DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Prezydent Duda o KOD i „odspawanych” od stołków: „Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie”

Prezydent Duda o KOD i „odspawanych” od stołków: „Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie”
fot. Tomasz Adamowicz / FORUM

Andrzej Duda podczas wtorkowego spotkania z mieszkańcami Otwocka przekonywał, iż rząd PiS zrealizuje „naprawę Rzeczypospolitej krok po kroku”. Jednocześnie prezydent odniósł się do niegasnących protestów środowiska związanego z KOD. „Nie zniechęci mnie do tego żaden krzyk, żadne kalumnie rzucane przez ludzi, którzy zostali w ostatnim czasie ‘odspawani’ od stołków, na których wydawało im się, że będą siedzieli przez lata” – powiedział.

 

Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania w Otwocku przekonywał o dobrym kursie rządu oraz swoim własnym. - Wierzę w to, że na koniec obecnej kadencji parlamentu i na koniec kadencji mojej na urzędzie prezydenta RP, czyli za 4,5 roku, kiedy będziecie państwo dokonywali podsumowania, ocenicie moją pracę, i to będzie dla mnie ocena wymierna – mówił.

 

Skomentował również działalność tzw. Komitetu Obrony Demokracji. - Patrzę na to z przykrością czasem, bo o ile widzę często na tych manifestacjach twarze właśnie tych, którzy w ostatnim czasie bardzo dużo stracili. (...) Jak to się niektórzy śmieją: „Ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie” – mówią ci ludzie. To wśród nich jest bardzo wielu ludzi przyzwoitych, którzy dają się zwieść pewnym próbom zastraszania – stwierdził prezydent. - Proszę państwa, spokojnie, nie ma się czego bać – dodał.

 

- Są tacy w Rzeczpospolitej dzisiaj, którzy mają naprawdę wiele do stracenia, jeżeli okaże się, że Polska staje się równa dla wszystkich obywateli. (...) Będą się bronili wszelkimi siłami i wszelkimi sposobami, będą zwodzili, będą rozsiewali strach, będą starali się siać propagandę, niepokój­ – kontynuował Duda.

 

- Powiem jasno i wyraźnie. Nie obawiajcie się państwo, prezydent się nie boi. (...) Spokojnie będę realizował swoje. Nie zniechęci mnie do tego żaden krzyk, żadne kalumnie rzucane przez ludzi, którzy zostali w ostatnim czasie „odspawani” od stołków, na których wydawało im się, że będą siedzieli przez lata – pokreślił prezydent.

 

 

Źródło: dziennik.pl

FO
DATA: 2016-03-08 22:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ale jednak to przeinaczenie, to nawet nie przesada
ponad 2 lata temu / Rys
 
Panie Prezydencie - dziękuję za wszystko. Niech Bóg ma Pana w opiece !
ponad 2 lata temu / Prawa
 
prawda nie daje spokojnie rozbrajać POLSKI
ponad 2 lata temu / leszek
 
odpieprz się od KOD-u
ponad 2 lata temu / polak
 
Dobry Jezu miej w opiece Prezydenta niech zawsze kieruje się Twoimi Przykazaniami i służy Tobie, a poprzez to niech podejmuje same korzystne i dobre decyzje dla ludzi. Chroń go Panie Jezu przed wszelkimi wrogami.
ponad 2 lata temu / Nikos
 
Prezydent jest naprawdę w porządku. Może nie Stefan Batory, ale człowiek na poziomie, nieuwikłany i - jak się przynajmniej póki co zdaje - uczciwy. To akurat rzeczywiście jest dobra zmiana.
ponad 2 lata temu / rytttt
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.