DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bogu dzięki za abp. M.Jędraszewskiego - analiza trójstopniowego, heglowskiego schematu kuszenia : teza, antyteza i synteza.. i za abp. Pawła Lengę i za wielu innych, choć jeszcze w mniejszości. Módlmy się też za nas, abyśmy modlili się zawsze za swoich Kapłanów. W dzisiejszym świecie to są ludzie, którzy obrywają zarówno od świeckich jak i od swojej wystraszonej przemianami hierarchii. Jeżeli ich nam zabiorą, to kto skutecznie sprowadzi Łaskę Boga na Ziemię.. Oczywiście jeżeli w to nie wierzymy to róbta co chceta , ale na końcu i tak trzeba będzie przyznać, że owoce antropocentryzmu są zgniłe. Wystarczy spojrzeć za Odrę, tam już wielu nawet biskupów nie udaje, że wierzy w Eucharystię czy w Zmartwychwstanie.. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie - to pytanie skierowane jest do każdego z nas.. Nie możemy być ignorantami, spróbujmy chociaż przeczytać spis treści książki księdza Stefano Gobbi Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej
9 miesięcy temu / Kefas
 
Dzisiaj jest taki czas, że lewactwo i dewianci, próbują nam tłumaczyć Ewangelię na nowo. Dobrze że są jeszcze hierarchowie, którzy mówią prawdę. Mam nadzieję, że jeszcze któryś następny zbierze się na odwagę, bo dzisiaj tylko abp. Paweł Lenga tylko mówi jaj jest.
10 miesięcy temu / taki 1
 
Arcybiskup Jędraszewski to jeden z nielicznych polskich biskupów którego rozumiem i z którym mogę się zgodzić
10 miesięcy temu / Aleksander
 
Wielki Człowiek i Patriota Arcybiskup Metropolita krakowski Ksiądz Marek Jedraszewski. Dziękujemy Bogu za łaskę takiego Arcybiskupa
10 miesięcy temu / Nico
 
Nie byłabym taka pełna nadzieji Polacy to naród że słabą wiarą, ulegają propagandzie, uzależnienia Polskę niszczą alkohol narkotyki, dużo Polaków nie chodzi do Kościoła nie kocha Pana Boga. Polska też potrzebuje ratunku.
10 miesięcy temu / Do Edu
 
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
10 miesięcy temu / Edu
 
"Lewak" - czyli kto? Mądrości życzę...
10 miesięcy temu / tak-tak nie-nie
 
Prawda.
10 miesięcy temu / Ona
 
Tygodnik społeczno -katolicki Powszechny jest po której stronie????
10 miesięcy temu / Motto
 
Oby Dobry Bóg obdarzył Eminencję odwagą i długim zdrowiem- Dużo Łask na Świeta Zmartwychwstania Pańkiego życzę...w podziękowaniu za wyjatkową Mądrość ,którą Arcybiskup wyróżnia się wśród purpuratów
10 miesięcy temu / dariusz z bydgo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.