Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2020 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Prof. Marek Jan Chodakiewicz: Jak zatrzymać antykulturę totalitarnych mniejszości?


Odtwórz w YouTube
 

Wykład prof. Marka Jana Chodakiewicza pt. "O cywilizacji śmierci. Jak zatrzymać antykulturę totalitarnych mniejszości?" wygłoszony na zaproszenie Klubu Polonia Christiana. Spotkanie odbyło się 31 lipca 2019 roku w Sali Konferencyjnej Domu Literatury w Warszawie. 

UWAGA! Drastyczne treści. Tylko dla widzów dorosłych.


DATA: 2019-08-08 08:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Świetne ujęcie tematu. Na szczęście są jeszcze profesorowie, którzy poprawności politycznej się nie kłaniają. Drugi to profesor Nalaskowski. ????????
3 miesiące temu / Tomasz
 
Przecież te mniejszości mają poparcie państwa. Ich wstrzymywanie jest więc działaniem antypaństwowym.
5 miesięcy temu / Ryś
 
"Proszę pamiętać, zawsze trzeba zredukować siebie do najgorszych ofiar i w tym momencie się zwycięża, bo się jest prześladowanym." Ciekawe zdanie...daje do myślenia, jak katolicy powinni walczyć w obecnym czasie, w przestrzeni publicznej...Fakty mówią same za siebie, że nie tylko na świecie ale również w Polsce, katolicy są prześladowani - bez względu na stan: czy to Kapłani = bezpośrednio atakowani fizycznie...czy to świeccy = zwalniani z pracy za trwanie w wierze katolickiej, a więc za radykalne odcinanie się od poglądów tęczowej sekty, która pierze ludzkie mózgi...
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
Prof.Chodakiewicz słusznie stwierdza, że nie tylko protesty, nie tylko modlitwy ale ATAK na tych zagubionych w dżungli dobrobytu tęczowników. Oto jeden z najprostszych środków jakim można ten atak przeprowadzić: Pytać przy każdej możliwej okazji, jakie korzyści przynoszą społeczeństwu tęczowe rewolucje?! Korzyści wynikające z życia Rodzin Katolickich historia zna doskonale od 2 tys lat! Cóż oni nam mają do zaproponowania, tak konkretnie, bez frazesów! Sama "radosna zabawa" bez granic i form etycznych, to atrybut małego dziecka, i to nawet PRZED szkolnego, a nie dorosłej osoby funkcjonującej w społeczeństwie na zasadzie pasożyta, bo tylko pasożyt umie żądać, nic w zamian nie dając! Po prostu słuchając ich odpowiedzi, zobaczymy cały intelektualny bezmiar pustyni duszy, i to do tego przerażający!!!
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Karanie za brak dzieci jest niewykonalne, bo dostałoby się tym, którzy chcą mieć dzieci, ale nie mogą, a oni i tak mają ciężko, nie trzeba im dokładać...
5 miesięcy temu / Polka
 
@Izydor O: a jak państwo będzie karać za ?child free?, za to, że ktoś nie ma dzieci? Bykowe czy też inne dolegliwości?
5 miesięcy temu / Embra
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.