DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do czasu. Pan Bóg nie pozwoli kpić z siebie i Swoich praw. On jest Najwyższy. Ma potężna dłoń może zmienić wszystko w okamgnieniu. Nie zapominajmy o tym!
2 miesiące temu / Ru
 
Powiedział zapewne o dekonstrukcji kulturowej, a nie rekonstrukcji.
2 miesiące temu / MAC
 
Od dawna udokomuna stara się powoływać wyłącznie "swoich" rektorów i dziekanów. Nic więc dziwnego, że tak się dzieje.
2 miesiące temu / Zbigniew
 
Racja, jednakże trzeba pamiętać, iż wszystko to dzieje się za przyzwoleniem rządzących. Do PLS, SLD, PO itp. nie mam pretensji - uczciwie realizują swój program. Mam pretensje do rządu tzw. dobrej zmiany, który przez półtorej kadencji nie zrobił absolutnie nic, a sytuacja na uczelniach w tym czasie nawet się pogorszyła.
2 miesiące temu / Republikanin
 
Wprowadzić ministrów z Solidarnej Polski na stanowiska Ministrów w M.Edukacji Narodowej i M. Szkolnictwa Wyższego. Oni sobie poradzą z wykształciuchami.
2 miesiące temu / Józef
 
Tu to się chyba chrześcijaństwo pisze na nowo. Szanuj bliźniego jak siebie samego, mówi to komu coś ? Uczelnie zauważają, że kobiety sobie świetnie radzą również w ścisłych kierunkach. Zostają rektorami, same sobie wywalczyły miejsca, mimo łatek kuchennych szmat. Te miejsca im się należą, bo na nie zapracowały.Często ciężko w domu wychowując do tego dzieci i jeszcze nakładając swoim mężom. Słuchając tylko haseł : do kuchni, do garów. Dałyśmy radę. Nawet w kościele są ruchy walczące o prawa kobiet a jakoś o tym nie piszecie !? Zrozumcie, że wśród wierzących i tradycjonalistek też będą silne kobiety i skończcie z nami walczyć. Bo gdyby takie "wrogie" fale nie istniały Curie też by swego nie dopięła. Przez te fale właśnie kobiety trafiły na uniwersytety.
2 miesiące temu / Tradycjonalistk
 
Należy natychmiast zakazać propagandy genderowej i dewiacyjne oraz zakazać finansowania z zagranicy rozsadnikiem państwa i naszej cywilizacji tzw. NGO-sów.
2 miesiące temu / emk
 
Normalnie to jest tak: kto płaci ten wymaga. PiS niczego nie zmieni, PiS realizuje masoński program.
2 miesiące temu / nikt
 
Unia Europejska to współczesny Babilon. Zniszczenie nastąpi prędzej czy później!!!
2 miesiące temu / Kasia
 
Właśnie tak zazwyczaj mówią ludzie bez wykształcenia, jak nie udało się go zdobyć to zwalają na innych i że to ich nie godne
2 miesiące temu / @Faszysta
 
Na wielu uniwersytetach, nie tylko w Polsce, od lat nie ksztalci sie przyszlych elit tylko produkuje wyksztalciuchy.
2 miesiące temu / Faszysta
 
Tak wygląda upadek komunizmu.
2 miesiące temu / Ryś
 
"Nie bez znaczenia, zdaniem profesora, będzie tu postawa państwa polskiego, które mogłoby stworzyć odpowiednie naprawcze mechanizmy prawne" - Panie Profesorze z całym szacunkiem, a kto to niby zrobi - PIS ? - wierzy Pan w to ?
2 miesiące temu / tak tylko
 
To sie dzieje od wielu lat. Teraz, jest juz za późno. Mamy efekty "marszu przez instytucje". A dodatkowo dzis, kiedy juz przekonaja oglupione spoleczenstwo ze kobieta to mezczyzna, a mezczyzna to kobieta, beda mogli wmowic doslownie juz wszystko.
2 miesiące temu / Marcin
 
"Lewą nogę" po przeróbce charakteryzuje idea permanentnej rewolucji,która ma być światowa ciągle zmieniać swoje oblicze,nieść proces niszczenia,trroru,cierpienia psychicznego,strachu; jej satanistyczne oblicze to przerabianie osobowości ludzkiej w duchu kwestionowania praw natury i "wyzwolenie" człowieka z idei Boga. Przejawem zdziczenia to m.in plugawe inwektywy wobec KK. Ostatnie "spektakle uliczne" pokazują iż apetyt rośnie z dnia na dzień a polityka "miękkości" rozzuchwala. Zoologicznie zacietrzewione "towarzystwo" -mające silne zaplecze - nie będzie się samoograniczało w imię dobra wspólnego. Marsz przez instytucje zaczął marksizm od oświaty i kultury,efekty są widoczne na Uczelniach. Jak na to wszystko znależć remedium - oto jest pytane?
2 miesiące temu / t
 
przeca pis nic w ciagu tych 5 lat dlka nauki nie zrobiił czego symbolem "lustracja" uczelni, a pisowski wicepremier i minister nauki rejtanuje za elgiebecistami! wiec nie bajdurzcie!!!
2 miesiące temu / ot co!
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.