DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Premier Szydło: Hanna Gronkiewicz – Waltz jest odpowiedzialna za to, co działo się w Warszawie

Premier Szydło: Hanna Gronkiewicz – Waltz jest odpowiedzialna za to, co działo się w Warszawie
Autor: Platforma Obywatelska RP from Polska (Konferencja Hanny Gronkiewicz-Waltz) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], Wikimedia Commons

Hanna Gronkiewicz – Waltz, pełniąca od dziesięciu lat funkcję prezydenta Warszawy nie może uciekać od odpowiedzialności za procesy reprywatyzacyjne jakie toczyły się stolicy – oceniła premier Beata Szydło. Jej zdaniem, wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej, powinna wiedzieć jak w obliczu ujawnionych nieprawidłowości powinien się zachować polityk.

 

- Przede wszystkim Hanna Gronkiewicz-Waltz od 10 lat jest prezydentem Warszawy i bierze pełną odpowiedzialność za to, co w Warszawie się działo. Jej próba ucieczki od odpowiedzialności za reprywatyzację jest dla polityka - moim zdaniem – dyskredytująca – oceniła premier Beata Szydło w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie RMF FM.

 

Jak dodała, w tej chwili w sprawach reprywatyzacyjnych trwają postępowania, sprawę bada CBA oraz bada prokuratura, a „każdego dnia praktycznie dowiadujemy się o nowych faktach, sprawa jest rozwojowa”. - Czekamy na to, jakie będą decyzje – dodała.

 

Premier oceniła, że Hanna Gronkiewicz – Waltz, jako p;olityk ponosi odpowiedzialność za to co się działo w rządzonej przez nią stolicy i „powinna wiedzieć, jak się zachować”. - Jako polityk ponosi pełną odpowiedzialność za to, co działo się w Warszawie przez 10 lat. Przypomnę, 10 lat Hanna Gronkiewicz-Waltz nie tylko prezydent Warszawy, ale wiceprzewodnicząca Platformy, ważny polityk Platformy, ekonomista, prawnik, a więc osoba również merytorycznie przygotowana do tego, miała możliwość wpływania na to, co dzieje się w mieście Warszawa, również w sprawach reprywatyzacji – oceniła Szydło.

 

Premier dopytywana czy należy spodziewać się wprowadzenia do stołecznego urzędu komisarza wskazała, że w tej chwili „toczą się postępowania” i dała do zrozumienia, że kluczowe będą ich efekty.


Źródło: interia.pl, RMF FM

MA


DATA: 2016-09-01 09:55
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niech by już w końcu to indywiduum zamknęli i byłby spokój. Oczywiście na wiele lat. Niedobrze mi się robi, gdy na to patrzę, kiedy słyszę, to jeszcze gorzej. Ile by kamienic nie wyłudziła to i tak pustki wewnętrznej niczym nie zabije. Miliony kompleksów i wściekłości na porządnych ludzi nie zlikwidują. To, jak usiłuje się bronić, tylko jeszcze bardziej ją pogrąża, bo jak mówią - kłamać trzeba umieć. A tu cieniutko... Jest art 231 K. k., który serdecznie polecam prokuratorom w kwestii braku nadzoru nad powierzonym zespołem ludzi(?) w ratuszu. A to ładnych kilka lat odsiadki za to, co yczyniała!!!
ponad 4 lata temu / rozsądny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.