miesiąc temu / temida
 
A JEGO WLASNIE PROMUJE DUDA I MORAWIECKI CHYBA ZGODNOSC POGLADOW W SPRAWIE NOWYCH RESTRYKCJI WZGLEDEM ZNIENAWIDZONYCH CHRZESCIJAN
1 miesiąc temu / zbigniew
 
Masoni nie odpuszczają. Szkoda że i "nasz" rząd brnie w plandemiczny bzdet. Resztki zaufania do nich ratuje tylko fakt, że nie robią tego co wyprawia masoneria na za chodzie, czyli że, jak do tej pory, nie posłuchali jeszcze takich opętańców jak ten. Ale w nieprzebadane pseudo "szczepionki" jednak "inwestują" wystawiając Polaków na odstrzał testowania na nas niesprawdzonej, niebezpiecznej "kuracji" genetycznej.
1 miesiąc temu / antymason
 
?W normalnym kraju by zamknęli kościoły, zamknęliby pogrzeby, zamknęliby wesela? W normalnym kraju zamknęliby jego. Najlepiej w psychiatryku.
1 miesiąc temu / Michał
 
taki mocny , zapraszam do londynu i niech pozamyka moski nastepnego dnia podziekuja mu wyznawcy islamu obcinajac głowę
1 miesiąc temu / vit london
 
JAK NA RAZIE TO ZADNA PRZEPOWIEDNIA profesorka SIE NIE SPRAWDZA .JA PROPONUJE ABY TEN GOSCIU SIE ZAMKNAL W SWOIM GABINECIE I NIE OTWIERAL OTWORU GEBOWEGO.TAK BEDZIE LEPIEJ DLA WSZYSTKICH.
1 miesiąc temu / GREGOR
 
Najwyższy autorytet TV N... wybiera wybitnych ekspertów do wyrażania profesjonalnych opinii. To jest masmedialne dezinformowanie Polaków.
1 miesiąc temu / Kul
 
Gdzie ten człowiek nauki pobierał?
1 miesiąc temu / Grazia
 
Lewak, który wykorzystuje pandemię do promocji swoich totalitarnych, antykatolickich poglądów.
1 miesiąc temu / Husarzowy
 
Jeśli ktoś wyraża sprzeczne opinie w dziedzinie, w której jest uważany za autorytet, kierujac sie prawdopodobnie politycznymi pogladami, to sam sobie ten autorytet odbiera. I żeby to stwierdzić, nie trzeba mieć specjalistycznego wykształcenia. Tak w ogóle to jestem lekarzem, ale nie ma to znaczenia w ocenie prof. Simona
1 miesiąc temu / Lulek
 
Odrażający typ!
1 miesiąc temu / Jan
 
Ten pan jest tylko lekarzem, a i wypowiedzi na tematy medyczne budzą wiele zastrzeżeń. Jego zacietrzewienie ideologiczne nie powinno przez nikogo być brane pod uwagę. Ciekawe jaką wściekłość wśród lekarzy wzbudzą niskie wskaźniki wyszczepialności na covid. Ja przy grypie miałam próbkę.
1 miesiąc temu / Ola
 
Ludzie,którzy nie studiowali medycyny,nie wspominając już o robieniu specjalizacji w dziedzinie chorób zakaźnych,mają czelność krytykować kogoś z tytułem profesora w tej dziedzinie.
1 miesiąc temu / ollek
 
Żeby zacytować gefreitra Kanię: ?Jakoś tak to już jest, że zawsze najbardziej zwraca na siebie uwagę? idiota?
1 miesiąc temu / thebodzio
 
Stanowczo sprawdza się powiedzenie że - idiocie wystarczy pozwolić mówić.
1 miesiąc temu / Siergiej
 
