DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Patriotyzmem jest kształcenie swoich dzieci w polskich szkołach a nie wysyłanie do szkół rabinistycznych.
3 dni temu / Bartosz
 
Premier Morawiecki sam nie wie co mówi. Przede wszystkim KONSTYTUCJA RP zabrania eksperymentów medycznych bez zgody zainteresowanych. Premier RP łamie konstytucję i powinien stanąć przed sądem, również za rujnowanie gospodarki i doprowadzanie do zubożenia Polaków, upadku firm rodzinnych będących dorobkiem 2 pokoleń. Wszelkie RESTRYKCJE I OBOSTRZENIA są NIELEGALNE, bo NIEZGODNE z Konstytucją RP. W czyim interesie rząd robi to co robi?????
3 dni temu / metrios
 
CZY UMIERANIE JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY POLEK I POLAKÓW JEST TEŻ - WEDŁUG PANA - "PATRIOTYCZNYM OBOWIĄZKIEM"?! NIECH PAN NIE BEDZIE HIPOKRYTĄ! CHCE SIĘ PAN "WYSZCZEPIAĆ"? PROSZĘ BARDZO, A NAM PROSZĘ DAĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ!
4 dni temu / Józia
 
Znam bardziej patriotyczne obowiązki niż szczepienie wątpliwej jakości szczepionką! Takie granie na emocjach nie zawiedzie Was daleko drodzy rządzący. Już straciliście przez tę plandemię wielu wyborców, którzy nie dadzą się omamić i samodzielnie potrafią myśleć i układać układankę covidową!
10 dni temu / B
 
Ten człowiek sie już całkowicie skompromitował!!!
11 dni temu / ata
 
Patrioci to w Smoleńsku polegli. Reszta to cwaniaki przy korycie.
13 dni temu / nick
 
Niech się szczepi kto mu broni tylko niech przyjmie wielką dawkę żeby zadziałała.
13 dni temu / lenka
 
patrioci wyjechali zostali tylko agenci cwaniaczku z POPiS
13 dni temu / klucznik
 
Szef firmy BionTech turecki profesor powiedział oficjalnie w wywiadzie że on i jego pracownicy firmy farmaceutycznej nie zaszczepią się. Na dodatek nosi naukowiec amulet z niebieskim okiem.Niby naukowiec a wierzy w zabobony.
13 dni temu / Polonus
 
A szpitale narodowe puste. W 2020 zmarło 1,6mln ludzi na Covid to jest 0,02 %!! Grypa w 2018 zmiotła 3 % i nikt nie wprowadzał Lockdownu! Pandemii też nie ogłaszali.
14 dni temu / Apostoł
 
A szpitale narodowe puste. W 2020 zmarło 1,6mln ludzi na Covid to jest 0,02 %!! Grypa w 2018 zmiotła 3 % i nikt nie wprowadzał Lockdownu! Pandemii też nie ogłaszali.
14 dni temu / Apostoł
 
Patriotycznym obowiązkiem wobec globalistów i banksterów
14 dni temu / funkowal
 
To są bzdety !!!
14 dni temu / megi
 
słowa tego człowieka który dzieci posyła dzieci do żydowskich szkół, w parlamencie Polski "na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata" powinny zaalarmować każdego, że mamy do czynienia z oszustwem, zakłamaniem i zezwoleniem na zniewolenie ludzi - realizuje się szatański plan agendy2023, światowego forum ekonomicznego i zaangażowanej w przemiany masonerii w tym kościelnejwrogów Kościoła Świętego. COV ID - Certyficate of vaccine ID - to utworzony model do zniewolenia ludzi. Dla 99% ludzkości virus nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa, co pokazują statystyki i można go leczyć z powodzeniem - AMANTADYNĄ - lekiem neurologicznym za 10 zł - lekarz z Przemysla - p. Bodnar. Ludzie umierają bo sparaliżowali opiekę medyczną i niszczą gospodarkę narodową wg. modelu eventu201 - PO PROSTU PRZESTĘPCZE, KRYMINALNE DZIAŁANIA!
14 dni temu / Mariusz
 
Panie Premierze, uważam się za patriotkę, ale nie mam zaufania do tego, co świat robi w sprawie tzw. pandemii i lekami oraz szczepionkami. Proszę nas nie wprowadzać w błąd. Głosowałam na partię rządzącą, ale nie ma mojej zgody na takie zniewolenie i segregację narodu. Mamy dostęp do różnych źródeł i potrafimy dodać 2 do 2. Albo jest demokracja albo żyjemy w ustroju totalitarnym. Wolnośc wyboru to podstawa demokracji.A u nas jest jeszcze aspekt wiary, o którym zapominacie. Szkoda.
15 dni temu / Ryba
 
