Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Prof. Marek Jan Chodakiewicz: atak na Polskę, to atak na chrześcijaństwo


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z prof. Markiem Janem Chodakiewiczem. Rozmawiał Łukasz Karpiel (PCh24.pl).


DATA: 2018-07-27 12:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Prof. Chodakiewicz opiera swoją opinię na tym, że amerykańska demokracja działa i amerykańskie stanowisko jest wynikiem działania demokratycznych mechanizmów. a gdzie prawdziwi władcy Usraela?
10 miesięcy temu / Ramzes
 
Wolę Ruch Narodowy i myślenie o polskim interesie, a nie amerykańskim!
10 miesięcy temu / Komcio
 
Nie ma i nigdy nie było żadnej różnicy między Hitlerem a FD Rooseveltem, obaj budowali NWO i tak samo jest dzisiaj. Nigdy nie było zimnej wojny między Rosją i USA. USA nigdy nie były, nie są i nie będą przyjacielem Polski. Jeśli ktokolwiek daje nam takie złudzenie lub świadomie nie odczytuje prawdziwych intencji aktorów wypowiadająch nakazane im kwestie, jest oszustem.
11 miesięcy temu / Realista
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.