DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


a gdyby tak górale zechcieli owcami pohandlować czy czymsiś, jest stare Prawo Składu:D? Albo końmi się pochawlić?
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Jaki jest sens tych marszy, jeśli chcą prawa dziedziczenia, to wystarczy spisać testament, jeśli chcą innych uprawnień spisać pełnomocnictwa, jeśli chcą dzieci, niech sobie spłodzą. A tak tylko irytują ludzi, a miasta płacą ciężkie pieniądze za ich ochronę
9 miesięcy temu / Syk
 
gaz i hamulec odpadły
9 miesięcy temu / gaz i hamulec..
 
Rower się przewrócił ale pedały nie odpadły.
9 miesięcy temu / andrzej
 
Wypowiedzieć Konwencje Stambulską. Przewietrzyć kastę sędziowską.
9 miesięcy temu / naxa
 
tego juz za duzo nie ma zgody na deprawacje naszych dzieci i okolic w ktorych sie od lat meczymy - czekamy na was tolerancyjni faszysci z za granicy won od naszych domow w imie represywnej tolerancji wojna ideologiczna przeciw nam na to wojna - koniec-tego- moze my zrobimy marsz tolerancji rodzin w holandi lub w dzielnicy jakies w paryzu -skonczyla sie nasza cierpliwosc
9 miesięcy temu / NEa
 
W artykule źródłowym nie dodano że zakazu marszu LGBT domagali się działacze KONFEDERACJI z okręgu Sądecczyzny, którzy zebrali masę podpisów i nadal zbierają gdyby jednak władza zmieniła zdanie : Tak trzymać!
9 miesięcy temu / Ret
 
Pis wcale nie chce zakazać dewiacji i tych dewiacyjnych marszów... Oni tak samo trzymają z masonerią, która od zawsze walczy z Kościołem, a cały ten ruch lgbt to jeden z tworów masonskich sluzacych niszczeniu społeczeństwa
9 miesięcy temu / Polka
 
Rządząca partia, czyli PIS, mogłaby szybko zlikwidować marsze dewiantów w Polsce, ale tego nie robi, nie wypowiada konwencji stambulskiej. Warto o tym wiedzieć przed nadchodzącymi wyborami.
9 miesięcy temu / tradycja
 
Zakaz marszu równości Ideologia gender i lgbt to marsze nienawiści dopasowujące do zwierzęcia bez żadnych granic to tylko deprawacja i pożoga bliżej czeluści
9 miesięcy temu / Gluchy
 
Zabronić szerzenia deprawacji i wyłuzdania w sferze publicznej. Państwo nie powinno wspierać niszczenia społeczeństwa. Niestety obawiam się, że w imię fałszywie pojętej wolności jeszcze musimy zagwarantować im ochronę.
9 miesięcy temu / Andrzej
 
@Jot: sprawa jest przegrana także z powodu "przychylnej neutralności" partii rządzącej i jawnego popierania przez pozostałe partie współrządzące. Dlatego podlegające im organa państwowe tak właśnie działają. Im później elektorat to zrozumie, tym gorzej dla Polski.
9 miesięcy temu / Republikanin
 
Sprawa jest przegrana bo pizwoliliśmy zboczeńców nazywać normalnymi. Zamiast zakazac bo to promocja sodomii to trzeba cudowac teraz. I sądy będą oddalac te zakazy bo jak to tak utrudniac manifestowanie normalności? Sprawa jest juz przegrana. Musimy przywrócić nazywanie zboczeńców zboczeńcami inaczej to pozamiatane będzie...jest. Już jest. To sedno problemu.
9 miesięcy temu / Jot
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.