Podobno pan Simon w zeszłym roku był stypendystą Pfizera. To chyba dużo wyjaśnia...
1 miesiąc temu / szkielet
 
człowiek powinien poszukać pomocy na pewno ma problemy z osobowością, nie daje rady sam ze sobą
1 miesiąc temu / marianna
 
teraz już chyba wszyscy nie mają złudzeń do czego ma służyć "pandemia strachu" zniszczyć religię katolicką zniszczyć rodzinę- a wprowadzić religię globalną "panteon bóstw" - rodzinę czyli mężczyzna+kobieta+dzieci zamienią bbaba+baba facet+facet. a ten cały simon to nie lekarz a propagandzista lewacko-komuszego niszczenia Katolicyzmu i Rodziny. simon trzymaj swoje łapska z dala od Kościoła bo możesz je stracić a te zamykanie kościołów wybijemy ci z tego czerwonego łba!
1 miesiąc temu / Wojtek Polak
 
Niedawno wyświetlali taki serial W słońcu i w deszczu.Tam w pierwszym odcinku zjeżdżają się wszystkie starsze dzieci bo ojciec umiera.Każdy z nich pan,bo do miasta poszedł,bo ojce wykształcili,a wiocha w nich pozostała.Kłócą się o spłachetek ziemi i o spłatę z tego,bo tylko to jest istotne.Nie jest ważne,że umiera ojciec,który wychował,wyżywił,posłał do szkół,nieważne,że spracowania matka w chusteczce na głowie na to wszystko patrzy i płacze.Reszta odcinków nieistotna,bo już lecą propagandą sukcesu,ale pewne prawdy życiowe nigdy się nie zmieniają,a środowisko,w którym się wyrosło pozostaje w człowieku do końca.To tak może obok,ale,jak to mówią,czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość traci.Niestety nie dla każdego jest dobry szybki awans społeczny.
1 miesiąc temu / terkotki
 
Odnośnie zamykania to najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie ust przez p. Simona.
1 miesiąc temu / some man
 
Wykształcenie nie ma nic wspólnego z mądrością, może i fachowiec z tego pana ale na czym się opiera ,co u niego jest fundamentem ? Takie zadaje sobie pytanie
1 miesiąc temu / Karoll102
 
W Rzymie nikt nie zamyka kościołów. zasada jest prosta - minimum metr odległości od siebie w kościele i maseczki. a wydaje mi się, że to "cywilizowany kraj"...
1 miesiąc temu / ja
 
Zabierzcie, proszę, temu człowiekowi mikrofon, bo mu krzywdę robocie. Nie dość, że wystawia się na pośmiewisko, to jeszcze może go jakaś apopleksja trafić. Pozdrawiam wszystkich zrównoważonych.
1 miesiąc temu / Daddy
 
Apokalipsa wyjaśnia, co stanie się z poganami.
1 miesiąc temu / baca
 
Profesor zmutowany. Bywają tacy. Jest ich nawet cały legion.
1 miesiąc temu / 123abc
 
Ty pseudonaukowcu zamilcz bo jesteś żałosny.
1 miesiąc temu / Xyz
 
Niech Pan się nie ośmiesza. Nie godzi się, żeby człowiek z tytułem profesora takie bzdury wypowiadał. CO PAN MA PRZECIW PANU BOGU I KOŚCIOŁOWI?
1 miesiąc temu / Józia
 
ile mu zapłacił Soros?
1 miesiąc temu / Irena
 
Jestem fanatyczką i chodzę do kościoła bo wierzę że Chrystus nie zaraża wręcz przeciwnie ... uzdrawia....chwała Panu
1 miesiąc temu / Kinga
 
A co ze sklepami? Tam to jest dopiero...i jakoś nikt się tym nie przejmuje.
1 miesiąc temu / IB
 
Pan Simon chce tak wszystko zamykać, a może dałby dobry przykład i sam się zamknął.
1 miesiąc temu / Jan
 
w normalnym kraju to by w psychiatryku zamknęli takiego pseudoprofesorka i nową szczepionkę na nim testowali. Smutno patrzeć jak "autorytety" za których wykształcenie w końcu my podatnicy zapłaciliśmy staczają się ku otchłani piekieł
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 
A czy mogli by zamknąć fanatyków lewackich? Są takie miejsca odosobnienia gdzi nie ma klamek
1 miesiąc temu / marisa
 
Jest w takim wieku, że - jak startował na studia - to na pewno dostał punkty za POCHODZENIE.
1 miesiąc temu / E
 
Kto cie uprawnil do tego, abys sie wypowiadal???????????? JESTES DNO chlopie!!!!!!!!!!!!!!!
1 miesiąc temu / jon
 
