Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Prezydent idący w marszu dla życia? Znamy taki przypadek [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Kiedy "Gazeta Wyborcza" bierze się za moralizowanie, nawet obozy harcerskie mogą stać się miejscem "psucia dzieci". Co innego taki Poznań i jego genderowe zapędy po dzieci. Tam to tylko już tylko "postęp"! W Przeglądzie Prasy PCh24 TV mówimy także o wizycie Abby Johnson w Polsce i jej ostrzeżeniu przed kompromisami ze złem oraz o Prezydencie, co poszedł na marsz za życiem. Czy w tej sprawie Polska weźmie przykład z największego sojusznika? Na program zapraszają Jacek Ożóg, Łukasz Karpiel i Marcin Austyn.


DATA: 2020-03-12 21:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie wiem skąd uśmieszki przy zaproszeniu prezydenta na marsz dla życia. W Szczecinie posłowie Brudziński i Dobrzyński nie mają problemu z chodzeniem na marsz, a poseł Dobrzyński w komisji rodziny nie ma później żadnych kłopotów z odrzucaniem wszystkich wniosków o rozpatrzenie projektu obywatelskiego. Prezydent Duda w marszu dla życie pójdzie w pierwszym szeregu i wygłosi nawet płomienne przemówienie o obronie życia. A potem w wywiadzie dla wprost poprze kompromis te 'wprost' to tak w związku z wywiadem w którym 'ciepło' mówił o parach homoseksualnych.
5 miesięcy temu / Wojtek
 
Wybiórcza jest organem zaciekle walczącym z Polska kulturą i szeroko określając polskością! Zawstydzanie polskiej młodzieży która tańczy poloneza na studniówce , apele o kibicowanie nie polskiej druzynie itd..itd.!
5 miesięcy temu / Domi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.