DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To pusta deklaracja. Nawet gdybyśmy serio tego chcieli, to przecież 'nie mamy armat'! Możemy tyle, co bezzębna mysz. A tak w ogóle, to wszystkim politykom po cichu marzy się taki zakres realnej władzy, jaką dziś ma Pejsbuk czy Wujek Google! Nie ich szefowie, oni są takimi tylko nominalnie, jedynie dają swą twarz tym korporacjom. Naprawdę za sznurki pociąga zupełnie ktoś inny! Można się zgodzić, że świat powinien, a nawet wręcz musi przemodelować swój kształt, reguły i hierarchie. Sęk w tym, że mądrzy ludzie wciąż nad tym myślą, a lewactwo postanowiło działać w oparciu o ludzką głupotę! I ta metoda przynosi spektakularne efekty! Czy dalej ktoś twierdzi, że najważniejsza jest równość i demokracja, w której durnie mają takie same prawa i tak samo ważny głos, jak ludzie wykształceni, mądrzy i inteligentni?!
5 dni temu / Mały Cetung
 
Bron Boze! Teraz rzad będzie limitował. Czy ludzie potracili swoje mózgi i nie są wstanie decyzji podejmować samodzielnie? Chyba tak...
5 dni temu / Kargul
 
On powie to, co wszyscy wiemy, żebyśmy myśleli, że jest po naszej stronie, a może nam wręcz współczuje... tak się robi populizm i zdobywa głosy frajerów w wyborach. Prosta lekcja. To ich "zrobimy wszystko" jest tyle warte co niedawne zapewnienia o przywróceniu podziału kraju na strefy. ZERO.
5 dni temu / znafca
 
Morawiecki zrobi to, co mu każą Merkel i Biden, kropka.
5 dni temu / Wojtek
 
Oni tak bronią wolności obywateli jak bronią życia najsłabszych, godności ludzkiej najbiedniejszych i niepełnosprawnych. Macie to co wybraliście sobie w czasie wyborów w 2019. Czyli załožono Wam maseczki na buzie a za parę miesięcy założą Wam "maseczki" na mózgi.
5 dni temu / Chiński górol
 
chamstwo i bezczelność władzy nie mieści się w żadnych ramach
6 dni temu / Marek
 
jedno jest jednak pewne POLACY bedziecie mieli wielkie wyciszenie w kosciolach do SWIAT WIELKANOCNYCH i laskwie po kilka osob w obowiazkowych maseczkach moga byc modne czarne bardzo gustowne w silach ciemnosci A I TAK BEDZIE JUZ ZAWSZE a w maju dadza lekki oddech i od nowa tresurka ale nie maj to miesiac Maryjny wiec Na stale puki jeszcze istniejemy
6 dni temu / zbigniew
 
Proszę generał broni mediów społecznościowych bo nagle poczuli się zagrożeni politycy, a do szczepionek ustami współczesnych Mengele już próbują zmuszać.
6 dni temu / .........
 
Określ pan ramy funkcjonowania grilla na stacji benzynowej.
6 dni temu / Dawid
 
"Jednym z synonimów wolności zawsze był dla nas Internet." -stawianie znaku równości między wolnością i Internetem jest zdecydowanie na wyrost. Czy nie lepiej stwierdzić, że jednym z przejawów czy wymiarów wolności był Internet?...... "Media społecznościowe muszą służyć nam ? społeczeństwu, a nie interesom ich potężnych właścicieli. Wszyscy ludzie mają prawo do wolności słowa." No ale media społecznościowe w rękach potężnych, prywatnych właścicieli zostały przez nich założone po to, by służyć ich interesom, a nie społeczeństwu, które jest tylko do tego narzędziem, a już zwłaszcza nie po to, by umożliwiać wolność słowa! Dla zapewnienia wolności słowa media społecznościowe musiałyby być finansowane z podatków powszechnych i dopuszczać wszelkie opinie, również niezgodne z prawem, które w mediach społecznościowych nie powinny być karalne. Tylko wtedy MS stanowiłyby przeciwwagę dla m.prywatnych, które z definicji nie mogą być prawdziwie społecznościowe, demokratycz
6 dni temu / wolne
 
,,Ramiarz-osoba która zajmuje się oprawą obrazów, plakatów, przedmiotów oraz luster. Zlecenia wykonuje na zamówienie osób prywatnych, instytucji oraz firm,, pełna definicja słowa ,,Ramiarz,, za wiki
6 dni temu / szpulas11
 
Obiecać p pr Morawiecki można wszystko,a życie robi swoje,przecież u nas już jest cenzura,tylko blokuje się portale prawicowe,jeszcze nie słyszałem żeby zablokowali jakiś portal lewacki oni mogą o wiele więcej,p przecież o tym dobrze wie
6 dni temu / Kazimierz
 
To ładnie ze strony pana Premiera ale teraz niech jeszcze pan Premier ogłosi , że plandemia jest zakończona i my tu w Polsce nie podporządkujemy się światowym zaleceniom zniszczenia wolności , własności prywatnej a także naszego zdrowia i stylu życia. Proszę ogłosić, że nie ma żadnej pandemii i to wszystko było kłamstwem a wy rząd początkowo w to uwierzyliście a potem nie potrafiliście się z tego wycofać. Wystraszyliście ludzi. Jak wam nie wstyd. Bądźcie teraz odważni i powiedzcie prawdę.
6 dni temu / Tina
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.