DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@do Vers niestety nie jest żadnym gwarantem. Obawiam się że wiedząc że to jego ostatnia kadencja może zrobić wiele rzeczy na które w pierwszej kadencji się nie odważył. Jednak Trzaskowski to gwarancja promowania wszystkiego co najgorsze, więc trzeba nie dopuścić żeby wygrał trzaskowski.
4 dni temu / Polka
 
Brawa dla Pana Prezydenta. Trzymam kciuki za drugą turę. Dobro musi wygrać że złem.
4 dni temu / Michu.
 
wygrał z świeżynkami i amatorami ,nie się z czego cieszyć
5 dni temu / ale
 
Głosowałam na Bosaka. Dudzie nie wierzę. W II nie zamierzam głosować na żadnego z nich. Duda to Kaczyński i spółka i dlatego NIE dla Dudy. Wybór między tymi dwoma kandydatami to żaden wybór.
5 dni temu / Kari
 
Ok rozumiem,Duda nie jest idealny ,ale w obecnej sytuacji tylko on gwarantuje zastopowanie ekspansji środowisk LGBT,gejowskich,aborcji na życzenie itd..... Może to nie idealny kandydat ale jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodzil
5 dni temu / Do Vers
 
Nie ufam Dudzie, nie głosowałam na niego, ale teraz chyba trzeba będzie, nie tyle za Dudą, ile przeciwko Trzaskowskiemu... W jednym z objawień z czasów zaborów Matka Boża powiedziała że zabory to efekt zepsucia Polaków, że Ona uprosiła Boga o odzyskanie wolności dla Polski, ale jeśli sytuacja się powtórzy stracimy wolność już na zawsze... Tego właśnie się obawiam...
5 dni temu / Polka
 
Glosowalam na Bosaka i w II turze nie oddam głosu na żadnego. PO to tęczowa rewolucja A Pis już od dawna skręca w lewo. Nie ma wyboru mniejszego zła. Zło jest zawsze złem.
5 dni temu / Slo
 
To Jarosław Gowin jest ojcem sukcesu Trzaskowskiego. Ale i Konfederacja i Bosak, który pierwszy wołał o odwołanie wyborow 10 maja - dzieki czemu słabą Kidawe zastapił lewak Trzaskowski.
5 dni temu / oczywiste
 
walka o Polskę - sprowadzę dla Was szybko świeżutkie i nowiutkie szczepionki z USA. I tura zgodnie z sumieniem, druga cóż, trzeba to przemodlić, czy właśnie nie iść, żeby nie zgrzeszyć. my nie mamy wybierać mniejszego zła, tylko zawsze dobro. a dwa, czy może nie jest tak, że Polska tak się stoczyła moralnie, że trzeba być może tego dopustu Bożego ala prezydent Trzaskowski, aby się obudziła? Choć trzeba nam prosić naszą Królową aby nie dopuściła do takiego zniszczenia Polaski, najgorszego, bo grzechy nieczyste zmieniają całkowicie duszę człowieka.a oni chcą już niszczyć dzieci, które potem już nie będą w stanie poznać Boga. co się stało z naszym narodem, skoro są ludzie popierający totalne zło? choć większość która była głosować za Trzaskowskim to przeciw Dudzie.
5 dni temu / Ewka
 
do Tommy: i jak katolik, Polak i po prostu człowiek miałby głosować na Dudę - co z obroną najmłodszych obywateli przed aborcją, co z wypowiedzeniem konwencji stambulskiej?, co z ustawą 447?
5 dni temu / vera
 
@Paulus - przecież Prezes już to publicznie zapowiadał, mamy imitować Zachód "pod każdym względem". I taki jest faktycznie realizowany program. Sromotna porażka Kidawy bardzo by temu mogła zaszkodzić i dlatego szybko podano Platformie tlen umożliwiając podmianę na Trzaskowskiego. Przykładów jest zresztą mnóstwo, a sprawy nabrały przyśpieszenia po "nocnej zmianie".
5 dni temu / abc
 
Jak osoby wierzące mogą głosować na Trzaskowskiego???? Promotor LGBT,zwolennik homomalzenstw,zwolennik edukacji seksualnej najmłodszych Prawdopodobnie opowiedziałby się za eutanazją, aborcją na życzenie, adopcją dzieci przez gejów......itd itp Co się dzieje z Polską Polakami????? Czy Polska to katolicki kraj?????
5 dni temu / Tommy
 
To PiS dopuścił Trzaskowskiego do wyborów. Mogła być nadal Kidawa. Dlaczego to zrobili?
5 dni temu / Elżbieta
 
Wszak się nie cieszy tylko robi dobrą minę do złej gry, nie widzicie tego? Ma się przyznać do klęski
5 dni temu / mironek
 
Jestem ciekaw jak teraz TVpis,sztab wyb p pr Dudy będzie prowadził pr publicystyczne,czy dalej tak jak do tej pory,czyli ruskie onuce,konfederację jak najdalej od pr publicystycznych,to z pewnością ten elektorat zagłosuje na p pr Dude,w drugiej turze
5 dni temu / Kazimierz
 
Trochę mnie dziwią te komentarze. Czy na prawdę ktokolwiek wierzy w to, że Duda i PiS są prawicą? Przecież ich poglądy są czasem bardziej lewicowe niż SLD. Oczywiście poza sprawami światopoglądowymi. Ale nawet tutaj całe środowisko PiS tylko udaje, że jest chrześcijańskie. Gdzie wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej lub ustawa antyaborcyjna?
5 dni temu / Pch
 
Niestety ten wynik pokazuje zmiany mentalne w społeczeństwie. "Wolność, równość, tolerancja",coraz większe pogaństwo.Drże o drugą turę,bo zaczyna nas powoli zalewać tęczowe szambo.
5 dni temu / Anna
 
To dobrze że pan Duda jest zadowolony, ale prawda jest taka, że to słaby wynik. Jeżeli prezydent uzyskuje 41% a Warszawski kacyk aż 30%, to nie mam pytań. Polska co raz bardziej lewacka, dodciągamy do zachodu.
5 dni temu / Paulus
 
O Polskę? Chyba o polin!
5 dni temu / kłamie
 
mądry inaczej to się cieszy byle czym! a było 60%!!! ale to kolejny "sukces" jara bo to very succesfull man!
5 dni temu / he he
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.