"... koronawirus szerzy się właśnie w zamkniętych pomieszczeniach" Tzn.,że w szpitalach tez. Zamknąć szpitale
1 miesiąc temu / ax
 
Profesorze łapy precz o kościoła.
1 miesiąc temu / Jonas
 
Pan Simon powinien się zatem jak najszybciej wyprowadzić do "normalnego kraju". Ciekawe, że wytrzymał, aż tak długo... Swoimi "złotymi myślami" nie zmieni Polaków. My przetrwaliśmy dużo trudniejsze czasy i Boga się nie wyparliśmy z naszych serc. Dlatego w myśl zasady: "Psy szczekają, a karawana jedzie dalej", damy radę nie takich profesorów przetrwaliśmy, byli w historii dużo bardziej dokuczliwi. Szczęść Boże.
1 miesiąc temu / Paweł
 
To że jest profesorem to nie znaczy że jest mądry. Jego wypowiedzi o tym świadczą.
1 miesiąc temu / Stary
 
Napewno osobiste opinie tego pana nie wplywaja na to w jaki sposob on widzi tego wirusa... i jak "straszny" ten wirus jest...
1 miesiąc temu / Kargul
 
Czy ten człowiek jest zdrowy na umyśle? A może to opętanie więc ks.Egzorcysta diecezjalny pilnie potrzebny.Zapomniałem dodać,że takie objawy mogą wystąpić po podaniu tej ''szczepionki''
1 miesiąc temu / andrzej
 
Panie doktor, jako zawodowy lekarz powinien pan zaproponować osobom spod znaku mohera picie soku z owoców aronii. Instytut Wirusologii w Ulm w Niemczech oficjalnie stwierdził, że ten sok jest w 97% skuteczny na koronowirusa i nie mniej skuteczny na grypę. Prowadzą w tym kierunku dalsze badania. Ale rozumiem Pana opory psychiczne. Pan jako człek światowy, oczywiście nie zaleca znachorskich a fe..., ziołoleczniczych a fe... procedur. Rozumiem też Pana antyreligijną frustrację gdy starsze panie nie chcą się zabezpieczać poprzez ubranie gustownych gumowych kreacji w stylu wojskowego kostiumu OP-1, gumofilców i odpowiedniej maski okrywającej całą głowę. Jako emeryt znający potrzeby innych chętnie oddam panu swój przydział szczepionki by mógł Pan ją sobie wbić w tylną część ciała. Byłbym gotów zrobić to panu nawet sam, byle nie słuchać już tego pitolenia.
1 miesiąc temu / Benek
 
Jeszcze nie wpadł na to, ze sam może się zamknąć. A szkoda, czekamy.
1 miesiąc temu / Linkc
 
Chory czy opętany ? W tych czasach obydwie możliwości są prawdopodobne.. I czy ten prymityw nie jest doradcą premiera ds. plandemii ?
1 miesiąc temu / Łukasz
 
Panie psorze,niech tak nie będzie pan hop do przodu,by z tyłu nie zabrakło!Życie chadza różnymi ścieżkami i pana psora też może trafić religizm i fanatyzm religijny.Szczególnie wtedy,że gdy śmierć u ...to do pokuty,jak mawiała moja Babcia.
1 miesiąc temu / ejuju
 
Skad u niego taka nienawisc do Polakow i kosciola...mozna sie tylko domyslac.Ja dzis chodzilam bez maski,mam dosc i astme tez mam i z trudem lapie powietrze pod ta szmata i to jest dzicz -lekarze,ktorzy nie chca mi wypisac zaswiadczenia,ze nie moge jej nosic.
1 miesiąc temu / hm
 
Widocznie marcowy docent, sam się zakopał swoimi absurdalnymi stwierdzeniami, jak w ogóle można kogoś takiego zapraszać do mediów. Trans inlteigentny facet, to cudne określenia trans inteligencji ukuł bloger Czarna Limuzyna z portalu Ekspedyt.
1 miesiąc temu / finka
 
