DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2018 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

Premier Morawiecki: przystępujemy do weryfikacji imigrantów, którzy przybywają do Polski

Premier Morawiecki: przystępujemy do weryfikacji imigrantów, którzy przybywają do Polski
Fot. Krystian Maj/Forum

Polski rząd przystąpi do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy – zapowiedział na antenie telewizji wPolsce.pl premier Mateusz Morawiecki.

 

Przystępujemy do weryfikacji, skąd rzeczywiście się pojawiają takie osoby w Polsce. Na pewno nie jest to nielegalnie. Muszą oni mieć jakieś legalne możliwości przyjazdu. Jeden, o którym słyszałem to przyjazd niby na studiowanie, ale ta osoba potem stara się znaleźć miejsce. Chcemy uszczelnić wszelkie mechanizmy – powiedział szef polskiego rządu.

 

Premier zaznaczył też, że dla niego najważniejszym jest, by polscy emigranci wracali do kraju. – Przede wszystkim chciałbym by Polacy wracali, by rodziły się dzieci, choć dziecko wejdzie na rynek pracy dopiero za 18 lat. To też świadczy o tym jaką mieliśmy wizję z programem 500+ – podkreślił.

 

Musimy przyjmować z powrotem naszych ludzi, naszych rodaków, którzy pojechali na Wyspy Brytyjskie. Musimy tworzyć dla nich miejsca pracy. Musimy przyjmować Polaków, którzy zostali strasznie skrzywdzeni przez historię, którzy zostali wywiezieni czy na Ukrainę, czy do Rosji, czy do Kazachstanu – stwierdził prezes Rady Ministrów.

 

Źródło: wpolityce.pl

TK


DATA: 2018-10-06 13:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Mm: Rząd im na to pozwolił.
10 dni temu / ups
 
Imigrantów ściągają fundacje drogami pozarządowymi
10 dni temu / Mm
 
Czas wywieźdź demokrację na taczkach razem z tymi dobrodziejami co to nam ją w gardło wciskają.
11 dni temu / Gość
 
Morawiecki przez zwiększanie podatków dokonywane przemocą nakazuje Polakom utrzymywanie migracji, a więc obcych zaproszonych przez rząd do pracy w zachodnich żydowskich korporacjach i w banksterce. Morawiecki zaprasza jak Merkel naszych wrogów, po przeprowadzeniu już zadeklarowanych dawno przez PiS umów miedzyrządowych, ale bez zgody Polaków. Tzw. "polscy przedsiębiorcy" to globaliści pod szyldami niby-polskimi. Nie będzie żadnej weryfikacji, ponieważ oni wszyscy przybywają na zaproszenie Morawieckiego, który równocześnie wszędzie w dokumentach rządowych wprowadza medialną naukę tolerancji i akceptacji multi-kulti. Morawiecki człowiek globalistów morduje polskość i Polskę kłamiąc jednocześnie że "to dla waszego dobra". Wiemy czym jest multi-kulti co najmniej od momentu pierwszego przyjęcia żydow wygnanych z Europy. Z powodu nieustannego multi-kulti nie mamy Polski od dawna.
11 dni temu / MM kłamca
 
imigranci ? przecież miało nie być żadnych imigrantów - dla przykładu, wg oficjalnych danych w Polsce, tylko w tym roku zjawiło się już kilka tysięcy muzułmanów i to z mocno radykalizujących się krajów takich jak np. Libia, Uzbekistan, Pakistan. Mam nadzieję, że za ten cynizm i drwiny z własnego narodu kara nadejdzie przy urnach wyborczych.
11 dni temu / o ho ho
 
Zawsze znajdzie się jakaś przywra/tasiemiec nie/uzbrojony. Na marginesie, czy Morawiecki wogóle bywa w Warszawie? Jego wypowiedź sugeruje coś innego. Zgrywa niewidomego czy nim jest?
12 dni temu / sand
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.