DZIŚ JEST:   25   SIERPNIA   2019 r.

XXI Niedziela zwykła
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


nie ma ale powinno być
5 miesięcy temu / janka
 
Koncepcja tzw. neutralności światopoglądowej, czy to w odniesieniu do szkoły, czy państwa, wymika bądź z lenistwa umysłowego rezygnującego z poszukiwania prawdy, bądź jest zasłoną dla faktycznego ateizmu bazującego na nihilizmie.
5 miesięcy temu / Ryszard Kubaszk
 
Brawo!
5 miesięcy temu / Do Airam
 
Temat na Onet: Jakie zagrożenie czuje PiS? - Takie, że Polki i Polacy są coraz bardziej świadomi, akceptują instytucjonalne związki jednopłciowe. Tu PiS nie wygra - mówi Yga Kostrzewa.....Ponieważ nie ma możliwości komentowania tej kłamliwej wypowiedzi, pozwalam sobie w tym miejscu ją skomentować, mając nadzieję, że mój komentarz dotrze do pani?Kostrzewy.Ma pani? rację ,,tu PiS nie wygra". Tu wygra chrześcijańska Polska. Dewiacje seksualne nie są do zaakceptowanie. Facet z facetem? Baba z babą? Kobieto ?, to jest wbrew naturze. Funkcje poszczególnych organów ludzkich są jasno określone. ,,Róbta se co chceta", ale u siebie w domu. Deprawacji naszych dzieci i deprawacji polskiego społeczeństwa mówię NIE!!!
5 miesięcy temu / Airam
 
Bardzo modrę słowa "Edukacja światopoglądowo neutralna" to zdanie wytrych, łom, młot, którym autorki i autorzy tej chorej idei, coś rozwalić rozwalić, kompletnie nie zdając sobie sprawy, jakie będą tego konsekwencje, także dla nich w przyszłości. Tak mogą działać tylko ludzie pozbawieni całkowicie wyobraźni.
5 miesięcy temu / mkk
 
Pan Rabiej i cała KE w związku z Wiosną wiedzą i tak lepiej.
5 miesięcy temu / ma
 
To dobra wiadomość, że prof. Nalaskowski publikuje lub jest cytowany na tym portalu. Nie ustawajcie w publikowaniu tekstów tego profesora !!!
5 miesięcy temu / Dobra Wiadomoś
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.