Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Prof. Mieczysław Ryba: Granice moralne w polityce – nacjonalizm polski, niemiecki i ukraiński


Odtwórz w YouTube
 

Wykład prof. Mieczysława Ryby (KUL Lublin): „Problem granic moralnych w polityce. Rozważania na przykładzie nacjonalizmu polskiego, niemieckiego i ukraińskiego” wygłoszony podczas X Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego Idee-Człowiek-Filozofia „Człowiek w świecie-odkrywanie i przekraczanie granic”; Stary Sącz 14 lipca 2019 r.


DATA: 2019-08-13 18:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

TAK, TEN MARSZ ROWNOSCI nie miał prawa sie odbyc,szczegolnie w BIAŁYMSTOKU, GDZIE NICZYM W TYGLU WRZE WIELOKULTUROWOSC nie zawsze ze znamionami wielkiej miłosci i o tym władze pozwalajace na rzeczony marsz, doskonale wiedziały. Dlaczego pozwoliły?? powiem wprost , moze komus bardzo zalezy, by wywołac niebezpieczne przepychanki. TYLKO JA PYTAM, DLACZEGO POLICJA CHRONIŁA SRODOWISKA LGBTQ, natomiast pozostawiła samych sobie przeciwnikow marszu. JAKKOLWIEK TAKA POSTAWE POLICJI OCENIAC ,WYCHODZI na to, ze srodowiska LGBTQ sa pod specjalna ochrona. TE JAJA, KOSTKI etc nie były przeznaczone dla policji, to był atak na srodowiska LGBTQ. ZGADZAM SIE, ZE TEN ATAK NIE powinien był sie zdarzyc,ale niestety sie zdarzył. to zdarzenie , to nic innego tylko słuszna dyskryminacja homoseksualizmu. polecam artykuł DR MARIUSZA BŁACHOWIAKA W PCH 24.DODAM TYLKO," ze istnieja takie dziedziny czy sfery gdzie dyskryminacja osob LGBTQ jest nie tylko słuszna ,ale wrecz konieczn
ponad 1 rok temu / PANIULA
 
Św Izabelo kastylijska módl się za nami,ja tam mylę szlonzoka z starozakonnym ta sama upartość i miłość do germanii ,w której jednakowoż nie ma miejsca dla katolicyzmu, no i tak w nawiązaniu do numerus c.
ponad 1 rok temu / antoni
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.