DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Proaborcyjne pikiety trwają. Poseł Winnicki ostrzega: lewica zaprosiła do Polski terrorystów

Proaborcyjne pikiety trwają. Poseł Winnicki ostrzega: lewica zaprosiła do Polski terrorystów
Fotograf: Krzysztof Zatycki/Archiwum: Forum

W Poznaniu obrońców kościoła przy ul. Fredry zaatakowano z użyciem gazu, metalowych pałek i noży. W innych miejscowościach na szczęście na razie nie doszło do tak dantejskich scen, ale w wielu częściach kraju przez całą noc centra miast były patrolowane przez społeczeństwo obawiające się lewackich napadów na kościoły. Tymczasem poseł Robert Winnicki (Konfederacja/Ruch Narodowy) w oparciu o swoje źródła poinformował, że do Polski za zaproszenie lewicy zmierzają anarchistyczni terroryści.

 

„Z kilku źródeł napłynęły informacje o niemieckich bojówkach anarchistycznych, które zmierzają do Polski na zaproszenie lewicy. To kolejny raz kiedy terroryści z Niemiec, znani m. in. z dewastowania Hamburga w 2017, wzywani są nad Wisłę. Poprzednio – przeciw Marszom Niepodległości” – napisał na Twitterze poseł-narodowiec.

 

 

Nie wiadomo czy niemieccy anarchiści już są nad Wisłą. Wiadomo natomiast, że miejscowi bojówkarze także potrafią być groźni. Swoją przemoc zademonstrowali w Poznaniu. Na razie w innych miastach nie doszło do podobnych aktów brutalności, jednak lewacki wandalizm rozlał się po całym kraju. Codziennie pojawiają się coraz to nowsze informacje o aktach antykatolickiego wandalizmu. Jednocześnie rośnie społeczna mobilizacja w celu obrony świątyń przed profanacjami.

 

Do niepokojów doszło ponadto pod domem dr hab. Krystyny Pawłowicz z Trybunału Konstytucyjnego. Nagrania z pikiety w tym miejscu opublikował w sieci członek Młodych Demokratów – młodzieżówki proaborcyjnej formacji Platformy Obywatelskiej. „Terroryści przed moim domem” – napisała na Twitterze sędzia TK. Na szczęście obyło się bez większych ekscesów.

 

Te są jednak bardzo prawdopodobne, jeśli policja w końcu nie ukróci lewackiego wandalizmu i rozwijającego się z każdym dniem terroru. Wszak oprócz prawdopodobnego sprowadzenia do polski niemieckich terrorystów także i miejscowi zwolennicy aborcji wypowiadają się w tonie konfrontacyjnym i zachęcającym do eskalacji napięcia. Wedle relacji Mateusza Maranowskiego z Polsat News w trakcie pikiety pod Sejmem RP Marta Lempart z Warszawskiego Strajku Kobiet miała skierować swoje słowa do lidera PSL, który zaproponował referendum w sprawie aborcji. Lewacka aktywistka w skrajnie wulgarny sposób powiedziała Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi, aby z takim pomysłem się „oddalił”. Użyła w tym miejscu słowa stosowanego w ostatnich dniach przez feministki ociekające obrzydliwą wulgarnością odzierającą je chociażby z resztek kobiecej wrażliwości.

 

 

 

Źródło: rmf24.pl / wPolityce.pl / dorzeczy.pl / Twitter

MWł

 

 


DATA: 2020-10-28 08:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Lewacy jak już wiadomo to są jednak także faszysci.O ile naszych jakobinow, hitlerjugend i feminazistki wspierają nasi politycy to tych europejskich liberalne władze europejskie na takiej samej zasadzie jak kiedyś związek radziecki.
1 miesiąc temu / zz
 
Pewnie zobaczyli podobieństwo do blm. Podpalanie tego samego ognia. Antifa w tzw. świecie cywilizowanym niewątpliwie jest odpowiednikiem terrorystycznych grup islamskich. Nawiązują do tradycji komunistycznych w których bojówki terrorystyczne zawsze istniały i odgrywały ważną rolę. Niejako chodzą tymi samymi drogami.
1 miesiąc temu / zz
 
@ Johnny, ja myślę , że ten "trzeci" to w pierwszej kolejności są Niemcy - pozdrawiam!
1 miesiąc temu / t
 
@Johnny: na pewno masoni, jak do tej pory wygrywają, ale passa się skończy...
1 miesiąc temu / q
 
Do t : popieram nie po to tylu uzbrojonych policjantow i wojska zeby obywatel nie mogl spokojnie isc czy jechac do domu.Prezydent RP nawet nosa nie wystawil Kaminski mowi dyrdymaly Blaszczak martwi sie na kwarantannie swoim zdrowiem.Obywatel ma sie sam obronic ale czym i jak.
1 miesiąc temu / ula
 
A tak w nawiązaniu do apelu premiero-prezesa. Znacie: gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta! Jak myślicie kto to ten trzeci ?
1 miesiąc temu / Johnny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.