DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Świetne ujęcie tematu. Na szczęście są jeszcze profesorowie, którzy poprawności politycznej się nie kłaniają. Drugi to profesor Nalaskowski. ????????
3 miesiące temu / Tomasz
 
Przecież te mniejszości mają poparcie państwa. Ich wstrzymywanie jest więc działaniem antypaństwowym.
5 miesięcy temu / Ryś
 
"Proszę pamiętać, zawsze trzeba zredukować siebie do najgorszych ofiar i w tym momencie się zwycięża, bo się jest prześladowanym." Ciekawe zdanie...daje do myślenia, jak katolicy powinni walczyć w obecnym czasie, w przestrzeni publicznej...Fakty mówią same za siebie, że nie tylko na świecie ale również w Polsce, katolicy są prześladowani - bez względu na stan: czy to Kapłani = bezpośrednio atakowani fizycznie...czy to świeccy = zwalniani z pracy za trwanie w wierze katolickiej, a więc za radykalne odcinanie się od poglądów tęczowej sekty, która pierze ludzkie mózgi...
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
Prof.Chodakiewicz słusznie stwierdza, że nie tylko protesty, nie tylko modlitwy ale ATAK na tych zagubionych w dżungli dobrobytu tęczowników. Oto jeden z najprostszych środków jakim można ten atak przeprowadzić: Pytać przy każdej możliwej okazji, jakie korzyści przynoszą społeczeństwu tęczowe rewolucje?! Korzyści wynikające z życia Rodzin Katolickich historia zna doskonale od 2 tys lat! Cóż oni nam mają do zaproponowania, tak konkretnie, bez frazesów! Sama "radosna zabawa" bez granic i form etycznych, to atrybut małego dziecka, i to nawet PRZED szkolnego, a nie dorosłej osoby funkcjonującej w społeczeństwie na zasadzie pasożyta, bo tylko pasożyt umie żądać, nic w zamian nie dając! Po prostu słuchając ich odpowiedzi, zobaczymy cały intelektualny bezmiar pustyni duszy, i to do tego przerażający!!!
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Karanie za brak dzieci jest niewykonalne, bo dostałoby się tym, którzy chcą mieć dzieci, ale nie mogą, a oni i tak mają ciężko, nie trzeba im dokładać...
5 miesięcy temu / Polka
 
@Izydor O: a jak państwo będzie karać za ?child free?, za to, że ktoś nie ma dzieci? Bykowe czy też inne dolegliwości?
5 miesięcy temu / Embra
 
Chomik był najciekawszy. Profesor tak się nim fascynował. Trzeba znać się na ty o czy się mówi.
5 miesięcy temu / Poprawność
 
Antynatalizm, o którym mówi profesor nazywa się dziś ruchem CHILD FREE. Jest to ideologia groźniejsza od lgbt, to jądro tęczowej zarazy jak mówił abp. Jędraszewski. Najpierw spróbujmy doprowadzić do karania propogandy i prakytk homoseksualnych, a po tym weźmiemy się za child free
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Tu nie ma o chomiku...
5 miesięcy temu / matkaPolka
 
Choć -delikatnie mówiąc- nie jestem fanem stylu w jakim prof. Chodakiewicz prowadzi wykłady to w tym przypadku dosadność jest atutem. Kawa na ławę , żeby ukazać namacalną,bezpośrednią ohydę zła wynikającego z ideologii homo-,trans-,queer i biseksualnej
5 miesięcy temu / Bartek
 
Młodzi obejrzą w internecie.
5 miesięcy temu / katarzyna
 
świetny wykład. szkoda tylko że średnia wieku publiczności to na oko 70 lat... Gdzie są młodzi??
5 miesięcy temu / rrr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.