DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ Robi :D ,,należy dokonać definitywnego rozdziału lewicy od Państwa,, Bosak:D
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Jestem pod wrażeniem niesamowitego pełnego profesjonalizmu i najwyższemu poziomowi kultury w debacie publicznej w Sejmie ze strony Pana mecenasa Olgierda Pankiewicza. Całkowity brak merytoryki w debacie ze strony PO, PSL, SLD i Nowoczesnej. Całkowity brak profesjonalizmu tylko jazda po emocjach. Agresja słowna, stek pomówień, zastraszanie jak za czasów PZPR ze strony Nowoczesnej pani poseł Joanny Scheuring-Wielgus. Pani poseł Wielgus z premedytacją komunistyczną żuca hasło wara od naszych dzieci gdzi jej łapska tam właśnie się pchają. Pan poseł Krzysztof Paszyk z PSL w pierwszym wystąpieniu odkrywa, że ma smartfona z ogólnodostępną pornografią jako ważniejszy problem niż pedofilia a w drugim swoim zdezorientowanym wystąpieniu odkrywa, ze edukacja jest ważna. Tą debatę powinni zobaczyć wszyscy wyznawcy Razem do kupy wziętej PO, PSL, Nowoczesnej i SLD. Zanim obejżą niech przeczytają projekt ustawy ze zrozumieniem bez prawdofobii. Komunistyczna zaraza zalewa nasz sejm.
9 miesięcy temu / Robi
 
@ wwm znaczy się, chodzi o to , ,,jak kościół ukrywał pedofilów i jak ma za to odpowiedzieć,,? i że ,,ofiary powinny oddać pieniądze kościołowi,,? i to niby Ordo Iuris takie coś napisał? Może ktoś to wymyślił drogi interlokutorze wwm?:D
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Nigdzie nie mogę znaleźć szeroko komentowanej opinii prawnej Instytutu Ordo Iuris albo samego mec. Kwaśniewskiego na temat instytucjonalnej odpowiedzialności za ukrywanie pedofilli i żądań zwrotu odszkodowań od ofiar tych czynów już dokonanych, a nie dopiero potencjalnych.
9 miesięcy temu / wwm
 
Nawet jeśli, w co wątpię, ta "osoba Scheuring-Wielgus" przeczytałaby proponowany tekst i tak by to do niej jego treść nie dotarła, a jeżeli tak, udałaby, że go nie rozumie. Konie mają czasem klapki z boku oczu, by widzieć tylko określoną zawężoną przestrzeń. Niestety wśród naszych polityków, zwłaszcza lewej strony jest wielu, którzy też mają takie klapki. Należy mieć nadzieję, że kiedyś te klapki spadną.
9 miesięcy temu / :(
 
dla wielu ,,wybrańców narodu,,należy przygotować tę opinię w formie ,,audiobryka,, kto takie małe literki przeczyta i to całą stronę?
9 miesięcy temu / szpulas11
 
To co się dzieje normalnych ludzi przeraża. codziennie słyszymy o atakach na katolików o profanacjach, wmawiają nam,że to co jest nienormalne jest ok. Niestety większość tych, którzy powinni krzyczeć milczy. na szczęście ich rolę przejął Instytut Ordo Iuris Bóg zapłać za to co robicie.
9 miesięcy temu / jb
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.