Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Prof. Roberto de Mattei: ignorowanie plagi homoseksualizmu w Kościele jest hipokryzją [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Prof. Roberto de Mattei zwraca uwagę na grzech homoseksualizmu, który jest główną przyczyną skandali seksualnych. "Hipokryzją byłoby ograniczać skandal pedofilii, ignorując plagę homoseksualizm, który jest nie tylko występkiem przeciwko ludzkiej naturze, ale także formuje strukturę władzy w Kościele" - mówi prof. de Mattei. Video jest zapisem wystąpienia prof. Roberto de Mattei podczas konferencji w Rzymie, która odbywa się w cieniu szczytu przewodniczących Episkopatów z całego świata, dyskutujących o nadużyciach seksualnych w Kościele.


DATA: 2019-08-21 14:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy Kościół Chrystusowy nie powinien dążyć do nieskazitelności ? Czy aż tak ma Kościół Katolicki upodabniać się do świata, że mamy akceptować to co się dzieje na szczytach hierarchi ? Owszem jesteśmy kościołem grzeszników, ale nie akceptującymi grzech ! Oczekujemy od Kościoła wyraźnego potępienia grzechu homoseksualizmu, na przekór światu ! I o to też walczymy, bo tego nie słyszymy. A słyszymy wciąż tylko o fałszywym miłosierdziu, takim , bez zaprzestania grzeszenia i żałowania za grzechy i postanowieniem poprawy !!
ponad 1 rok temu / Maja
 
Plaga w kościele? niech pan popatrzy na ulice tam pan zobaczy plagę. Przyjdzie dzień że będziecie inaczej gadać jak ci co potępiali ucznia z Kentucky. Tyle nieprawdy tyle zakłamania. A wśród ujadających byli niestety hierarchowie kościoła, by potem powiedzieć bez pokory, bez wstydu przepraszam ulegliśmy emocjom etc. Nie ma żadnej plagi jest wielu homoseksualistów, lecz daleko im do plagi gdyby prześwietlić szkoły uczelnie, czy partie kościołowi może być daleko do pierwszych miejsc. Za to na ulicach jest już pandemia homoseksualizmu i pedofilii, której jakoś nie widzicie nie potępiacie, a chcecie przynajmniej błogosławić jak w Niemczech np Zarażone są szkoły,zarażone przedszkola, zakłady pracy i ulice na których ciągną homoseksualne parady jak łańcuchy DNA zboczenia,a wciąż wyciska się pojedyncze wypryski zamiast leczyć chorobę. Wciąż patrzycie na rysy kościoła i nie widzicie że tamy zostały roztrzaskane i świat zalała powódź zboczenia lgbt pod lewackim patronatem
ponad 1 rok temu / banita
 
ad P. Marek Prof. Mattei mówi o pladze. "Atrybut" i plaga to dwa całkiem rózne pojęcia. Reszta wywodu P. Marka "to perfidny i destrukcyjny zabieg manipulacyjny jak widać".
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
Drogi Marku, chyba jednak jesteś ślepy albo jesteś x-em. W jednym się z Tobą tylko zgodzę,że homoseksualizm nie jest tylko domeną w Kościele, ALE jednak i tu istnieje i to na dużą skalę, moim zdaniem na większą skalę niż pedofilia.
ponad 1 rok temu / Eska-Kreska
 
homoseksualizm nie jest atrybutem Kościoła,jak sugeruje prof.Mattei; jeśli już to można mówić,że zdarzały się indywidualne przypadki popadnięcia w grzech, upadku moralnego, co przecież niczym nadzwyczajnym nie jest,bo wszyscy jako ludzie jesteśmy grzeszni.Dyskusja o homoseksualizmie w Kościele wpisuje się w lewacką narrację o zdemoralizowanym Kościele, duchowieństwie. Ta narracja,oczywiście, to szatańskie kłamstwo,ala wszelkiej maści "reformatorzy"Kościoła tego nie chcą dostrzec. Metoda generalizacji rzucania oskarżeń pod adresem całego Kościoła to perfidny i destrukcyjny zabieg manipulacyjny jak widać.
ponad 1 rok temu / marek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 132 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.