DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Pro-life na uniwersytecie? To się w lewackiej głowie nie mieści!

Pro-life na uniwersytecie? To się w lewackiej głowie nie mieści!
fot.ot. Szymon Zmarlicki / Foto Gosc / FORUM /Gosc Niedzielny/Forum /Gosc Niedzielny/Forum

Trwa atakowana przez fanatycznych lewicowców wizyta w Polsce mec. Rebekki Kiessling, kobiety która poczęła się z gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się aborcji. Promotorzy zabijania nienarodzonych doskonale wiedzą, że takie świadectwo nie pozostawi obojętnym żadnego ze słuchaczy, a może wpłynąć na zmianę opinii dotyczącej aborcji. Stąd na wieść o wizycie w naszym kraju mec. Kiessling podniósł się lewacki skowyt, któremu posłuch dały uczelniane władze.

 

Konieczność swobody wymiany myśli i przekonań w uniwersyteckich murach, tak często podnoszone na sztandarach przez liberałów i lewicę, nie dotyczy – jak pokazuje sprawa spotkań z mec. Kiessling – wszystkiego tego, co sprzeciwia się „postępowej” agendzie. Natomiast wszelkiego rodzaju spotkania, pokazy, konferencje, które mówiąc lewicowym żargonem „rzucają wyzwanie tradycyjnej moralności”, są witane z szeroko otwartymi ramionami. Jeśli przy okazji zawierają antykatolicki komponent, wówczas czerwony dywan rozwijany bywa jeszcze szybciej…

 

Wystarczy tylko przejrzeć program imprez organizowanych przez Queer UW, działającego – jak można wywnioskować po lekturze strony internetowej tej studenckiej organizacji  – przy Ośrodku Studiów Amerykańskich UW.

 

Oto kilka przykładów:

 

Konferencja o perwersyjnym seksie (masochizm, sadomasochizm, związywanie - tzw. marginesy seksualności) (2013) : https://www.facebook.com/events/5484471774375/

Konferencja o azjatyckich perwersjach seksualnych (2013): https://www.facebook.com/events/490283474342142/


21 IV 2016 - Paris Is Burning - pokaz filmu z przedmową (Film prezentuje środowisko czarnych bądź latynoskich drag queens oraz transseksualistów, których życie toczyło się w barach i klubach tanecznych Harlemu na przełomie lat 80. i 90.)

30 XI - Screaming Queens - pokaz filmu z przedmową dra hab. T. Basiuka – „drag queenki i transy w San Francisco zaczęły pierwszy zbiorowy protest przeciw policji” (1966 r.)

23 II 2017 - ChemSex - pokaz filmu z przedmową [Queerowy Klub Filmowy] - film „na temat występującego coraz częściej w środowiskach gejów zjawiska uprawiania seksu pod wpływem
narkotyków”.

Przykłady te można mnożyć…

 

Co sprawiło, że wizyta amerykańskiej prolajferki, kobiety dzielącej się swym tragicznym doświadczeniem z przeszłości, wzbudziła kontrowersje, które doprowadziły do zamieszania wokół terminu i formuły spotkania? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: strach, że głos obrończyni życia podparty dramatycznym doświadczeniem życiowym obnaży kłamstwa promowane przez aborcyjno-tęczowe lobby.

 

Protestujący przeciwko spotkaniom z mec. Kiessling chcą niczym bolszewickie politruki przyznać sobie cenzorskie przywileje i decydować o „słuszności” poglądów, czy myśli. To zachowanie trudno opisać innym słowem niż hipokryzja.

 

 

 

Łukasz Karpiel

 

 

 

 


DATA: 2017-03-18 10:20
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Lud szatana należy odsunąć od wszelkiej władzy w taki czy inny ale skuteczny sposób.
ponad 1 rok temu / mjablonsky
 
STRACH aborcyjnego looby !
ponad 1 rok temu / Obronca
 
Lewicowość=totalitaryzm. Przykładem Hitler, Stalin, Mao i cała reszta lewackiej hołoty.
ponad 1 rok temu / zabba
 
@aaa. Ale z ciebie cymbał!
ponad 1 rok temu / hcot
 
Co za bełkot....
ponad 1 rok temu / @aaa
 
14 marca /wtorek o 17.30/ odbyło się spotkanie z Panią Rebecca Kiessling na Katolickim Uniwerytecie Jana Pawła II w Lublinie, aula wypełniona po brzegi; teraz wiem dlaczego tak się boją prelekcji tej kobiety, prawnika, matki pieciorga dzieci /trzy córki biologiczne i dwaj chłopcy adoptowani/ ? Pani Kissling jest zbudowana z prawdy, jest żywym dowodem w temacie aborcji, jest zdeterminowana do obrony wartości, jest matką, żoną, ma rodzinę, prowadzi fundacje Save The 1, jest uroczą ciepłą osobą i nade wszysko nie da jej sie zakwalifikować do tzw. ?nawiedzonych??. i przeciwko temu wszystkiemu protestowało pięcioro lewackich aktywistów przed budynkiem? Lublin dał radę, pozdrawiam.
ponad 1 rok temu / los lobos
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.