Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Prezes Ordo Iuris: Komisja ds. pedofilii to prawdziwy przełom


Odtwórz w YouTube
 

Powołana przez Sejm komisja ds. pedofilii stoi przed gigantycznym zadaniem. Może pomóc przezwyciężyć milczenie panujące wokół zbrodni pedofilii. Idzie nie tylko o Kościół, ale również o środowiska celebryckie czy przestrzeń edukacji. O wyzwaniach stojących przed komisją mówił mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris, w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-08-05 07:53:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zgadzam się z większością moich , przedmówców.
1 miesiąc temu / mario
 
Po co komisja? Gdzie są prokuratorzy i sądy ????
1 miesiąc temu / Kombinatorzy
 
Jasne - przełom : Przełom to by był z ks. Isakowiczem Zalewskim, którego nie przyjęto do komisji. Dlaczego ? Komu nie pasował ?
1 miesiąc temu / Mik
 
Przełom będzie gdy zostanie ujawnione ze pedofile to w większości homoseksualisci- kto zawalczy z lawendową mafią i homolobby??
1 miesiąc temu / Lustro
 
Przełom byłby wtedy gdyby do tej komisji wybrali księdza Tadeusza Isakowicza Zaleskiego. Ale biskupi przeciwko Jego kandydaturze zaprotestowali. I to jest wg. mnie największy skandal ostatnich czasów w sprawie pedofilii. Biskupi boją się jak ognia kapłana niezłomnego, który chce walczyć z grzechem wołającym o pomstę do Boga. Ale dzięki temu pokazali, że mają baaaardzo wiele w tej sprawie na sumieniu i że homolobby pedofilskie bardzo prężnie działa w strukturach Kościoła w Polsce i ma wieeeelki wpływ na polityków. A za tem ... naczynia powiązane.
1 miesiąc temu / Daro
 
Cała sytacja przypomina troche sprawe z lustracją kleru w USA. Gdy smród stał się nie do zniesienia władze kościelne zgodziły się na lustracje ale pod warunkiem że biskupi są wyłączeni z pod lustracji. Długo nie trzeba było czekać -sprawa Macarika to owoc tego wyłączenia. Ks. Zalewski spacyfikowany a to jedyny któremu byłbym w stanie zaufać no ale niestety ,,sojusz tronu z ołtarzem,,
1 miesiąc temu / staho
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.