Chory człowiek i może.....nic nie może. Takich powinno się ścigać z urzędu. W Afryce podobno jest zbyt mało koronowirusa, powinien tam pojechać by rozpętać "zdrową", normalną, histeryczną "PANDEMIĘ". Bil Gates na pewno by to docenił.
1 miesiąc temu / Marzena
 
ale posluchali go ukraincy bo nowo wybrany prezydent oglosil ze od 6 stycznia Ukraine zaatakuje covid/wywiad ustalil/ i od tego dnia do konca miesiaca ogloszono kwaranntane i calkowite zamkniecie nade wszystko cerkwi i kosciolow a dlczego ten termin? PONIEWAZ W PRAWOSLAWIU SWIETA BOZEGO NARODZENIA sa obchodzone 6 stycznia CZY TERAZ DOCIERA TO DO GLOW ZE OW WIRUS MA GLOWNY CEL ZNISZCZYC CHRZESCIJANSTWO
1 miesiąc temu / olek
 
Na podstawie wywijania rączkami i noska konsultanta można postawic diagnozę?
1 miesiąc temu / Igor
 
Jaki związek z religią ma... konsultant w dziedzinie chorób zakaźnych prof. Krzysztof Simon pytany w TVN24 o opinię na temat postulatu o zwiększenia ilości wiernych w kościołach? Jak wygląda i TVN24 i "konsultant" ma tyle wspólnego z religią katolicką co owczarek niemiecki z Niemcem i pytający i odpowiadający pokazał swoją infantylność.Czy zadawanie lekarzowi pytań o religię jest jak pytanie dentysty o diagnozę prostaty?
1 miesiąc temu / Hugo
 
Po pierwsze, dopóki się nie uspokoi sytuacja z nowymi przypadkami zakażeń i zgonów z powodu COVID-19, nie ma mowy o luzowaniu obostrzeń ilościowych w kościołach ani w innych miejscach. Po drugie, nikt nikomu nie zabrania się modlić. Przecież modlimy się całym swoim życiem, nie tylko będąc w kościele. Odrzućmy takie myślenie, że sprawy religijne są zarezerwowane tylko dla świątyń. Co do mszy, to jest dyspensa i należy uczestniczyć we mszy za pośrednictwem telewizji, radia i Internetu, jeśli nie w kościele. Ta sytuacja nie potrwa wiecznie. Najważniejsza jest cierpliwość i dojrzałość. Po trzecie, zauważmy, że wywiad prof. Simona był dla wiadomej stacji, więc już wiadomo, że to nie jest wiarygodne źródło, co nie zmienia faktu, że kościoły nie są i nie będą zamykane, a nie wynika to z fanatyzmu. Po czwarte, wielu już było różnych szerzej znanych lub nieznanych przeciwników obostrzeń i cytując klasyka, ich kości bieleją na wszystkich frontach tej wojny.
1 miesiąc temu / Myślcie!
 
Życzę mu by czym prędzej doświadczył działania Boga w swoim życiu i się nawrócił bo czasu ma niewiele
1 miesiąc temu / ........
 
Jeśli profesor wcześniej powiedział że wszystko co złe to przez dzicz nie słuchająca niczego to ja się zgadzam. Są tacy co nie stosują się do niczego bo to z Pisu. I jeśli w czasie ostatnich protestów nagle się to zmieniło tzn. że pan profesor się wcześniej pomylił. Tylko on mówi z pozycji autorytetu a nie z pozycji jak wszyscy inni. Albo to obowiązuje albo nastąpiły zmiany i już nie obowiązuje. Większość się stosuje do nakazów w istocie.
1 miesiąc temu / z
 
W normalnym kraju przede wszystkim zamknęliby takiego "konsultanta".
1 miesiąc temu / sorcier
 
Zamknąć się w domach wyłączyć wszystkie media, bo kto je będzie obsługiwał, ci którym uda się przeżyć, mimo wszystko, te pewnie z pół roku no może do wiosny wezmą patyk i zaczną uprawiać ziemię i może jakieś polowania o ile ktoś coś potrafi i pyk 12tys lat psu.... Skutki recepty tego lekarza?
1 miesiąc temu / Marek
 
