DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Koronawirusy są typowe dla przeziębień. Wiadomo to od lat sześćdziesiątych. I teraz postanowili je wykorzystać do wiadomych sobie celów.
2 miesiące temu / Ryś
 
ONI NIE PRZEWIDUJA NOWYCH WYBOROW TA WLADZA MA BYC STALA A NAS PO PLANOWANYM SANIARNYM STADIONOWYM LECZENIU BEDZIE ZBYT MALO BO NAPLYNA NOWI LOKATORZY KTORZY STANA SIE ZELAZNYM ELEKTORATEM TO DZISIAJ SEJM POKRETNIE USTALI:/wieczna bezkarnosc dla nich/NA IRONIE WOJSKO I TERYTRIALSI BEDA NAS ZAPEDZAC NA PRZYMUSOWE LECZENIE A TAM JUZ BLISKO DO KREMACJI TO TAK JAK MSTRZOWIE NIEMCY PRZED LATY
2 miesiące temu / olek
 
Obecny rząd policję rozesłał do gnębienia obywateli. Nawet kościoła i księży nie szanują. Gorzej niż za komuny. PiS przegrał właśnie następne wybory bo stał się gorszy od PO! Nigdy więcej na to coś nie zagłosuję. Nigdy! Zdradzili nas i Polskę!
2 miesiące temu / Maximilian
 
Wirusów, gorszych niż koronawirus, nigdy nie brakowało, a jednak chyba nigdy wcześniej nie odebrano internistom możliwości kompleksowego zbadania pacjenta w gabinecie. Przychodziło się do przychodni i po odczekaniu godziny czy dwóch w bliskim towarzystwie innych zakażonych, wchodziło się do gabinetu, gdzie lekarz, bez maseczki!, zajrzawszy nam w głąb gardła, stawiał, bez testu!, trafną diagnozę. Dziś, pozbawiony możliwości prawdziwego zbadania pacjenta czy korona ma jakiś motorek, że łatwiej migruje w powietrzu od pacjenta do lekarza?, lekarz-teleporadnik praktycznie skazany jest na skierowanie nas na test, choćby dla spokoju własnego sumienia. Choć przecież wysłać na test i odczytać wynik mógłby nawet urzędnik pocztowy bez studiów medycznych. Jest oczywiste, że pozbawienie lekarzy możliwości normalnego badania i faktyczne wymuszenie na nich masowego kierowania na testy jest korzystne dla producentów/importerów testów, ale czy zawsze jest korzystne dla pacjentów?
2 miesiące temu / ???
 
@ Melchizedech A kto jest?
2 miesiące temu / Ryś
 
Paraliż strachu jest mega-toksyczny; wirusowe zapalenie płuc jest znane od dawna, a ponad to jak mówią statystyczne porównania śmiertelność tegoroczna nie jest większa od tych ubiegłorocznych. Depopulacja też jest polityczną realną rzeczywistością a nie spiskową teorią dziejów - jak mówią "znawcy" - ćwierćinteligenci.
2 miesiące temu / t
 
@Melchizedech napisał: ''Szkoda tylko, że to żaden autorytet.'' - Dla Ciebie ... bo nie występuje w telewizorni. Ha,ha,ha!!!
2 miesiące temu / Ewa
 
Pani prof. R.Chazan , prof.Rutkowski, prof.Kuna, dr.Martyka, dr.Basiukiewicz. Wyrazy uznania i szacunku za to że mówią prawdę i nie dali się " kupić" w celu propagandowego straszenia ludzi. Należy publikować ich wypowiedzi, aby ogarnięci paniką ludzie usłyszeli " głos rozsądku " Może inni lekarze,/ milczący w obawie przed konsekwencjami/ przypomną sobie o czymś takim jak godność,honor, i zaczną również mówić publicznie jaka jest prawda, i pokazywać że restrykcje są niewspółmierne do zagrożenia. A panika wywoływana przez polityków ' ekspertów " i media, spowoduje dużo większe szkody niż wirus.
2 miesiące temu / Starszy
 
Nawiążę jeszcze raz do mojej wypowiedzi, że wirus został celowo wywołany. Jaka kiedyś była afera, jak wykańczano ludzi w karetkach bo firmy pogrzebowe miały układ z lekarzami. Dzisiaj nikt by się nawet nie zdziwił, umarł bo miał kowid i chorobę współistniejącą, odpowiedzialność żadna można tłumaczyć błędem w sprawie wyższej konieczności. Ile takich różnych spraw niekoniecznie nawet medycznych można załatwić w oparciu o ten wirus.
2 miesiące temu / Johnny
 
Abstrahując od strat gospodarczych wywołanych lockdownem i restrykcjami, z czysto finansowego punktu widzenia warto zauważyć, że koszty masowego testowania ludności obciążające budżet, czyli tęże ludność, wydają się być horrendalnie wysokie. Bo jeśli sam zestaw testowy kosztuje np. 500 zł, to sam zakup 60 tys. testów dziennie oznacza, że podatnicy wydają, chcąc nie chcąc, ale raczej nie chcąc, 30 mln zł/dz! A pewnie trzeba jeszcze doliczyć koszty badań w laboratoriach. I to tylko po to, by w ok. 75-80% przypadków i tak okazywało się, że testowani podatnicy nie mają koronawirusa, a w większości przypadków pozytywnych otrzymywali, jako chorujący w sposób lekki, pewnie takie same/podobne leki, jakie dostaliby i bez testu, tj. przeciwgorączkowe, wzmacniające odporność, itd. Czy zatem nie należałoby kierować na testy dopiero wtedy, gdy tradycyjne leki na przeziębienie i grypę okazałyby się nieskuteczne? Bo gdy są skuteczne, to i bez testu mamy pewność,że to nie był Covid
2 miesiące temu / Tak po prostu
 
Szkoda tylko, że to żaden autorytet.
2 miesiące temu / Melchizedech
 
Wirus jest ale został celowo wywołany. I będzie utrzymywany dopóki, dopóty cele zaplanowane przez światową masonerię nie zostaną osiągnięte. Cała propaganda i oczywiste zagrożenie jest potrzebne aby było wytłumaczenie dla różnych realizowanych działań rządzących będących na usługach masonerii. Tych działań ani realizacji celów nie można by było przeprowadzić gdyby nie było koronawirusa, groziło by to buntami społecznymi.
2 miesiące temu / Johnny
 
Dziekujemy Pani Profesor za glos rozsadku. Szkoda tylko ze media glownego nurtu i nasz nierzad sa zainteresowani jedynie sianiem paniki.
2 miesiące temu / qba
 
pewnie coś w tym jest. u nas 3 kapłanów w jednej parafii ma wirus stwierdzonego. przykre to pisać, ale biegali, wyganiali ludzi z kościoła jak były ograniczenia, krzyczeli. ich rozmowy cały czas o wirusie. ks nawet idąc z NS potrafił zwracać uwagę o maseczki. te dezynfekcje nieustanne, mówienie o pryskaniu rąk, nawet byłam kiedyś w kaplicy a ks wchodzi i mówi nie bójcie się, wszystko jest świeżo zdezynfekowane : i ta wieczna ich bieganina.coś w tym jest chyba. a przecież pokój przynosi tylko Chrystus. od samej tej sprawy z "pandemią" jestem super często na cichej adoracji, i tak, Bóg zabiera lęk. ale kaplica jest w większości pusta, stąd ten lęk w ludziach. bez Boga człowiek jest słaby.
2 miesiące temu / Ewka
 
Mądrze
2 miesiące temu / Grisza 67
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.