DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Prezydent Czech wziął udział w marszu przeciwko islamowi i imigrantom

Prezydent Czech wziął udział w marszu przeciwko islamowi i imigrantom
By Chmee2 (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons

Prezydent Milosz Zeman wziął we wtorek udział w marszu przeciwko imigrantom i islamowi, zorganizowanym w Pradze w rocznicę Aksamitnej Rewolucji. Jak podkreślał, osoby sprzeciwiające się imigracji nie powinny być piętnowane jako „rasiści” czy „faszyści”.

 

We wtorek w Czechach odbył się szereg manifestacji przeciwko imigrantom i islamowi. Ich uczestnicy wznosili m.in. hasła krytyczne wobec Angeli Merkel i prowadzonej przez nią polityki. W tym samym czasie lewicowy premier Bohuslav Sobotka dziękował wolontariuszom pomagającym imigrantom.

 

W Pradze zwolennicy Zemana skandowali m.in. hasło „Pegida”, solidaryzując się z Niemcami niechętnymi przyjmowaniu „uchodźców”. Zebrani tłumaczyli reporterom, że to, co dzieje się w zachodniej Europie, stanowi poważne źródło zagrożenia. – Okazało się, że wśród imigrantów są ludzie stanowiący niebezpieczeństwo dla Europy – podkreślał młody mężczyzna.

 

Jak zauważają amerykańskie media, Europa boryka się z najpoważniejszym kryzysem migracyjnym od zakończenia II wojny światowej.

 

źródło: news.yahoo.com

mat

 

 


DATA: 2015-11-19 07:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"osoby sprzeciwiające się imigracji nie powinny być piętnowane jako rasiści" - oczywiście że tak, wręcz powinno być odwrotnie. Bo to osoby świadomie popierające islamską imigrację są rasistami, nienawidzącymi rdzennych mieszkańców Europy, których chcą wyniszczyć przy pomocy islamistów. No chyba że te osoby popierają imigrację nieświadomie, to wtedy nie są rasistami lecz zwykłymi idiotami.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Brawo! Europa Środkowa zaczyna samostanowić o sobie.
ponad 4 lata temu / Rzymianin
 
Brawo, brawo, brawo! Czesi to rozsądny naród. Powinnyśmy brać z nich przykład.A to, że mają prezydenta, który dba o czeskie interesy to zasługa DEKOMUNIZACJI, którą Czesi przeprowadzili po aksamitnej rewolucji. W Polsce tego nie zrobiono, bo za dużo zdrajców i obcych agentów było w polskim rządzie od 1989 roku!
ponad 4 lata temu / teodor
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.