Pan doktor Simon nienawidzi katolików i kościoła . To dlatego nawołuje do zamknięcia kosciołow. Pan doktor zdaje się ze przekroczył swoje uprawnienia . Ludzie nie dajcie sie w tą antychrześcijańską Wprowadzić manipulację .To jest szatamskie Odciąganie ludzi od kościoła . A wręcz na przekór niech będzie jak najwiecej ludzi na mszy .
1 miesiąc temu / Duch
 
Dobrze pisze Polska to kraj fanatyków kk
1 miesiąc temu / Trex
 
A strajk kobiet wg profesora był bezpieczny
1 miesiąc temu / Wawa
 
Mengele też był "lekarzem i naukowcem". Profilaktycznie bym zamknął tego osobnika. Ma tzw. bezobjawowe szaleństwo.
1 miesiąc temu / observer
 
ii zamkneli wariata Simona
1 miesiąc temu / aaa
 
Biedny człowiek.
1 miesiąc temu / gość.
 
Operacje,wizyty lekarz ,zakupy wszystko tylko na świeżym powietrzu.Pan doktor rozumie się też przyjmuje chorych poza pomieszczeniem....czyli na boisku.
1 miesiąc temu / Anna
 
W normalnym kraju taki typ nie byłby profesorem, ani nawet pracownikiem naukowym żadnej poważnej uczelni.
1 miesiąc temu / Tomasz
 
nic dziwnego, że europejscy koledzy śmieją się z tego profesora
1 miesiąc temu / kompleks niższ
 
Jaka telewizja taki "ekspert". Zaprasza się takiego, który będzie głosił opinie takie jakie się oczekuje. Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / Marek
 
Widzę że ta dzicz to prof.Simon. To on ma jakieś problemy.To że ma tytuł o niczym nie świadczy.Komuchom dawali tytuły w prezencie za zasługi. Lepsza mądrość bez nauki niż nauka bez mądrości.Glupiemu prof.i Salomon nie naleje madrosci.Tylko mu współczuć.
1 miesiąc temu / Maria
 
W normalnym kraju zamknęliby takiego pseudoeksperta.
1 miesiąc temu / Republikanin
 
Doktor im Josefa Mengele- zamknąć wszystko i wszystkich
1 miesiąc temu / Logika
 
W przypadku tego lekarza widać że kościoły przeszkadzają mu bardzo ze względów religijnych. Jego ziomkowie nie tylko zamykali kościoły.
1 miesiąc temu / Tomasz
 
spuśćmy zasłonę milczenia na tego osobnika, nie warto słuchać i czytać jego sterowanych przez kogoś innego informacji
1 miesiąc temu / asd
 
Dlaczego wszyscy wyrażają poglądy typu: nie ma wiedzy, pomylił się itp.. To błędne z gruntu założenia. Podobnie jak te dotyczące polityków że są niekompetentni i się nie znają na czymś. Niestety to celowe, metodyczne i precyzyjnie zaplanowane działania. kto tego nie widzi lub nie rozumie, ten sam sobie jest winien.
1 miesiąc temu / PM
 
normalny człowiek zamknąłby gębę...im pozwól mówić a sami się pognębią...bolszewicki filozof
1 miesiąc temu / ela
 
Nic dziwnego, jest to punkt widzenia osoby niewierzącej i również nie wiedzącej czym jest Eucharystia. To tak jakbym ja, nie mając zielonego pojęcia wypowiadał się w temacie chorób zakaźnych. Od profesora, przynajmniej dawniej, wymagało się pewnego poziomu, ale jak widać czasy bardzo się zmieniły.
1 miesiąc temu / Nick
 
Slownictwoe tej osoby, zacytuje religizm, swiadczy o niskim intelekcie. Religijnisc i owszem, jest takie slowo i postawa, ale osobnik doktor, wie lepiej, tak samo jak nie rozumie slowa racjonalny. Ale coz, ratio, czyli rozum jest tym co nas upodabnia do Boga, a czlowiek glupi nie ma Boga w sercu swoim... wiec skad ma wiedziec, ze racjonalizm to nie to co mu sie ubzduralo?
1 miesiąc temu / Trad
 
Sam się zamknij!
1 miesiąc temu / PrPr
 
Według tego "specjalisty" na strajku kobiet sie nie zarazi a na cmentarzu tak. To mi wystarczyło by wyrobić sobie opinię o tym człowieku.
1 miesiąc temu / wb
 
