DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Prof. Legutko: europejska forma islamu nie istnieje. Unijni politycy nie chcą tego zauważyć

Prof. Legutko: europejska forma islamu nie istnieje. Unijni politycy nie chcą tego zauważyć
By Katarzyna Czerwińska (Senat Rzeczypospolitej Polskiej) [CC BY-SA 3.0 pl (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

Kolejne zamachy terrorystyczne dokonywane przez islamistów nie są w stanie zmienić poglądów europejskich polityków zaślepionych wizją multikulturalnej Europy. - Większość rzeczy, o których mówimy, od moich kolegów odbija się jak od betonowej ściany. „Musimy przyjmować, będziemy przyjmować imigrantów, bo to nasz obowiązek, bo tak obiecaliśmy”, powtarzają – zauważył prof. Ryszard Legutko.

 

Europoseł PiS, który był gościem TV Republika, nie ma wątpliwości, że „marzenia o tym, iż jest europejska forma islamu są kompletnie nierealne”. - Politycy nie chcą się do tego otwarcie przyznawać, ale uważają, ze taki rodzaj tygla europejskiego, gdzie islam będzie się mieszał, jest kwintesencją wolności – mówił prof. Legutko.

 

Jak zauważył, nawet Donald Tusk, który „wydawał się mówić ludzkim głosem”, obecnie stara się nie wyróżniać. - Jedyna szansa, wydaje mi się, jest w społeczeństwach i presji na rządy krajowe. Jeśli chodzi o Unię Europejską to oni będą to powtarzać, a Komisja Europejska jest kompletnym „dziwolągiem”, patrząc z perspektywy psychologicznej - ocenił profesor.

 

Na tym nie koniec problemów, bo w dyskusjach na forum unijnym można odczuć, że na salonach panuje „chrystianofobia”. - Jak się słucha tych wypowiedzi, to ostrzejsze słowa padają o chrześcijaństwie niż islamie. Sprawy zaszły za daleko i nie widać żadnego scenariusza poza czasem, czyli że trzeba uzbroić się w cierpliwość - dodał.

 


Źródło: niezalezna.pl

MA
  


DATA: 2016-07-20 07:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Islam to narzędzie masonerii.Allah nie jest osoba tak jak bog masonow.Patrz:deizm.
ponad 4 lata temu / al la ha ha
 
Europejska forma islamu? Ho, ha, ha,he. Masońska forma islamu nie istnieje. Chyba że stosujemy zamiennie "europejska" lub "masońska".
ponad 4 lata temu / Leo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.