Trybunał i czapa dla zdrajców.
15 dni temu / aft
 
Obywatelu...poprzyj pislam czynem - zaszczep sie i umrzyj przed terminem!!
15 dni temu / maniek2
 
Obowiązkiem patriotycznym wobec której Ojczyzny,położonej ,,,,???
16 dni temu / Goc
 
Ave Maria! Patriotycznym obowiązkiem jest nie uczestniczyć w systemie segregacji sanitarnej, bo tym właśnie jest obecnie wdrażane masowe wyszczepianie Polaków przeciw covid. Katolicy zostali poddani Bożej próbie. Czy możemy się szczepić wiedząc o tym, że oznacza to udział w zbrodniczym systemie segregacji ludzi?
16 dni temu / ewcia
 
Polacy wam tego nigdy nie wybaczą
18 dni temu / MK
 
tak łatwo okryć się hańbą po wsze czasy Panie Premierze.... Janie Pawle Wielki módl się za nami ! Andrzeju Bobolo módl się za nami...
19 dni temu / Mariusz
 
Szczyt manipulacji! Co ma piernik do wiatraka? Czyżby wykorzystanie hasła "patriotyzm" w kontekście naganiania do masowych szczepień miało w dalszej konsekwencji służyć stworzeniu państwa POLIN gdy nas POLAKÓW zabraknie? Bo tak to zaczyna jakoś wyglądać...
19 dni temu / Alfa
 
a w życiu, jeśli nie poszli na Marsz za Życiem, nie opublikowali wyroku Trybunału Konstytucyjnego, nie możemy - katolicy nikomu z nich wierzyć Biada tym, którzy sieją zgorszenie !!!
20 dni temu / Biada !!!
 
Avej Maria! Straszna przewrotność w słowach premiera. Należałoby pouczyć go, że ryzykowanie zdrowia i życia poszczególnych osób bo z tym wiąże się każda szczepionka dla rzekomego zdrowia publicznego jest niemoralne, niechrześcijańskie i ma wymowę marksistowską, bo poszczególny człowiek się w tym rozumowaniu premiera nie liczy, tylko tłum, masowa wyszczepialność.
21 dni temu / ewcia
 
"Każdy dzień bez szczepień to ludzkie tragedie ... Każdy dzień jest na wagę złota, bo oznacza uratowane życia." Ale to, że wyrok Trybunału w sprawie aborcji wciąż nie jest opublikowany, to mu jakoś nie przeszkadza..... Cóż za hipokryzja.....
21 dni temu / Trzeźwy
 
Premierze,,,czy to ta sami Izba lekarska zdecydowała o szczepieniu Polaków ,,co teraz usunęła znanego profesora ze stanowiska??? tylko za to że miał znajomego co sprzeciwia się aborcji???....to ja dziękuję ,,,wiem już wszystko,,,i proszę mnie nie pouczać o patriotyźmie!
22 dni temu / doriskas
 
Panie Premierze, proszę mnie nie pouczać co jest patriotyzmem, a co nim nie jest! Znam doskonale definicję PATRIOTYZMU!!!
22 dni temu / Poznanianka
 
Ten gość w masce śmie mówić o patriotyzmie!! Wstyd i hańba!#@##[email protected]!
22 dni temu / Cc
 
Zbieranie/segregowanie śmieci jest "kulturą", , ustępujący miejsca w tramwaju jest "bohaterem" , teraz szczepienie będzie "patriotyzmem" - czy nie widać programu niszczenia pięknej Polszczyzny? Już są wszechobecne: umowy społeczne, aktywność społeczna, drabina społeczna, dystansowanie społeczne,warstwy społeczne, ustrój społeczny, działania społeczne, relacje społeczne, inżynieria społeczna, kredyt społeczny, szkoły społeczne, budownictwo społeczne, sprawiedliwość społeczna,życie społeczne, polityka społeczna, pamięć społeczna, nauka społeczna, samorządność społeczna, odstęp społeczny, poziom społeczny, niezadowolenie społeczne, warunki społeczne, dyscyplina społeczna, kampania społeczna ....i in.
22 dni temu / Sofism
 
jest zaślepionym głupsem
22 dni temu / ja
 
Bs Athanasius Schneider: musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji. Jeśli przyjmiemy ?do naszego ciała owoce ? tzw owoce?, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to ?będziemy naznaczeni. Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych?, jakim jest aborcja.
26 dni temu / vera
 
jak wyjedzie POPiS z Polski z calym rzadem ustapi najwieksza zaraza-CZERWONA!!! najbardziej zgubna od kleski Napoleona i rozstrzeliwan sowieckich
26 dni temu / antyDEMONkrata
 