Wyszło szydło z worka! A wydawało się, że jest to tylko fachowiec - wirusolog...
1 miesiąc temu / Jan
 
Tego pana należałoby zamknąć w pokoju bez klamek
1 miesiąc temu / mądry
 
A w marketach tłumy, których nikt nawet nie liczy ...
1 miesiąc temu / Kolo
 
Msze, pogrzeby, wesela, duże zakłady pracy - uwaga: DUŻE ZAKŁADY PRACY. Ja jeszcze potrafię zrozumieć brak zrozumienia ateisty dla uroczystości religijnych, ale temu panu przeszkadzają nawet ludzie pracujący w dużych zakładach. No to po prostu kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.
1 miesiąc temu / pga
 
A do czego innego ma nawoływać żyd???Przecież to nacja która wyssała z mlekiem matki nienawiść do katolików polskich
1 miesiąc temu / prot
 
@123 na jakiej podstawie uważasz że ten człowiek jest ponadprzeciętnie inteligentny? Wykształcenie o niczym nie świadczy, nawet głupcy teraz je mają, a jego wypowiedzi raczej nie wskazują na to żeby był aż tak inteligentny...
1 miesiąc temu / ja
 
W normalnym kraju zamknęliby takich ludzi, którzy otwarcie walczą z wartościami i normalnością!
1 miesiąc temu / Polka
 
Pogubił się biedaczek
1 miesiąc temu / 123
 
miejcie na uwadze ze ten nienawistnik kosciola ma poparcie w rzadowym aparacie propagandy dla Polakow
1 miesiąc temu / JAN
 
stopień emocji taki sam jak u tych których krytykuje
1 miesiąc temu / hm
 
Jak pan "doktor" chce to niech sam modli się do telewizora a innym nie zabrania pójść na Mszę Św. do Kościoła!!! Skoro zaleca pozamykać Kościoły to sklepy, markety, galerie handlowe też należy pozamykać bo to pomieszczenia zamknięte a tam przewijają się setki a nawet tysiące ludzi dziennie. A fanatykiem to on jest ale rządowym! Co za hipokryzja i bezczelność!!! Nieźle muszą płacić pseudo-doktorkowi za to gadanie...
1 miesiąc temu / Katarzyna
 
Odizolować tego Pana natychmiast. On zdecydowanie potrzebuje izolacji.
1 miesiąc temu / Leon
 
Zastanawiam się jakim specjalistą jest ten pan, jeżeli głosi takie androny? Widać, że wiara nie ma dla niego znaczenia, a więc i słowa Chrystusa na temat konieczności przyjmowania Najswietszego Jego Ciała. Jeżeli tak, to ten pan jest niewiarygodny, gdyż jest tylko ułomnym człowiekiem a jego wiedza subiektywną projekcją złości i niezrozumienia drugiego potrzeb człowieka, większych niż tylko życie doczesne. Wydaje się tez, że to umysłowość na wskroś autorytarna, stąd jego poglądy są tak radykalne i niebezpieczne. Wniosek sam się nasuwa, gdy słyszę jego słowa obrażające innych ludzi pod pozorem troski o drugiego człowieka.
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Dawno powinni zamknąć simona!!!!
1 miesiąc temu / Obiektywnie
 
W normalnym kraju by zamknęli takich różnych Simonów, Zembale, Grzesików i im podobnych w więzieniach jako skrajnych totalitarystów i potencjalnych lub realnych zbrodniarzy niebezpiecznych dla otoczenia - chyba, że okazaliby się chorzy, wtedy w zamkniętych zakładach lecznictwa psychiatrycznego.
1 miesiąc temu / gość1
 
Klasyczny psychopata.
1 miesiąc temu / nikt
 
Wow, ale prostak. Dziwię się że ktoś się na niego powołuję we władzach.
1 miesiąc temu / gosc
 
Czas na emeryture Panie Pofesorze, tam juz nikomu nie zaszkodzimy.... A i pokory mozna troche nabyc, ? to wielka zajeta u profesorow.....
1 miesiąc temu / Doktor na emery
 
