DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bog osadzi kazdego indywidualnie. Prorok Daniel sluzyl obcemu krolowi.
9 miesięcy temu / [email protected]
 
@Second: Spali ogniem PiS? O PO nie wspomnę. Ty popierasz PiS.
9 miesięcy temu / gość
 
Nawet wlosy sa policzone. Dlaczego myslicie, ze Bog tego nie kontroluje. Spali ogniem tych, ktorzy stoja przeciwko Jego przykazaniom. Jest cierpliwy.
9 miesięcy temu / Second
 
Sluszna uwaga!
9 miesięcy temu / Miriam
 
Do kryzysów nie doprowadzają także pojedyncze zdarzenia czyli nie biorą się nagle ale poprzez wieloletnią politykę która widać że zawsze kończy się źle.
9 miesięcy temu / cd
 
Dokończę że kryzysy to tak naprawdę porażka tzw globalizmu bo ta droga prowadzi donikąd. Chodzi tylko żeby osłabiac a potem dobić państwa. Rząd światowy zachowuje się coś jak matador. I tych kryzysów w istocie nie powinno być jeśli rząd światowy rzeczywiście myśli o dobru całego świata.
9 miesięcy temu / cd
 
Wszystko zapisane jest w Biblii. "U Boga jeden dzien jest jak 1000 lat na ziemi". 6 dni to 6000 tys lat. Zydzi prowadza kalendarz od stworzenia ziemi. Ostatnie 1000 lat to krolowanie Jezusa na ziemi tzw millennium. Mamy teraz bole rodzenia. Jak kobieta urodzi ci co beda w Chrystusie beda zywieni przez 3,5 roku. Reszta dozna gniewu Boga. Musicie tylko wierzyc Bogu. On glosi Koniec od Poczatku. Mateusza 24, Marka 13, Lukasza 21, Daniela, 7,8, Ezechiela 38, Zachariasza 12, Psalm 83, 2Piotr, 1 I 2 Tesaloniczan....
9 miesięcy temu / Second
 
Uważam te prognozy za dosyć rzetelne bo oparte na tym co już znamy. A poprzedni kryzys został już dobrze opisany na różne sposoby. Tylko że nikt z tego kryzysu nie wyszedł jakoś mocniejszy a prognozowano wtedy coraz gorzej co było przyczyną odwrotu w wielu krajach od dotychczasowej polityki. Zatem z kryzysu wszyscy wyszli słabsi i teraz też będzie podobnie. Chiny może wyjdą najmocniejsze ale wchodzą jakby na podobną drogę co zachód i z następnego kryzysu tak dobrze nie wyjdą ponieważ teraz też ich to oslabi. Można tak powiedzieć że każdy kraj idzie swoją drogą a organizacje ponadnarodowe swoimi innymi bo one są wolne od tych wszystkich spraw krajowych, myślą tylko globalnie. Dobro globalne ważniejsze od dobra jakiegokolwiek mniejszego.
9 miesięcy temu / A
 
Droga Redakcjo! Nie ma żadnego kryzysu klimatycznego ani żadnego kryzysu ekologicznego. Ani też centrum świata nie przenosi do Pacyfiku. Raczej od Pacyfiku ucieka - oto mit wielkich Chin pękł jak mydlana bańka. Tacy Panowie Profesorowie mają drzwi otwarte w Onecie, Wirtualnej Polsce czy Gazecie Wyborczej. Polonia Christiana zapraszać ich nie musi. Plama! Michał Obrębski
9 miesięcy temu / Michał Obrębs
 
Nie będzie żadnego zwrotu. Ameryka nie będzie biernie się przyglądać jak Chińczyki załatwiają Zachód.
9 miesięcy temu / Gość
 
Od kiedy żydowskim rodom udało się oderwać pieniądz od kruszcu trwa nieustanny transfer majątku do najbogatszych. To logiczne bo skoro realne dobra można nabyć za wykreowane z powietrza kliknięciem dolary to ja się pytam - dlaczego by nie? USA łamią od stu lat własną konstytucję gdzie pisze że podatki można płacić WYŁĄCZNIE złotem lub srebrem. Można sobie sprawdzić - jest tłumaczenie na stronie polskiego sejmu. Dziękuję za uwagę.
9 miesięcy temu / Jot
 
Szanowni prelegenci nie zauważają największego od wieków zwrotu cywilizacyjnego - odejścia od wiary katolickiej wielu do tej pory katolickich narodów, a to oznacza totalne unicestwienie nie tylko w przyszłym życiu wiecznym ale i unicestwienie morale, praworządności, kultury, rozumu i jednostek i całych społeczności. Już sam fakt pominięcia aspektu religijnego przez prelegentów świadczy o tym jak nisko jako społeczeństwo upadliśmy.
9 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.