DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Wojciech, sugerujesz aby włączyć myślenie to je włącz - nie ma żadnej możliwości aby w ciągu ledwo dwóch lat rządzenia wyczyścić całe bagno gromadzone od prawie 30 lat. To jest proces, który musi być rozciągnięty w czasie, najważniejsze aby nie pozwolić go znowu przerwać.
ponad 2 lata temu / abc
 
PiS-PO jedno zło
ponad 2 lata temu / Leaf427
 
Kłamstwo to grzech czy ta obywatelka o tym wie ?To żadna reforma to zastąpienie ludzi z poprzednich rządów swoimi. To tak jak w spółkach skarbu państwa tamtych wyrzucili a matki żony i kolesie czyli swoi obsadzili stołki. Niechże się ten ciemny lud nie nabiera na retorykę tych rządów .Oni sobie z tamtymi równi. Przykładem jest podnoszenie podatków, zadłużanie kraju , nie podniesienie do 30 tys. kwoty wolnej itp.itd.Naprawdę polecam wyłączyć telewizory i radio a włączyć myślenie . Propaganda to naprawdę jest ściek .
ponad 2 lata temu / Wojciech
 
Partia rządząca chciała nam wszystkim pokazać w tym całym przedstawieniu związanym z Sądami, z jaką ogromną determinacją i zajadliwością są w stanie walczyć "antypolacy" i komuniści o swoje koryto. Państwo czyli my obywatele tego kraju i narodu jesteśmy zobowiązani aby wyplewić tą hołotę, która tak prężnie manifestowała za pieniądze euro-kołchozu. Trzeba pamiętać, że mamy jednego Króla, Jezusa Chrystusa, który jest ponad wszystkimi i wszystkim. Trzeba zwracać się do Niego o pomoc dla naszego narodu.
ponad 2 lata temu / Bufor85
 
Ostatnie wydarzenia jasno pokazały, że najpierw to jest potrzebna gruntowna reforma ABW i zmiana nadzoru nad tą służbą bo Soros i Ukraińcy hulają tu jak chcą. To zupełnie ośmiesza nasze państwo, a mamy ambicje budowy Trójmorza... Niech ten PiS się w końcu jakoś ogarnie i skończy ze swoją tradycyjną nieporadnością bo źle się to wszystko skończy.
ponad 2 lata temu / abc
 
Reforma Ubekistanu nr 28. Jak przyprawić "zupę" ugotowaną ze starego buta, zdechłego kota, śmierdzącej onucy i zużytego sraybandaża aby przypominała pomidorową? Smacznego...
ponad 2 lata temu / agricola
 
Pani Premier Jest Pani kobietą bardzo odważną i ma Pani moje poparcie i moją modlitwę.
ponad 2 lata temu / Gość
 
"Nie ulegniemy naciskom, ani podszeptom ? dodała." No proszę. A jakoś w przypadku ustaw antyaborcyjnych szanowna władza chętnie ulega owym naciskom oraz podszeptom "nie teraz". Czyżby podwójne standardy? A może życie nienarodzonych jest mniej ważne od sprawiedliwych sądów? A może... A może PiS jednak wcale nie jest tak po drodze z katolicyzmem, jak niektórzy chcieliby w to wierzyć, lecz nie chcąc zrazić do siebie katolików wciąż kręcą się i wiją, będąc "za, a nawet przeciw"? Jak to jest, że mniejszej skali "czarne protesty" uniemożliwiły wg rządu wprowadzenie prawa antyaborcyjnego, a większej skali zadymy na ulicach nie powstrzymają ich przed zreformowaniem sądów? Na te pytania, drodzy wyborcy katoliccy, proszę odpowiedzieć już sobie samemu...
ponad 2 lata temu / zxc
 
Czy p.p.A.Duda wystrychnie nas na dudka.
ponad 2 lata temu / 100%
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.