Taki autorytet to żaden autorytet. Lewak buńczuczny, dali mu kromkę posmarowaną drzememczyt. Mamonę i gada to co mu przekazali. Zresztą lewactwo ma takie poglądy, byle zwalczać Świętą wiarę katolicką.
1 miesiąc temu / Michał33
 
To dość dobrze poznane w psychiatrii schorzenie. Bardzo często osoby ponadprzeciętnie inteligentne stają się psychopatami. To książkowy przykład przypadku.
1 miesiąc temu / 123
 
Simon to ewidentny socjopata nic dziwnego zatem, że niedługo zaszczepią nas czymś tam co rzekomo ma nas wyzwolić od pandemii. Tylko Simon jednak i jemu podobni tę pandemię widzi. Socjopata i paranoik.
1 miesiąc temu / Ren
 
oskarżyć go o mowę nienawiści
1 miesiąc temu / GJ fronda.pl
 
Ciekawe jak to wygląda w LOŻY, gdzie ten profesor się gromadzi?! Bo takie lotne umysły tylko tam są hodowane . . .
1 miesiąc temu / AndrzejBR
 
pisano, że COVID-19 atakuje mózg.
1 miesiąc temu / makii
 
Niech sam się zamknie ten fanatyk pandemiczny!!!
1 miesiąc temu / Poruszony
 
Modelowy przykład degeneracji przedstawicieli tego zawodu. Niezdolność do rzeczowej dyskusji, chamstwo, brak kultury, rozdęte ego + buta wynikająca z zerowego poczucia odpowiedzialności za swoje decyzje nawet drastyczne zaniedbania uchodzą im płazem... Ale swoje lata już ma i jest coraz bliżej lekcji, że modlenie się do telewizora/TVN to błąd... choć pewnie myśli, że jest nieśmiertelny. "Nieomylni" tak mają.. ;
1 miesiąc temu / Niki
 
Cóż za bezczelna mowa nienawiści będąca wyrazem medycynizmu. A wydawało by się, że to kulturalny człowiek umiejący formułować swoje wypowiedzi w sposób nie naruszający dóbr osobistych ludzi wierzących. Jak widaćpozory mylą.
1 miesiąc temu / Adam
 
A to, że tak zapytam, gdzie mieliby zamykać te pogrzeby i wesela?
1 miesiąc temu / Grzegorz Mikler
 
wielkim dorobkiem naukowym profesora jest praca ,,Badania nad wpływem nasion kwiatów Ziemowita Jesiennego na przebieg uszkodzenia wątroby u szczurów rasy Buffalo,, można się z profesorem nauk medycznych nie zgadzać, ale na wątrobach szczurów Buffalo się zna jak mało kto.
1 miesiąc temu / szpulas11
 
Ten bolszewik jest wciąż obecny w mediach i to mu podbija bębenek. Pozwala sobie na coraz więcej.
1 miesiąc temu / TZ.
 
Osobowości ujawniają się w sytuacjach ekstremalnych. Tytuł dziś niewiele mówi o mądrości i poziomie człowieka. Za Niemca poszedłby na współpracę, i jeszcze by się tym chlubił.
1 miesiąc temu / Takie
 
Nie wiem gdzie sie ten czlowiek habilitowal ale z takim osobnikiem nie chce miec nic wspolnego Lepiej by wszedł do bunkry by przeczekać zarazę.Niech przestanie radzić bo każdy człowiek ma rozum i wie jak z niego korzystać i takich doradców jak unikac
1 miesiąc temu / ztula
 
Człowieku, zajmij się leczeniem, a nie wymądrzaniem na temat tego na czym się nie znasz. Od dawna ten pan ma wypowiedzi antykatolickie. I na dodatek nam ubliża.
1 miesiąc temu / DNA
 
Nie wiem gdzie się ten pan habilitowal ale nie chce z takim osobników mieć nic wspólnego boi się pewnie nawet własnego cienia.Niech się zamknie w bunkrze i porzeczką zaraze
1 miesiąc temu / ztula
 
