DZIŚ JEST:   15   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Stop dewiacjom!
7 miesięcy temu / Grzegorz
 
do ppp - a może tak ,,nowoczesny" człowieku popracujesz trochę ze słownikiem ortograficznym?
8 miesięcy temu / hehehe
 
Otrzymuje spam z informacją ludzi chorych, szukających niewiadomo czego. Jako normalny człowiek nie mam nic przeciwko homoseksualistą - ba - nawet powiem że Bóg kocha wszystkie swoje dzieci, ale wy "prawi" ludzie tego nie zrozumiecie. Prawica to zaraza tego świata. Średniowiecze dawno za nami.
8 miesięcy temu / ppp
 
Do czego doszło, że ważni politycy wspierają dewiacje... Cieszę się, że nasz rząd i większość Polaków jest przeciwna homopropagandzie, ale takie sytuacje jak opisana w artykule napawają mnie grozą.
ponad 2 lata temu / AdLes75
 
To jest oczywiście krzewienie poprawności politycznej i wynaturzeń LGBT. W ten sposób już nawet nie lewica, ale przede wszystkim lewactwo chce zniewalać Polaków. Moralnie, intelektualnie, psychicznie.
ponad 2 lata temu / MGR
 
W Starym Testamencie Pan Bóg mówi, że współżycie osób tej samej płci jest obrzydliwe,powtarzam obrzydliwe.Jesteśmy na tej ziemi tylko chwile, z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Za swoje czyny każdy z nas odpowie przed Panem Bogiem. W ostatecznym rozrachunku nie liczą się majątki, ilość mieszkań, ale co mamy w duszy, czy piękny ogród, czy szambo moralne. Pan Adamowicz nie oszuka Pana Boga, gdyż żaden człowiek nie jest w stanie oszukać naszego Stwórce.
ponad 2 lata temu / cichy
 
a ja tak z głupia frant - normalny Polak jak źle wypełni PIT-y (np. ukryje dochody z mieszkań), to ma karę i to często niewspółmierną do przewinień - a p. Adamowicz, z tego co pamiętam, kilka lat z rzędu "mylił się" przy wypełnianiu takowych - i co? i nic; czyżby reguła mnrw a wnrn jest dalej obowiązująca w polityce polskiej? (mnrw a wnrn - my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych); czy gostek nie powinien dzisiaj chodzić po żebrach po konfiskacie majątku? co na to "dobra zmiana", co to za drobne przewinienia, a często tylko domysły, chce zamykać obywatelów w zimnych i ciemnych więzieniach, a ich firmy (jak który jeszcze ma) likwidować? o wyobrażeniach o życiu tego gostka z Gdańska nie będę się wypowiadał, bo nie ma o czym i o kim; lewacki śmieć i popapraniec i tyle;
ponad 2 lata temu / JARO
 
Do Katolik. Obawiam się że nigdy. Chyba mamy do czynienia z początkową fazą opętania zbiorowego znaczącej grupy społecznej.
ponad 2 lata temu / WojtekP
 
Za to co się dzieje przyjdzie na Polskę kara. Już niedługo. Bóg tego cierpliwie oglądał nie będzie...
ponad 2 lata temu / Filip
 
Wrodzony wstyd nie pozwala mi się nawet domyślać jaka to była cząstka.
ponad 2 lata temu / Leaf427
 
" Nigdy jeden przeciwko drugiemu, tylko razem." Szczególnie w sprawie aborcji, eutanazji, grzechu sodomii......
ponad 2 lata temu / opty
 
Prezydent Paweł Adamowicz odnalazł na marszu cząstkę siebie? Bardzo odważne wyznanie. Czyżby chciał w ten sposób powiedzieć, że pociągają go mężczyzni? Hmm, ciekawe co na to jego żona....
ponad 2 lata temu / Antyhomo
 
To P.Adamowiecz jest homo-niewiadomo ?
ponad 2 lata temu / Tofik
 
Wyjątkowo odrażające i haniebne zachowanie. Kiedy Gdańsk się obudzi?
ponad 2 lata temu / Katolik
 
"Prezydent Gdańska: na homomarszu odnalazłem cząstkę siebie" Tę od pasa w dół czy w górę? Pytam bez złosliwości
ponad 2 lata temu / Anna
 
Dowiadujemy się coraz to więcej nowości. Okazuje się, że przeciwni homomałżeństw to.. zboczeńcy, i że dla swojej propagandy tęczowi używają JPII. Odwrócić wszystko o 180 stopni i wmawiać innym swoje racje. Jedyne w co można uwierzyć to, że prezydent Adamowicz podczas marszu odnalazł cząstkę siebie .
ponad 2 lata temu / Michu.
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.