Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Prof. Mieczysław Ryba: Tożsamość kulturowa i cywilizacyjna Polski [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Zapraszamy do obejrzenia wykładu profesora Mieczysława Ryby pt. „Tożsamość kulturowa i cywilizacyjna Polski”. Wykład został wygłoszony 13 września w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

 

 

Miniatura: Fotograf: Piotr Lampkowski/Archiwum: Forum

 

 


DATA: 2019-10-01 11:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

przebijasz Orwella
ponad 1 rok temu / chichot do Izyd
 
Niestety, profesor ma wiele racji. Co zrobić by nie powtórzył się scenariusz irlandzki? Czy nie czas zaprowadzić obowiązkowe lekcje religii? Czy nie czas wrócić do powszechnej, obowiążkowej służby wojskowej, wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami? A może surowo karać za szerzenie propagandy oraz za stosowanie pratyk homoseksualnych?
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
Wspanialy wyklad. Swieta prawda!
ponad 1 rok temu / Boguslawa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.