Sprawdziłam w oficjalnych danych w PZH, statystyki zachorowań i zgonów na covid i inne choroby i porównałam z poprzednimi latami. Człowiek kierujący się zdrowym rozsądkiem zobaczy, że mamy doczynienia z wielkim oszustwem. Prof. Simon nie sprawdzał oficjalnych danych z wielu krajów i podaje jedynie kłamstwa z telewizji. Panie profesorze, ja jestem co prawda jedynie mgr.inż zootechnikiem. Uczyłam się o zwierzątkach i ich chorobach, trochę genetyki, mikrobiologii i szczyptą biotechnologii. Jestem prostaczkiem w porównaniu do Pana Profesora. Ale jednak trochę wstyd dla Pana nie poczytać danych oficjalnych tylko opierać się na danych z czerwonych pasków na telewizorze oraz własnym strachu. Proszę zaufać Panu Bogu i od razu wróci Panu rozsądek. Jednak tytuły profesorskie nic nie pomogą jak ktoś w Boga nie wierzy...
1 miesiąc temu / Zagubiona owiec
 
W normalnym kraju nie byłoby takiego cyrku, a wszystko toczyłoby się tak jak zwykle. Zdrowego rozsądku trzeba, by życzyć temu panu.
1 miesiąc temu / yyy
 
o nie jest to ekspert rządowy od wirusa no no takich ideologicznych ekspertów ma rząd
1 miesiąc temu / majka
 
To sklepy też zamknąć i wszystko zamknąć, i szpitale, bo to siedliska chorób... a najlepiej zabronić ludziom oddychać, bo przecież wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową. Himalaje hipokryzji to mało powiedziane. Diabeł szczeka, bo jest nie zadowolony, że znowu mu się nie udało.
1 miesiąc temu / Ja_katolik
 
Trzeba się modlić za niego, bo głupstwa opowiada.
1 miesiąc temu / Atanazy
 
Zawsze myślałem że tytuł przed nazwiskiem zobowiązuje a jednak nie
1 miesiąc temu / Raf
 
Cóż mamy wśród lekarzy WYZNAWCÓW TVN. Warto pamiętać o tym jak będą zaszczepiać TELEWIDZÓW nie tylko tvn ale także INFo.
1 miesiąc temu / iskierka
 
W normalnym kraju by zamknęli kościoły, czyli prof podał definicję nowej normalności - kraj normalny, to kraj ,w którym zamknięte są kościoły, a w pozostałych miejscach nie ma zagrożenia. Ten sam człowiek postuluje także obowiązkowe odszkodowania, które niezaszczepieni mieliby wypłacać, jeśli zakażą innych, bo można w tym celu przeprowadzić analizę kontaktów niezaszczepionego i przeprowadzić dochodzenie epidemiologiczno-molekularne... W nowej wspaniałej szczepionce sugeruje się skuteczną antykoncepcję jeszcze 2 miesiące po drugiej szczepionce, czyli kobieta może zakazić nowopoczęte życie, ale oczywiście w tym samym czasie z pewnością nie zakazi tych, których spotyka w codziennym życiu. Jakie to niezwykłe, skoro cała obserwacja planowanego do podania specyfiku trwa podobno dopiero od 9 miesięcy. Być może myśl prof będzie nową ustawą, w której przeczytamy, że niezaszczepiony zawsze jest winny zakażenia innych, a zaszczepiony nigdy nie zaraża innych... NMP ratuj nas...
1 miesiąc temu / Kefas
 
Panie doktorze często chodzę do kościoła, nie tylko w niedzielę, to co się rzuca w oczy w kościele to przestrzeganie dystansu i stosowanie maseczek. Co do fanatyzmu to bliżej panu do fanatyzmu niż katolikom. Brakuje mi pańskiego głosu dotyczącego manifestacji politycznych środowisk liberalnych.
1 miesiąc temu / Sławomir Obuch
 
Życie religijne przez tv jest podobne do operacji chirurgicznej przez telefon, panie profesorze ;-
1 miesiąc temu / Askja
 
Może pan profesor Simon się w końcu zamknie?
1 miesiąc temu / Katarzyna 2
 
Ten pan mnie osobiście obraża.jesli on się modli do telewizora to jest jego sprawa.Ja nam prawo modlić się do Boga,w kościele.i nie życzę sobie by mnie nazywano "dziczą"
1 miesiąc temu / Katarzyna
 
Czołowy mason RP
1 miesiąc temu / Katolik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.