Zaczęło się, Orwel lepiej nie wymyślił
27 dni temu / 45r
 
Ktoś, kto raz głosi tak, a raz dokładnie odwrotnie np. fakt zwalczenia Covid będącego chorobą jak każda inna, a wkrótce ogłoszenie, spowodowanego jego własnymi decyzjami, wzrostu epidemii, mało tego, pandemii, jako uzasadnienia konieczności kolejnych, niekonstytucyjnych restrykcji jest albo nieuczciwy, albo niekompetentny, co oznaczaj co najmniej, że łatwo go wprowadzić w błąd. Dlatego też, nawet jeśli szczepionka byłaby OK, oba ww. argumenty są wystarczającą podstawą do powątpiewania i niepoddawania się szczepieniu "rekomendowanemu" przez taką osobę, nawet w randze premiera/prezydenta itd. Ponadto, takie nachalne przekonywanie Polaków do szczepionki poprzez ich pedagogizowanie poczuciem wstydu w razie "antypatriotycznego" nieprzystąpienia do szczepienia mimo wezwań tzw. elit przypomina pedagogizowanie Polaków uchodźcami przez PO-PSL w celu przysporzenia owemu blokowi głosów wyborczych, tak przecież krytykowane przez sam PiS. Wygląda to jak proniemiecka agentura,
27 dni temu / sorry...
 
To nawiązywanie do patriotyzmu może przypominać obronę Indian przed systematycznym napieraniem ludzi z europy nomen omen anglosasow. W efekcie Indianie zostali można powiedzieć z niczym, zmarginalizowani.
27 dni temu / dn
 
@AndrzejBR. "Maja relacje z calego swiata,ze ludzie po tej truciznie padaja jak rażeni".Prosze albo podac zrodla albo przestac mieszac.
27 dni temu / nick
 
Mam wrażenie że niesprawdzone szczepionki to jak maseczki bez atestow. Wszyscy noszą, statystyki się zgadzają. To działa. Powtórzenie tych samych operacji lub bazowanie na tych samych patentach że tak powiem. Rząd jak zwykle jest pewny efektów jak poprzednio.To by napewno przysporzylo poparcia gdyby nie wyraźne chyba błędy, potknięcia.
27 dni temu / dn
 
Trzeba być niedorozwinietym umysłowo aby uwierzyć w definicję pandemii, a zwłaszcza w wyciągnięte z rękawa od tak nie wiadomo co niosące w sobie tzw. szczepionki.
27 dni temu / jhg
 
Teraz będzie szafował patryjotyzmem kłamca i oszust
27 dni temu / Kamil
 
Łrze łobuz jeden.
27 dni temu / Kris
 
Każdy dzień tego rządu to ludzkie tragedie i straty dla gospodarki.
27 dni temu / emk
 
co za bełkot
27 dni temu / Michał
 
Absurd wciąż rośnie w siłę a judasze żyją coraz dostatniej, bo kiedy rozpustnice wrzeszczą na ulicach, że to ich ciało i wara od niego, spotykają się z ojcowską wyrozumiałością władzy w RP, natomiast kompot genetyczno-nanocząstkowy, zwany przymilnie szczepionkami, który ma zniszczyć cały system odpornościowy człowieka, jest nam wciskany jako jedyny ratunek, przed czym?! - tutaj prawo do mojego ciała nie ma już żadnego zastosowania! O Wolności Konstytucyjnej to w ogóle zapomnijmy, ONI NAS TAK KOCHAJĄ że nas wykończą tą swoją zaciekłą troska o nasze zdrowie i dobrobyt! Rozmiar ich zbrodniczej podłości przerasta wszystko co w historii znamy, WSZYSTKO!!! Mają relacje z całego świata, że ludzie po tej truciźnie padają jak rażeni, idą w zaparte jak Judasz przy stole z Jezusem, Herod bał sie tylko dzieci i to tylko w granicach, a tu zamach na całą ludzkość! - Jak to porównać?! Królowo Polski miej nas w Opiece . . .
27 dni temu / AndrzejBR
 
