DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego! Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela"
10 miesięcy temu / @Atos
 
Nic nowego się nie dzieje na tej ziemi, wszystko już było. Kapitał nie zna granic, kapitał nie ma ojczyzny - w tym znaczeniu, że zawsze podąża tam, gdzie można najwięcej zarobić przy niewielkim ryzyku - a system polityczny obowiązujący w danym kraju, nie jest dla niego istotny gdy nie przeszkadza w robieniu "interesów" i jest dla kapitału bezpieczny. W Chinach to wszystko znalazł, ponadto wielki rynek wewnętrzny - największy na całym świecie. Z tego wynika, że moralność, prawa człowieka, swobody i wolności obywatelskie nie mają dla kapitału żadnego znaczenia, najlepsze interesy zawsze się robiło z państwami totalitarnymi które za nic miały prawa człowieka. Do tego wszystkiego i te państwa i ten kapitał potrzebują współczesnego bezwolnego niewolnika, niepotrafiącego myśleć samodzielnie, a świat postrzegającemu wedle podpowiedzi jego właścicieli - to jest omnipotentnych państw i tak samo zachowującego się kapitału. Swastyka "zapożyczona" - to tajemnice ducha narodu.
10 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Idźcie teraz na cały świat i czyńcie uczniami wszystkie narody udzielając im chrztu. Kto uwierzy i przyjmie chrzest będzie zbawiony.
10 miesięcy temu / dfg
 
Dodać do tego koniecznie trzeba jeszcze system obywatelskiego oceniania. Za złe uczynki pójście do Kościoła, przejście na czerwonym świetle dostaje się punkty karne, które mocną utrudniają codzienne życie.
10 miesięcy temu / Templar
 
@@Nick: Jezus jest głową KK, więc to dość dziwne pytanie. "Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata." Mt 28, 19-20
10 miesięcy temu / Atos
 
misje nakazał Jezus czy KK ?
10 miesięcy temu / @Nick
 
Głębia refleksji Pana Profesora, Jego ostrość spojrzenia porażają.
10 miesięcy temu / critical theaor
 
Polska pod wodzą dobrej zmiany ma strategiczne partnerstwo z Chinami.
10 miesięcy temu / PP
 
Przypomina mi się kawał z brodą. Polak i Czech pojechali do Afryki rozpoznać rynek obuwniczy. Polak tefegrafuje do Polski: Nic z tego tu wszyscy chodzą na bosaka. Czech telegrafuje do swoich: Nieograniczone możliwości, tu wszyscy potrzebują butów. W Chinach jest już pewnie z 1,5 miliarda ludzi do chrystianizacji.
10 miesięcy temu / Nick
 
Polska - niby chrześcijański kraj a pracujemy nierzadko za 2200 netto co wystarcza na podstawowe opłaty i dojazd do pracy. na nic więcej. od chińczyków się różnimy tym że oni mają już wysokie technologie a my chrześcijanie jesteśmy sto lat w tyle za nimi i jesteśmy wyrobnikami o najniższych w Europie zarobkach. nasze życie to też ciągła praca.
10 miesięcy temu / Zbig
 
W Chinach ludowych również, jak i w zachodnich korporacjach, to zysk jest nadrzędnym celem, a człowiek ma być sługą mamony.
10 miesięcy temu / sp
 
u nas też potrzeba armii niewolników, dlatego prawie nie ma zasiłków dla bezrobotnych a ludzi chcących pracować na swoim dusi się ogromnym zusem. inaczej ilu byłoby chętnych do pracy za wypłatę wystarczającą na jedzenie i dojazd do pracy? potwierdzał to zresztą premier na nagraniach
10 miesięcy temu / darek
 
'nie widząc swoich dzieci pozostawionych pod opieką dziadków' - przecież to Polska!
10 miesięcy temu / Gość
 
po co szukać symboli swastyki aż tak daleko ,była tez symbolem słowiańskim ,symbol słońca i symbol tęczy po prostu przejęto i sprofanowano tak ze dzisiaj się źle kojarzy ,szkoda w obu przypadkach
10 miesięcy temu / klik
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.