DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Proaborcyjna Planned Parenthood werbuje i opłaca manifestantów protestujących przeciw Trumpowi

Proaborcyjna Planned Parenthood werbuje i opłaca manifestantów protestujących przeciw Trumpowi
FOT.REUTERS/FORUM

„Spontaniczne protesty”, które pojawiły się w większych miastach USA po wygraniu wyborów prezydenckich przez Donalda Trumpa – jak podaje stacja Fox News – są wywoływane m.in. przez działaczy proaborcyjnej organizacji Planned Parenthood. Posiada ona w całym kraju szereg ośrodków aborcyjnych i handluje organami uśmierconych dzieci. PP zamieściła ogłoszenia werbujące manifestantów (najlepiej kobiety i mniejszości seksualne), oferując do 1,5 tys. dol. tygodniowo.

 

Ekipa rządzących w Stanach Zjednoczonych Demokratów nie może pogodzić się z porażką wyborczą. We wtorek Obama przy okazji wizyty w Grecji – jak sam podkreślał: w kolebce demokracji – mówił o potrzebie „zabezpieczenia się przed populistami” i straszył „rzezią”, jeśli ludzie nie zaakceptują programu globalistów.

 

W czerwcu UE przy okazji głosowania w sprawie Brexitu przyjęła dokument, który zakłada – chociaż nie wyrażono się wprost – walkę z „populizmem” poprzez finansowanie protestów w krajach, gdzie rządzą owi rzekomi „populiści”.

 

W USA protesty i zamieszki rozpoczęły się w miastach bardzo odległych od siebie jak np. Nowy Jork czy Los Angeles, ale także w środkowych stanach. We wszystkich protestach, które wybuchły niecały dzień po ogłoszeniu wyników głosowania, demonstranci trzymali w rękach takie same wizerunki i kukły Trumpa (jego nieproporcjonalnie dużą głowę nabitą na patyki). Głosili te same hasła. Stacja Fox News zwraca uwagę na „niezwykłą profesjonalizację” rzekomo „spontanicznych protestów”. Zauważono, że trudno byłoby wydrukować w krótkim czasie tak ogromną ilość materiałów. Byłoby to także bardzo kosztowne.

 

Stacja sugeruje, że protesty są finansowane i obsługiwane przez lewicowe organizacje, które wcześniej – podczas kampanii – występowały przeciwko Trumpowi, jak np. Black Lives Mater (BLM).

 

Począwszy od końca października ukazało się szereg ogłoszeń płatnych na Craigslist w Pittsburghu, Boston, Denver, Filadelfii i innych miastach. Wszystkie ogłoszenia zatytułowane: „STOP Trump” obiecywały do 1,5 tys. dol. za tydzień pracy manifestantów. Stawka godzinowa wynosiła od 15 do 18 dol. plus premia i nadgodziny. Łącznie można było „przepracować” do 77 godzin tygodniowo, uczestnicząc w pikietach i marszach wymierzonych w Trumpa.

 

Każda reklama zawierała nr telefonu należący do Community Outreach Group (COG), utworzonej przez Planned Parenthood do prowadzenia kampanii na rzecz aborcji na dużą skalę. PP najbardziej skorzystała na wprowadzeniu przez Obamę reformy zdrowotnej, którą chce unieważnić prezydent-elekt. Tylko w ubiegłym roku proaborcyjna organizacja otrzymała dotację w wysokości 553,7 mln dol., z czego 30 mln obiecała przekazać na walkę z Trumpem.

 

Ogłoszenia, które umieszczono przed wyborami, są nadal aktywne, co może wskazywać na to – jak twierdzi Fox News – że grupa dalej finansuje protesty. Podobne reklamy, rekrutujące „zawodowych manifestantów” zamieściły inne organizacje lewicowe.

 

MoveOn.org umieścił ogłoszenie na Craigslist, które kusiło zapłatą dla osób gotowych do protestowania przeciwko Trumpowi w wieku poniżej 30 lat. „Chcemy protestujących tylko w wieku poniżej 30 lat (....) Preferujemy mniejszości” – można było przeczytać. Washington Community Action Network zamieściła ogłoszenie, oferując 15 dol. za godzinę kobietom, studentom i przedstawicielom mniejszości.

 

Profesjonalizacja protestów przejawia się także w niezwykle szybkim organizowaniu autobusów przewożących przeciwników Trumpa w dane miejsca, np. w Chicago.

 


Źródło: foxnews.com

AS
  


DATA: 2016-11-19 15:08
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

go Donald go !
ponad 4 lata temu / hk
 
U nas sąd za spalenie kukły Sorosa. W sądzie we Wrocławiu ZWOLENNICY Sorosa wywołali burdę i próbowali wpłynąć na sędziego. Szukaj w Google.
ponad 4 lata temu / Pejot
 
Tak teraz wyglądają niby spontaniczne protesty wszędzie na całym świecie
ponad 4 lata temu / ???
 
Błądzący wyznawcy szatana są niebezpieczni i mają dużo mamony. Dlatego potrzebujemy wielkiej modlitwy do Naszego Króla.
ponad 4 lata temu / Katolik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.