DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Hołownia: zwierzęta będą nas sądzić. Zobacz „Mięsożerca. Wróg numer jeden”. Już na VOD!

Hołownia: zwierzęta będą nas sądzić. Zobacz „Mięsożerca. Wróg numer jeden”. Już na VOD!

Już od 9 grudnia 2019 roku film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” będzie dostępny na platformie VOD portalu PCh24.pl! By uzyskać dostęp do platformy wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

Po udanej warszawskiej premierze i rozpoczęciu pokazów w ramach Klubów Polonia Christiana film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” zostanie udostępniony także na platformie VOD portalu PCh24.pl. Dokument będzie dostępny w dystrybucji internetowej już od 9 grudnia 2019 roku.

 

To nie jest film o diecie! Wegetarianizm, weganizm i szeroko rozumiany ruch na rzecz praw zwierząt jest tylko aktywnością mającą na celu zapobieganie bezcelowemu cierpieniu stworzenia? Patrząc bliżej na problem okazuje się, że wrażliwość ludzi jest wykorzystywana przez piewców nieetycznej i niemoralnej ideologia mającej na celu wywrócenie chrześcijańskiego porządku świata.

 

Bowiem ruchy wegańskie i wegetariańskie, z pomocą inżynierii społecznej, krok po kroku demontują struktury społeczne, kulturowe, ekonomiczne i religijne, stając się tym samym kolejną odsłoną antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji. W filmie „Mięsożerca. Wróg numer jeden” Piotr Relich i jego rozmówcy szeroko omawiają przyczyny i skutki tej rewolucji, wskazując na niebezpieczeństwa płynące z trwającego uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

 

To jednak nie wszystko. Ideolodzy nowego, zielonego świata podważają Katechizm Kościoła Katolickiego. „Święty Kościół rzymski mocno wierzy i stanowczo utrzymuje, że w dniu Sądu wszyscy ludzie staną przed trybunałem Chrystusa w swoich ciałach i zdadzą sprawę ze swoich czynów” – czytamy w punkcie 1059. W innym miejscu (1051) Katechizm podaje: „Każdy człowiek w swojej duszy nieśmiertelnej otrzymuje na sądzie szczegółowym, bezpośrednio po śmierci, wieczną zapłatę od Chrystusa, Sędziego żywych i umarłych”.

 

Czy w tej klarownej Nauce można w ogóle dopatrzyć się jakiejkolwiek sugestii, że zaraz po śmierci – na sądzie szczegółowym – lub podczas Sądu Ostatecznego sądzić nas będą… ludzie, zwierzęta, inne stworzenia i świat, jak zasugerował na spotkaniu autorskim Szymon Hołownia?

 

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie, Państwo, w filmie „Mięsożerca. Wróg numer jeden”, który został wyprodukowany dzięki hojności Czytelników portalu PCh24.pl.

 

Jeśli chcesz wspierać rozwój PCh24 TV, kliknij TUTAJ.

Zobacz film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” – już od 9 grudnia na VOD portalu PCh24.pl.

 

Czytaj także:
DATA: 2019-12-12 08:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sąd ostateczny ze zwierzętami w roli sędziów? Osobliwe. Zdaje się że imć pan Hołownia wymyśla jakąś nową religię, new age czy coś w tym rodzaju. Dziwię się że Kościół hierarchiczny milczy słysząc takie rzeczy. Za to powinna być ekskomunika bo jest to publiczne bluźnierstwo przeciw Bogu w Trójcy Jedynemu
7 miesięcy temu / Turetlini
 
Obejrzeliśmy film, ale nie do końca. Urwał się w czasie wypowiedzi prof Skrzydlewskiego. Dlaczego?
7 miesięcy temu / Pontus
 
Nie wiem, czy zwierzęta będą nas sądzić, ale coś czuję, że na Szymonka będą głosować barany i osły...
7 miesięcy temu / Bondaree
 
Czy tasiemce uzbrojone i glisty ludzkie też mają podlegać pod ochronę praw zwierząt? A co ze stonką ziemniaczaną? Dlaczego lepiej chronić stonkę niż ziemniaki przed stonką?
7 miesięcy temu / zapytanie
 
Nastepny oszolom.
7 miesięcy temu / Stan
 
Wspaniale. Dziękujemy. Niech Wam Bóg błogosławi.
7 miesięcy temu / L
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.