DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@test tak, ale czy mamy wspomagać odradzanie się banderyzmu na Ukrainie? Ja uważam ze to błędna logika. Nakarm wroga ale niech wykaże dobre chęci a tutaj prędzej stracimy rękę.
ponad 3 lata temu / M
 
Maładiec!
ponad 3 lata temu / RYT
 
ukraina ledwo zipie. wlasciciwe juz nie istnieje a PiS sie jej podlizuje!co tam kresowiacy. co tam banderyzm. PiS tak nienawidzi Rosji, ze poswieci Polakow i Polske
ponad 3 lata temu / ew
 
Wstyd i hańba. Nasze władze z Prezydentem na czele, wchodzą im ...bez mydła. A oni grają z nami w durnia. Będzie trzeba, to dla swojej "wolnej" Ukrainy, znów będą Polaków "rezać". Do niczego się nie przyznają, pomniki budują, a my im wysyłamy miliardy. Wszyscy inni wiedzą kto jest kto, nie "zaszczycili" swoją obecnością w Kijowie z tej okazji, ale my ciągle gramy rolę głupków. A raczej oni, nasza, tym razem Pisowska władza. Polactwo. To przecież nie mogą być Polacy. To nie może być polski Prezydent. Ma rację ks. Międlar - żydowsko masoński globalny imperializm. Dlatego kazali milczeć. Boga się nie boją. Bo trzeba wierzyć, żeby się Go bać. Nawet Kościół nie głosi już trudnej, ale prawdy. Też członkiem tego "klubu ?
ponad 3 lata temu / Roman Dorna
 
jaki interes może mieć Polska we wspieraniu banderowskiej Ukrainy - tam na każdym kroku są symbole, flagi, pomniki i ulice Bandery i UPA - kompletnie żadnej refleksji na ten temat? ten 1 mld EUR, czy pan Duda się o niego upomniał, no bo chyba zamierzają to nam zwrócić? czy ktoś z doradców Prezydenta przegapił, że tam się już nikt nie pojawia na szczeblu prezydenckim?
ponad 3 lata temu / pytanie
 
"Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód -- nakarm go. Jeżeli pragnie -- napój go. Tak bowiem czyniąc, węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę. Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj".Widać wielu o tym nie pamięta.
ponad 3 lata temu / test
 
a tak piali niektórzy z radości na wybór tego Dudy a tu znów....ale widać strach w oczach tego człowieka
ponad 3 lata temu / lolo
 
Wszystko jest proste: Polską rządzą polskojęzyczni tubylcy, którzy dbają o interesy swych zagranicznych mocodawców, dlatego jest jak jest. dopóki naród nie przejrzy na oczy, nic się nie zmieni, będzie dalej ograbiany, wykorzystywany i oszukiwany.
ponad 3 lata temu / Alex Wolf
 
Tak, w polityce zagranicznej to się "nasi" nie popisują. Za to szacun dla Poroszenki, który udawanym gestem (w jego szczerość śmiem wątpić) współczucia dla pomordowanych Wołyniaków (kwiaty pod pomnikiem wołyńskim na warszawskim Żoliborzu), zaskarbił sobie dalsze względy u polskich (?) polityków wszelkiej maści. Poza tym, co to za niefortunne zdanie w ustach prezydenta RP: "Polska była, jest i wierzę w to, że będzie trwała przy Ukrainie...", które z góry ustawia nas w roli słabszego i głupszego "parntera" tego związku. Trwać to my możemy przy jakiejś Opoce, np. Matce Boskiej, a inny kraj to możemy jedynie wspierać. A tak wierny sługa trwa przy swoim panu-Ukraińcu. "Ładnie" wyszło. Za jakie grzechy? Czy nasi szanowni w ogóle "rozumieć polska mowa"?" Z Panem Bogiem.
ponad 3 lata temu / Stefan.
 
Kiedy prezydent duda chciał uczestniczyć w rozmowach o ukrainie to poroszenko pokazał mu środkowy palec a teraz duda włazi mu w dupę i próbuje wciągnąć jeszcze w konflikt Polskę prowokując rosję a rosja za to na pewno się z nami liczyć nie będzie zwłaszcza że coś się w europie szykuje. niemcy właśnie instruuja swoich obywateli jak postępować w czasie wojny i przywracają pobór do wojska a polska jeździ po świecie i szuka sojuszników jak w 39\' zamiast się zbroić i tworzyć nowe jednostki wojskowe.
ponad 3 lata temu / inquis
 
PAD tak sam z siebie? Czy może...
ponad 3 lata temu / John Galt
 
masz rację, Duda jest żydem, masonem, banderowcem i islamista
ponad 3 lata temu / do beta
 
Czy MYCHAJŁO DUDA ps."Hromenko" ukraiński dowódca wojskowy,porucznik UPA - jest dziadkiem Andrzeja Dudy???? /forumemjot.wordpress.com/2016/08/24/rezydent-polin-andrzej-juda-jestem-polakiem-ale-obowiazki-mam-zydowskie/
ponad 3 lata temu / Eliza
 
pAD niech nie robi z siebie żenującego pajaca, bo go nikt i nigdy na poważnie nie potraktuje.
ponad 3 lata temu / sfs
 
pAD swoją postawą i obecnością w Kijowie shańbił pamięć ofiar ukraińskiego ludobójstwa...zastanawia mnie czy on tak sam z siebie, czy ktoś mu kazał ? np. banderowskie lobby
ponad 3 lata temu / Polska Pamięta
 
Duda uznał prawo Ukraińców do neobanderyzmu. Nie zgadzam się na zniesienie wiz. Neobanderowcy w Polsce rękami Dudy będą pełnić rolę islamistów. Duda nie jest polskim prezydentem.
ponad 3 lata temu / beta
 
Popieranie banderowskiej Ukrainy to jak wspieranie hitlerowskich Niemiec. Koniec i kropka. HAŃBA,HAŃBA,HAŃBA,ZDRADA,ZDRADA,ZDRADA!!!!!!!!!!!!
ponad 3 lata temu / Urszula
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.