DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Prof. Chazan apeluje: wycofajcie z aptek śmiercionośną pigułkę „dzień po”

Prof. Chazan apeluje: wycofajcie z aptek śmiercionośną pigułkę „dzień po”
fot. stoppigulce.pl
#ABORCJA    #CHAZAN    #PIGUŁKA    #POCZĘCIE    #ŻYCIE    #LEKARZ    #KOBIETY    #ZDROWIE    #NASTOLATKI    #DZIEŃ PO

Prof. Bogdan Chazan, w specjalnym nagraniu, które można oglądać w internecie, zaapelował do rządzących o wycofanie z aptek pigułki wczesnoporonnej „dzień po”. Od dzisiaj jest ona dostępna w aptekach bez recepty dla małoletnich powyżej 15 roku życia. – Bardzo proszę skończmy z tym, to nie prowadzi do niczego dobrego. Stop pigułce śmierci! – wezwał znany lekarz. Film udostępniony został w serwisie YouTube. Przygotowało go Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.

 

W nagraniu znany ginekolog podkreśla, że zależy mu na tym, „żeby mieszkańcy naszego kraju byli zdrowi, aby dzieci rodziły się zdrowe, zwłaszcza w dobie kryzysu demograficznego”. – Jestem lekarzem, podobnie jak Państwo. Zwracam się z gorącą prośbą, aby natychmiast wycofać środki tak zwanej antykoncepcji awaryjnej z rynku farmaceutycznego – mówi prof. Chazan. Medyk wylicza groźne efekty uboczne, które mogą wystąpić po zastosowaniu tabletki ellaOne: zaburzenie zdrowia prokreacyjnego, cyklu miesiączkowego oraz zniszczenie życia ludzkiego w najwcześniejszym stadium.

 

Prof. Chazan zaznacza także, że nie można zgodzić się na taką sytuację, kiedy te środki są dostępne również już dla 15-letnich dzieci. – Bardzo proszę skończmy z tym, to nie prowadzi do niczego dobrego. Stop pigułce śmierci! – apeluje prof. Chazan.

 

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny (CŻiR) zachęca do podpisywana apelu skierowanego do ministra zdrowia o wycofanie z polskiego rynku farmaceutycznego pigułki ellaOne. „Dopuszczona do obrotu pigułka „ellaOne” jest preparatem niebezpiecznym dla zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego kobiet, szczególnie tych nieletnich. Stanowi zagrożenie dla życia zarodków ludzkich, jest potencjalnie aborcyjna i embriotoksyczna, powoduje szkody w organizmie kobiety i ma negatywne działanie społeczne. Niszczy relacje międzyludzkie sprowadzając je wyłącznie do zaspakajania popędu seksualnego oraz uwalnia od odpowiedzialności za drugiego człowieka – poczęte dziecko i jego matkę. Prowadzi do nieuporządkowanego życia seksualnego, często z wieloma partnerami” – czytamy w nim.

 

Zaprotestuj przeciwko pigułce "dzień po" bez recepty korzystając ze strony stoppigulce.pl.

 

Źródło: stoppigulce.pl

pam


DATA: 2015-04-16 20:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Arłukowicz niech sam sobie testuje chemie .Widocznie chce być polskim chemicznym Husainem.Brak mu szczurów? Niech sam sie tym faszeruje...Ale widocznie łatwiej jest wykończyć młodzież bo przed nimi nie ma perspektyw na lepsze życie .Wiec po co nam młodzież ?....Wytrujemy wszystkich i bedzie wspaniale.Dziwne ze obroncy praw dziecka milczą na ten temat....?Oby tylko do jedzenia nie dodawano po cichutku tego "PO"Po...
ponad 5 lat temu / agata
 
Modemiku, a niby jaką wysoką cenę zapłacił, Twoim zdaniem, Jaruzelski?
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
@łot Analogicznie uważasz o Jaruzelskim?
ponad 5 lat temu / TheModern
 
@Franciszek: analogicznie uważasz o św. Pawle?
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
@ Franciszek Z tego, co pamiętam, to w mediach zdążyli już obśmiać fakt, że Chazan na pewnym etapie zmienił poglądy i został "katolem." Za co zresztą zapłacił już dwa razy wysoką cenę, także nie ma co się tak nadymać. Więcej takich "hipokrytów," a świat byłby lepszy.
ponad 5 lat temu / łot
 
@ Franciszek, a tyś gorszy od niego.I do tego większym hipokrytą. Dla ciebie ta tabletka to cukierki dla twoich dziewczyn byś mógł unikać odpowiedzialności. On przynajmniej zawrócił z drogi zła i broni życia, a ty bracie (niestety) umiesz tylko pluć i wypominać. Osąd zostaw Bogu, tyś za mały by sądzić i za grzeszny by wytykać.
ponad 5 lat temu / blanka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.