DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Producent antykoncepcji chce edukować seksualnie. I promuje homozwiązki

Producent antykoncepcji chce edukować seksualnie. I promuje homozwiązki
grafika pch24.pl

Jeden z producentów środków antykoncepcyjnych ruszył ze specjalną kampanią edukacyjną. W spocie, mającym stanowić wstęp do edukacji o emocjach w seksie, wykorzystano między obrazki dwóch dotykających się w niedwuznaczny sposób mężczyzn.

 

Autor reklamy podkreślił, że swój przekaz kieruje do „wszystkich uprawiających seks” i dlatego komunikacja musi być różnorodna. Do klipu zostały więc zaproszone pary w różnym wieku, ale też o różnych skłonnościach seksualnych.

 

Czemu ma służyć kampania? Chodzi oczywiście o promowanie „bezpiecznego seksu”. Ma się ona skupiać na emocjach, jakie towarzyszą relacji seksualnej. – To dla nas możliwość dotarcia do nowego pokolenia odbiorców, które dopiero zaczyna swoją przygodę z seksem. Zwiększając ich świadomość, przyczyniamy się bezpośrednio do wzrostu bezpieczeństwa – mówi Justyna Dadał, odpowiedzialna za wizerunek marki.

 

Przedstawiciele marki deklarują też, że chodzi o przekazanie takich emocji, jak bliskość, intymność czy potrzeba zrozumienia. Wszystko jednak sprowadza się do grzechu, jakimi są korzystanie z antykoncepcji oraz akty homoseksualne. Nie przez przypadek producent podkreśla, że kampania ma przede wszystkim uwrażliwiać na zdrowie i bezpieczeństwo bliskich, czyli – w rozumieniu jej kreatorów – zachęcać do korzystania z prezerwatywy.

 

 

Źródło: marketingprzykawie.pl

ged

 


DATA: 2019-08-25 13:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

[email protected] . To producent prezerwatyw- też okreslanych mianem srodków antykoncepcyjnych-,które maja rzekomo chronic przed chorobami wenerycznymizagrożenie homoseksualistów znacznie wieksze niz osób heteroseksualnych
11 miesięcy temu / podlasie
 
Zarówno korzystanie z antykoncepcji, jak i czyny homoseksualne są wystąpieniem przeciwko ludzkiej płodności. Nie dziwi więc opisana powyżej "symbioza" grzechów...
11 miesięcy temu / sp
 
Era zezwierzecenia gorsza niż przed POTOPEM. Marana Tha
11 miesięcy temu / R.
 
Promowanie "homozwiazków" przez producentów środków antykoncepcyjnych to podcinanie gałęzi na której się siedzi. Przegieliście
11 miesięcy temu / swp
 
Pierwsze słyszę, a od kiedy to seks jest niebezpieczny? Jak miłość miedzy kobietą i mężczyzną moze byc niebezpieczna. Bardziej by sie wzięli za niebezpieczeństwo na drogach.
11 miesięcy temu / Rocky
 
Szkoda ze nie ma nazwy tego koncernu. Należałoby bojkotować wszystkie leki generyczne takiego producenta.
11 miesięcy temu / marcin
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.