Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Prof. Paweł Skrzydlewski: Rafał Trzaskowski to kontynuator zdeprawowanej tradycji politycznej [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Jeśli Pan Trzaskowski jest zwolennikiem aborcji – a jest – eutanazji, wszystkich tych rzeczy, które wprost godzą w ludzkie życie, jeśli jest zwolennikiem homo-związków, adopcji dzieci przez te pary, to jest to złamanie naturalnego prawa i jest to prosta droga do budowania piekła na ziemi. Niestety to piekło wielu polityków, z panem Trzaskowskim na czele, stara się wprowadzać i to jest totalitaryzm, bo totalitaryzm jest tam, gdzie osoba ludzka jest pozbawiana swoich przyrodzonych praw i redukowana do jakiegoś tworzywa – mówi w rozmowie z Pawłem Chmielewskim profesor Paweł Skrzydlewski.

 

 

Miniatura:Bunnyfrosch [CC BY-SA (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)]

 

 


DATA: 2020-07-21 13:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Trzaskoski to swolennik degeneacji cywilizacyjne zachodzu i neomarkistów.
26 dni temu / DNA
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.