DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego z tą inicjatywą nie idzie w parze inicjatywa do ochrony JAKOŚCI życia poczętego? Wygląda na to, że nie ważne JAKIE będzie życie dziecka, tylko żeby się koniecznie miało okazję urodzić, a potem to jakoś już będzie:/
ponad 3 lata temu / Anica
 
Sugeruję zacząć stawiać kilkaset domów dziecka
ponad 3 lata temu / Alfred
 
Więc co? Jeśli kobieta poroni to sprawa idzie do sądu?
ponad 3 lata temu / Księżyc
 
@Gość: to może proponujesz zniesienie wszelkich kar za wszelkie przestępstwa, skoro karalność napędza "pokątny rynek usług"?
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Niech zgadnę wzrośnie pokątna aborcja? Boy-Żeleński się kłania.
ponad 3 lata temu / Gość
 
Niech KIU "SA" zatrudni jakiegoś prawnika (choćby nawet z OI), bo tego projektu się nie da czytać. Oczywiście, mają rację i dobre chęci, ale pod kątem prawodawstwa (w sensie techniki legislacyjnej) ten projekt to jakiś I semestr na studiach zaocznych w jakiejś Prywatnej Szkole Wyższej Marketingu im. S. Ochódzkiego w Szydłowcu.
ponad 3 lata temu / Venatrix
 
Oni już mają wyliczone jak kto ma głosować.Kto się wstrzyma, kto się rozchoruje, kto utknie w windzie. Takie moje pesymistyczne podejrzenia poparte doświadczeniem lat ubiegłych. Ale o modlitwie nie możemy zapominać. A nuż się uda.
ponad 3 lata temu / Leaf427
 
"W sprawach dotyczących sumienia PiS nigdy nie wprowadza dyscypliny politycznej" -- to jak, przepraszam, zamierza PiS realizowac swoj program? Czy to oznacza, ze bezczelnie oklamali wyborcow? (Obiecujac, ze "zrobia to i to", a teraz okazuje sie, ze "zrobia, jak sie poszczegolnym poslom bedzie chcialo").
ponad 3 lata temu / cristero
 
Zupelnie sie z Pania premier nie zgadzam.
ponad 3 lata temu / beefos
 
Pani premier, zakaz aborcji powinien być wprowadzony zaraz po objęciu przez Panią posady premiera. Jako Beata Szydło pani poprze a jako premier? Dlaczego dalej pozwalacie na zabijanie i czekacie na inicjatywę obywatelską?
ponad 3 lata temu / nie
 
Ekspertów powoła Pani Premier ? Przecież zabijanie ludzi to nie jest kwestia podejścia eksperckiego tylko kwestia moralna. Od czego maja być ci eksperci ? Mają wydawać opinie czy wolno zabijać dzieci czy nie wolno ? Paranoja. Moim zdaniem PIS nie poprze tej zmiany i wtedy pokarze swoją prawdziwą twarz. Przykre ale prawdziwe.
ponad 3 lata temu / Zdziwiony
 
Brawo pani premier!
ponad 3 lata temu / Ewa
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.