DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Św.PiusX-przypomniał nakaz by Kapłan wypowiadał modlitwę eucharystyczną półgłosem do Tabernakulum, aby pod żadnym pozorem nikt jej nie powtarzał a jakiejkolwiek formie, co grozi konsekracją BLUŹNIERCZĄ!!! Każdy powinien umieć wyciągnąć odp. wnioski ! Sam to słyszałem w katechezach przed moja !ą Komunią Św. widzę tego Kapłana jak dziś, gdy nas ostrzegał przed nawet zabawowym naśladowaniem Kapłana przy Ołtarzu!!! To co wam się wydaje jest czasem porażające . . .
9 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Tylko patrzeć, jak nastąpi otwarta herezja - na razie mamy ją w Niemczech.
9 miesięcy temu / Zbigniew
 
@krzysztof, czy dożyjemy czasów, gdy wszystkie religie zostaną zjednoczone przez fałszywego proroka? czy dożyjemy czasów, gdy antychryst zjednoczy wszystkie narody? niektórzy uważają, że fałszywy prorok zniesie słowa Przeistoczenia we Mszy Świętej, w ten sposób, iż w ich miejsce nakaże milczenie = podczas którego każdy z "kapłanów" poszczególnych "religii, wierzeń" będzie mógł wypowiedzieć w myślach własne słowa modlitwy jakiejkolwiek, do kogokolwiek...tu już widzę pewne dobro, które Bóg może wyprowadzić z tego, że dopuścił aby w Kościele pojawiła się Novus Ordo Missae = tam słowa Przeistoczenia Ksiądz wypowiada głośno i wszyscy wierni mogą usłyszeć, czy się nie pomylił...niestety katolicy muszą być czujni i uczyć czujności swoje dzieci...
9 miesięcy temu / kwiatek77
 
@krzysztof, myślę, że wielu myli dwa pojęcia = fałszywy prorok i antychryst...dobrze to wytłumaczył ks. Murziński w filmiku "Baryła, ks. Kadziński i ks. Murziński! Chrystus Królem Polski? #1" fałszywy prorok to ten, który zjednoczy wszystkie religie, czym przygotuje drogę dla antychrysta, który zjednoczy wszystkie państwa...plan fałszywego proroka i antychrysta obrazuje wg ks. Murzińskiego symbol rozpowszechniany po świecie, którym jest WORLD PEACE GONG - po wpisaniu w google, zobaczycie o co chodzi..zanim wszystkie państwa = flagi zostaną zjednoczone pod przywództwem antychrysta, fałszywy prorok zjednoczy wszystkie religie - to jest to małe koło w gongu, gdzie znajdują się znaki charakterystyczne dla religii światowych..zanim wszystkie religie nie zostaną zjednoczone, antychryst nie zjednoczy wszystkich państw...aczkolwiek fałszywy prorok chce zjednoczyć wszystkie religie aby w ten sposób przygotować drogę dla antychrysta..czy fałszywy prorok jest już w Kościele?
9 miesięcy temu / kwiatek77
 
@@kwiatek77, dosłownie nie przetłumaczę słowa po słowie...ale sens jest taki według mnie, że kardynał Sarah, po wydaniu książki o milczeniu "Moc milczenia", zmienił zdanie o 180 stopni i wzywa wszystkich aby dłużej nie milczeli..."Jest czas milczenia i jest czas mówienia"...W nowej książce "The Day Is Now Far Spent" = "Dzień się już nachylił" = tak tłumaczę ten tytuł, bo wydaje mi się, iż nawiązuje do słów uczniów z Emaus...Kardynał Sarah zdecydował się aby jeszcze raz przemówić "W ostatniej książce zapraszam was do milczenia, ale dłużej nie mogę milczeć"...Opisuje kryzys w Kościele i pisze, już w przedmowie, o księżach, którzy są agentami złego w Kościele. Nawiązuje do tajemnicy Judasza, która od dawna jest obecna wśród księży = co jest przyczyną kryzysu wiary..."Chrześcijanie są zdezorientowani, dlatego nie mogę dłużej milczeć" Ks. cytujący fragm. książki kardynała Saraha mówi, że nabrał odwagi, bo jest nadzieja dla Kościoła, JEŚLI WIĘCEJ OSÓB PRZEMÓWI...
9 miesięcy temu / kwiatek77
 
Bardzo mądre słowa. Że też nastały takie czasy...
9 miesięcy temu / grimm
 
prawda, będziemy zawsze z JEZUSEM CHRYSTUSEM I EWANGELIĄ ,czy antychryst już jest w kościele?
9 miesięcy temu / krzysztof
 
Nie znam języka angielskiego. Może w kilku zdaniach coś napiszesz.Chętnie przeczytam.
9 miesięcy temu / @ kwiatek77
 
Polecam w j. angielskim, "Cardinal Sarah Can No Longer Be Silent - Fr. Mark Goring, CC" z kanału Fr. Mark Goring, z dnia 17 paź 2019
9 miesięcy temu / kwiatek77
 
Pilnie nam potrzeba nowego Atanazego.
9 miesięcy temu / Karol
 
Dziękuję Prof. de Mattei za te piękne, mądre ale i mocne słowa. W dzisiejszych bluźnierczych czasach wierni KK bardzo potrzebują takich NAUCZYCIELI, którzy Kochają Boga w Trójcy Jedynego, Jego Syna Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Matkę Bożą i Tradycję, którzy prowadzą nas drogą Prawdy Ewangelicznej, drogą, która jest NIEZMIENNA. Niech Bóg Pana Profesora błogosławi i umacnia. KRÓLUJ NAM CHRYSTE! Nasza Drogo, nasza Prawdo, nasze Życie.
9 miesięcy temu / Maria
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.