DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2019 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kanada śmierdząca Banderą...
ponad 1 rok temu / agricola
 
G. Braun już dawno mówił, gdzie emigrowali zwyrodnialcy z UPA i skąd szło dla nich wsparcie, więc to nie powinno dziwić.
ponad 1 rok temu / sas
 
Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. W Kanadzie jest chyba największa i najbardziej aktywna diaspora Ukraińców. Schronili się tam prawie wszyscy zbrodniarze z OUN-UPA i ze zbrodniczej SS-Galizien. To środowisko bardzo aktywnie działa w ochronie "dobrej" pamięci ukraińskich zbrodniarzy z przytoczonych wcześniej organizacji. Mają szerokie dojścia nawet do Watykanu. Przy ich nacisku i wsparciu finansowemu wydano akt "o heroiczności cnót" abpa Andrieja Szeptyckiego. Nie ma żadnych przeszkód do beatyfikacji tej postaci.
ponad 1 rok temu / Reginald z Tuluzy
 
To jest przejaw zgniłej sytuacji dzisiejszego świata: kiedy wszystkie wartości, dotąd stabilne, rozpadają się, niewiele znaczą, można je dowolnie wykrzywiać i traktować instrumentalnie. Dla Ukrainy nic się już nie liczy fakt, że Polska pierwsza poparła jej dążenie niepodległościowe, że Polska poparła oba kijowskie "Majdany", że Lech Kaczyński "bił się" za suwerenność krajów regionu, że Ukraińcy mogą spokojnie zarabiać w Polsce kasę i wysyłać ją rodzinom... To wszystko ustępuje w obliczu jakiejś nowej, irracjonalnej polityki "światowego mocarstwa" (Ukrainy). Jedno pewne: Ukraina na Polskę zawsze mogła liczyć w ostatnich dekadach. Polska na Ukrainę - już nie. Jakie wnioski? Bóg jeden raczy wiedzieć...
ponad 1 rok temu / Baggins
 
To oczywiste, zwłaszcza jeśli za Kanadą stoi Wielka Brytania. Z kolei najgorszym wrogiem Ukrainy tak zwanej jest Polska, co wyraźnie wynika na przykład z historii zabójstwa Andrzeja hrabiego Potockiego, którego to zabójstwa dokonał Mirosław Siczyński.
ponad 1 rok temu / Salus
 
To jest wlasnie szczera odpowiedz wobec Kosciola katolickiego, wobec Polakow i swiata calego. Kanada ktora stala sie gniazdem demonicznej ideologii gender ogloszona przez Prezydenta Ukrainy najwiekszym przyjacielem Ukrainy.
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Jeśli Poroszenko sam tak uważa, to tym bardziej nie widzę przeszkód, abyśmy ze swej strony ochłodzili "przyjaźń" z Ukrainą!
ponad 1 rok temu / Karol
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.