DZIŚ JEST:   18   LUTY   2019 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Panie prezydencie, przestań wreszcie bezczelnie kłamać, przecież to gołym okiem widać co się dzieje. W polskich miastach widać coraz więcej obcokrajowców o śniadej, brązowej, czarnej i żółtej cerze. Pewnie pan tego nie widzi, bo trudno to zauważyć zza okien rządowej limuzyny - żyje pan w innym świecie, ale my zwykli Polacy widzimy, co się dzieje. Coraz bardziej robi się niebezpiecznie na ulicach polskich miast i niedługo będzie tak, jak w Niemczech czy we Francji. Jako kłamca i działający na szkodę państwa polskiego nie jest pan godzien piastować urząd prezydenta RP. Jako obywatelowi Polski jest mi wstyd za takiego prezydenta.
4 miesiące temu / do kłamcy
 
Czytelnikom PCh nie przeszkadzają wyczyny Dudy i PiS.
4 miesiące temu / zadziwiające
 
Będą kłamać do końca.
4 miesiące temu / Realist
 
Nie rozumiecie. Wprowadzenie 500+ musiało poprzedzic Nachodźcy+ inaczej się nie dało wprowadzić multi-kulti. To szkockie metody.
4 miesiące temu / ula
 
To prezydent Duda nie wie o podpisanej Deklaracji w Marakeszu, o rozmowach rządu z Pakistanem, Uzbekistanem, mafijnymi Filipinami, antychrześcijańskimi Indiami? Karnowscy też nie wiedzą? Wszyscy oni w porozumieniu z lewactwem robią z Polaków kretynów! Są antypolakami!!
4 miesiące temu / !
 
Nie ma zgody na pracownikow z indii i innych regionow ...tak zaczeli niemcy i Holandia ..widac do czego doszli...a po warszawie ponoc jezdzi 16 tysiecy hindusow z kad ci w Warszawie,niech Duda wytlumaczy ,ta biedota doreczajaca pizze napewno nie przyjechala na studia .kto kontroluje lewactwo czy do pracy tego tlumu islamsko buddyjskiego nie sciagaja..kto to ma pod kontrola
4 miesiące temu / ela
 
Przedsiębiorcy zaoszczędza na Ukraincach a nasze Państwo im wyłoży 500+ ...
4 miesiące temu / Elle
 
Trele morele.
4 miesiące temu / Salus
 
Ja bym tą całą wypowiedź przepisał zgodnie z prawdą: "Pewne zjawiska NIE są nieuchronne, ale JEST tak, że państwo polskie prowadzi politykę zachęcającą do przyjazdu ludzi z całego świata." Poza tym kim jest prezydent, że mówi "stworzymy miejsca pracy". Może w swojej kancelarii je tworzy i wciąga różnych znajomych i pociotków? Tak jak jemu ktoś kiedyś dał miejsce "pracy" w Kancelarii Prezydenta?
4 miesiące temu / Emil M.
 
Cytując Bareję - "sami dublerzy, sami amatorzy!" Gdzie nie patrzeć, zamiast męża stanu kolejny Dyzma albo oderwany od realiów pajac. Czy on naprawdę nie widzi tego, kto chodzi po ulicach, centrach handlowych, kto wsiada do metra, tramwajów i autobusów?
4 miesiące temu / Dante
 
A jaka jest liczba "imigrantow" z Bliskiego Wschodu; a) 30.000 , b) 60.000 niemajacych zadnych powiazan z POLSKA. Plus Paszporty RP zadarmoche, w imie czego?
4 miesiące temu / Jara
 
Facet... Weź się przejdź ulicami większych miast. Proponuję Warszawę..tyłu obcokrajowców z dalekich stron dawno naraz nie widziałem więc przestańcie kłamać że prowadzicie jaką kolwiek politykę migracyjna
4 miesiące temu / Retro
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.