DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Prezes Jarosław Kaczyński zawiesił w prawach członków partii 14 swoich posłów

Prezes Jarosław Kaczyński zawiesił w prawach członków partii 14 swoich posłów
Fotograf: Andrzej Hulimka, Archiwum: Forum

„14 polityków PiS zostało zwieszonych w prawach członków partii”, poinformował przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski. Decyzję w tej sprawie podjął Jarosław Kaczyński i ma ona związek z głosowaniem nad „Piątką dla zwierząt”.

 

„Decyzją Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, z dniem dzisiejszym, w prawach członka PiS zostali zawieszeni: 1. Krzysztof Ardanowski 2. Czochara Katarzyna 3. Dolata Zbigniew 4. Glenc Teresa 5. Górska Agnieszka 6. Hałas Teresa 7. Kołakowski Lech 8. Kowalczyk Henryk 9. Małecki Jerzy 10. Szulowski Krzysztof 11. Uściński Piotr 12. Wesoły Marek 13. Wróblewski Bartłomiej 14. Zawiślak Sławomir” – podał Sobolewski.

 

W nocy z czwartku na piątek Sejm przyjął nowelizację ustawy o ochronię zwierząt, która zakłada m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra. Przeciw głosowało 38 posłów ze Zjednoczonej Prawicy (14 z PiS oraz cała Solidarna Polska i część przedstawicieli Porozumienia).

 

Źródło: Twitter

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-09-18 14:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy nie czas by jego wreszcie ... wiesić?!
1 miesiąc temu / AndrzejBR
 
Prezes PiS już dawno powinien przejść na polityczną emeryturę. Najlepszym liderem Prawicy byłby Grzegorz Braun, wspaniały mówca, o jasno skrystalizowanych poglądach na sprawy obyczajowe i gospodarcze.
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
frakcja norek! jak dojdzie jeden szynszyl koło założą!
1 miesiąc temu / futrzak
 
Kaczyński oszalał. Albo, tak jak król Nebuchadnezzar został ukarany utratą zmysłów. Kurcze, przypomina mi się ze szkoły: Miałeś chamie złoty róg, został Ci się ino sznur! Mogłeś chłopie zlikwidować aborcję w Polsce! Dla chwały Boga! Nie zrobiłeś tego, to teraz Bóg pozwolił Ci upaść i być zbawcą norek! Hańba!
1 miesiąc temu / Grzegorz
 
Bardzo dobrze że ten rząd się rozpadnie. Wiem że jesteśmy zagrożeni wygraną PO i lewicy, ale może miara cierpienia szybciej się dopełni i Polska się w końcu obudzi
1 miesiąc temu / Polka
 
HA!HA!HA!DOBRA NASZA!NIECH SIĘ SYPIĄ,NIECH UPADAJĄ!MOŻE SIĘ OKAZAĆ,ŻE TA "PIĄTKA DA ZWIERZĄT" TO BĘDZIE GWÓZDZ DO TRUMNY TZW.ZJEDNOCZONEJ PRAWICY...MOŻE CI ZAWIESZENI NIECH IDA DO KONFEDERACJI?NA NAWRÓCENIE NIGDY NIE JEST ZA PÓZNO.BRAWO!
1 miesiąc temu / NAPALM
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.