DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zachęcam do dotarcia i zapoznania się z projektem GLOBAL IMPACT i tu np. sprawami dotyczącymi migracji, ale także innymi. Potem należy włączyć wyobraźnię i zobaczyć jak będzie wyglądał świat w tym Polska, jeśli miałoby się to ziścić. Wtedy dopiero można będzie zapytać o sens walki o Niepodległość. Ludzie myślcie. A póki co delektujcie się tym w jakiej Polsce teraz żyjecie. Niestety jej krajobraz już psują pochody pod nieprawdziwą nazwą marszów równości zamiast Gay Pride. A to dopiero początek psucia tego krajobrazu. Nie wolno za żadne skarby świata dpouszczać do władzy lewicy ani nikogo innego kto popiera to zjawisko, patrz PO KO. To jest jedno z narzędzi zniewalania ludzi, żeby nimi rządzić. Niestety zaraz ONZ nakaże UE, by stało się to jednym z praw człowieka i będzie. Nie wolno do tego dopuścić. Ordo Iuris działa. A my musimy wciąż bronić Niepodległości jak tylko możemy. Teraz w wyborach.
11 miesięcy temu / Szyszka
 
Rozwiązać to lewactwo! To żadne "zjednoczone narody", to narody deprawowane.
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
To nie folwark zwierzęcy Georga Orwella to już dawno mamy, to książka 1984, tyle że 35 lat o opóźnieniem. No ale dopiero teraz mamy szybki internet i telwizorki bezkineskopowe, lekkie i mobilne! Orwell myślał, że człowiek będzie w zamknięciu słuchał wielgachnego telewizora, a tutaj dzisiejszy wolny "ludź" łazi z telewizorkiem, bez przerwy gapi się w ekranik i słucha co mu nakazują, co i jak ma myśleć. Nie urzywa tego czego w raju tak zapragnął i po grzechu pierwordonym dostał, rozumu.
11 miesięcy temu / Janusz z Koloni
 
To niesamowite, że Wielki Brat raczy nas o swoich "szlachetnych" pobutkach informować. Fajnie, że media przekazują to dalej i to w tak szybkim czasie. W końcu mamy "wolność słowa", ale... Czy na sali jest jakiś lekarz, bo zdaje się, że znaleźliśmy się w stanie co najmniej przedzawałowym.
11 miesięcy temu / Szyszka
 
No i mamy "Folwark zwierzęcy". Równi i równiejsi.
11 miesięcy temu / Polonus
 
Karol Marks jak zwykle przesadzał. Filozofowie od starożytności nie tylko próbowali świat objaśnić, ale i według swoich wizji zmienić. Dlatego wielu z nich musiało ratować sie ucieczką, wielu też zginęło z rąk tyranów lub motłochu. Oczywiście, ONZ pracuje nad nowym porządkiem światowym, do KTÓREGO DOŚĆ CZĘSTO WZYWAŁ JAN PAWEŁ II, np. przy pomniku Gandhiego w roku 1986, lub w wystapiemniu z okazji Nowego Roku 2oo4.
11 miesięcy temu / Ryś
 
Kobiety ONZ zaliczył do mniejszości. To ciekawe, czy rodzi się znacząco mniej dziewczynek niż chłopców? Brak załącznika z wiarygodną statystyką urodzeń.
11 miesięcy temu / Hanka
 
Kiedy były te "Tradycyjne więzi społeczne" których dzis nie ma? W 1914? A może w 1939?
11 miesięcy temu / ala wilk
 
No i gites, trzeba teraz tylko obrócić tę nowomowę przeciwko nim. Państwo polskie może spokojnie powiedzieć, że z powodu wytycznych ONZ musi nakazać korporacjom internetowym szacunek do chrześcijaństwa i surowo karać tych, którzy go nie okazują np. tęczowi. Trzeba odbierać broń przeciwnikowi i kierować ją przeciw niemu, tak to się robi!
11 miesięcy temu / Chii
 
A są jakieś zbrodnie z miłości?
11 miesięcy temu / A.G.
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.