DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Prezydent Wrocławia ogranicza wolność słowa w mieście i obraża obrońców życia

Prezydent Wrocławia ogranicza wolność słowa w mieście i obraża obrońców życia
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: zycierodzina.pl

Już po raz kolejny prezydent Wrocławia wciela się w rolę cenzora i bez decyzji sądu decyduje o tym, co wolno, a czego nie wolno w mieście. W niedzielę jego urzędnicy rozwiązali kolejny antyaborcyjny protest i to podczas odmawiania Różańca. Jacek Sutryk sam mówi „jeżeli jest to ograniczanie wolności słowa, to tak - jestem cenzorem”. Przedstawiciele Fundacji w pełni się z tym zgadzają.

 

W nagraniu, które Jacek Sutryk udostępnił w sieci, mówi do obrońców życia „matołki” (!). Twierdzi, że zdjęcia ofiar aborcji nim wstrząsają i są makabryczne. Jednak nie walczy z zabijaniem nienarodzonych dzieci we wrocławskich szpitalach, a z pokazywaniem prawdy o tym. Co więcej, otacza się ludźmi z proaborcyjnych partii. - Prezydent Sutryk, jak zwykle robią lewicowi politycy, chce wprowadzić we Wrocławiu zamordyzm - stwierdził Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro - Prawo do Życia.

 

Cenzura dotyczy jedynie materiałów niezgodnych z poglądami prezydenta. Rzeczywiście obsceniczne treści, które dzieci oglądają podczas tzw. parad równości już prezydentowi nie przeszkadzają. Zeszłoroczny „marsz równości” objął nawet swoim patronatem.

 

Źródło: Fundacja Pro - Prawo do Życia

TK


DATA: 2020-03-09 14:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I bardzo dobrze, te plakaty były rozstawiane na placu Nowy Targ, gdzie chodzi wiele ludzi w tym rodziny z małymi dziećmi, dzieci były w szoku jak widziały te plakaty. Reakcja Prezydenta bardzo dobra, nie żałuje, że jako Wrocławiak na niego głosowałem.
2 miesiące temu / Tomek
 
Nie ma o czym mówić: dziecko żyje od pierwszej sekundy, od pierwszego mgnienia oka. Sutryk - bezdzietny mężczyzna może sobie wymyślać , ale nic, nic nie daje mu prawa zwracać się do kogokolwiek per "kochane matołki"a zwłaszcza do kobiet i matek. Wstyd mi za niego i boję się go - tej agresji i "polowania" jakie uskutecznia na Innych ... Mieszkam we Wrocławiu ponad 60 lat i po raz pierwszy czuję się tu szykanowana i wykluczana
2 miesiące temu / Przerażona
 
Ilekroć patrzę na te zdjęcia rozszarpanych dzieci to kojarzą mi się z męką Jezusa Chrystusa na krzyżu. W Polsce trwa wojna z dziećmi i powinniśmy błagać Boga o przebaczenie i pomoc.
2 miesiące temu / KrzysztofZ
 
@Sławomir Wiecz Bo krew i rozerwane tkanki są drastyczne niezależnie od tego, czyje są?
2 miesiące temu / Melchizedech
 
do Murem tak jest !
2 miesiące temu / Robert
 
Jeżeli, według lewaków, płód to nie człowiek, a zlepek komórek, to w czym te zdjęcia są gorszące?!
2 miesiące temu / Sławomir Wiecz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.