ZAMASKOWANI MYSLA TAK my teraz publicznie przy fleszch poddamy sie rytualnemu szczepieniu /motloch i tak nie wie czym ale nam uwierzy bo i tak nam wierza/ I DLATEGO SA SPOKOJNI MAJA MEDIA SWIATOWE I CODZIENNIE BEDZIEMY KARMIENI OBRAZAMI POSLUSZNYCH WYSZCZEPIEN A PRZEZ EKRAN PRZEJDA W POCHODZIE SZCZEPIENIOWYM WSZYSCY ZNANI AKTORZY PIOSENKARZE LUDZIE NAUKI SPORTOWCY KONECZNIE TACY MALYSZE /przykladowo/ oczywisci DUDA I kaczynski i Budka i Kukiz i nawet Kwasniewski wszystkich powolaja z kosciola takze mysle ze zabierze glos Prymas i Nycz i inni pozyskani i tez przejda w tym pochodzie
27 dni temu / zbigniew
 
Grzebanie przy DNA przy znikomej wiedzy o DNA przez tych "profesorków" zaprzęgniętych w marketing nazywa patriotyzmem. Szaleństwo.
27 dni temu / Linkc
 
Częsta szermierka treściami antykomunistycznymi i patriotycznymi a pandemia niesie coś odwrotnego. Gdyby szczepionka niosła jakieś szkodliwe rzeczy także doprowadzilaby do załamania służby zdrowia więc stawiam na to że nie będzie skuteczna i wątpię że przywróci normalność.
27 dni temu / dns
 
Nieobowiązkowe szczepienia nie mogą być obowiązkiem. Choćby patriotycznym. Nie było Panie Premierze na licznych fakultetach, które Pan ukończył zajęć z logiki?
27 dni temu / Janek
 
czyim patriotycznym? Czy my jesteśmy izraelitami?
27 dni temu / Kpt. Żbik
 
co by o nich nie myśleć, to i pan Putin i pan szef firmy szczepionkowej wypowiedzieli się o swoim samozaszczepieniu bardzo jednoznacznie NIE SZCZEPIMY SIĘ, a kto jak kto, oni mają chyba najlepsze informacje.
27 dni temu / szpulas11
 
@Olek - No właśnie wystarczy, że ci eskimosi tupną nogą i rządy już na kolanach. U nas też można było to nie raz zaobserwować i to stosunkowo niedawno.
27 dni temu / Johnny
 
No cóż to jednak nie będę patriotą p.Morawiecki i SIĘ NIE ZASZCZEPIĘ. To mój organizm i tylko ja będę decydować co do niego opuszczę.
27 dni temu / Slo
 
Oni te liczby zakażeń to najwyraźniej mają bardzo precyzyjnie zaplanowane.
27 dni temu / MKs
 
johnny t co siie dzieje to niczym nierealny horror bo to wyglada ze owi eskimosi czy tez marsjanie przystapili do samounicestwienia wszystkich narodow i nikt doslownie nikt sie nie broni a wszystkie rzady w oparach wspolpracuja poslusznie z nimi
27 dni temu / olek
 
Panie premierze niech Pan już skończy temat szczepionka przed Bożym Narodzeniem bo stracę apetyt na Wigilię.Pana argumenty mają już długa brodę i nikt tego nie słucha
27 dni temu / ztula
 
I cóż nie jestem patriotą covidiotą.A monopol na ten rodzaj patriotyzmu oddaje w całości panu premierowi i jego grupie artystycznej.
27 dni temu / Andrzej.
 
Polski premier a chwali się eskimoskimi korzeniami rodziny, a dzieci też posyłał do szkoły preferowanej przez dzieci eskimoskie. To rzeczywiście jet patriotyczne wezwanie no bo będzie więcej miejsca dla eskimosów.
27 dni temu / Johnny
 
Narodowym patriotycznym obowiązkiem jest zachowanie substancji i zdrowia Polaków. Każdy powinien sam zdecydowac jak tego dokonać bo lekarze się po prostu mylą. Mylą się też politycy, naukowcy i wiele innych zawodów.
27 dni temu / swefwe
 
Jak Pan Premier rozmawia o czymś na Radzie Europejskiej, to możemy być pewni, że gorzko tego pożałujemy...
27 dni temu / Jacek
 
Taaaaak? A co z życiem dzieci nienarodzonych? Ich życie to nie jest już 'patriotyczny obowiązek'? I przypadkiem nie wzywacie do publikacji wyroku TK?
27 dni temu / Michał
 
To ten sam patriotyzm ma premier na myśli, który mu nakazał doprowadzić RP do ruiny, a całe dobro poddać przejęciu przez dających, te pełne miłości KREDYTY, po których nawet kamień w polu stanie się własnością, właścicieli banków, czyli . . . Morawiecki wie najlepiej kim oni są!!! To ten sam patriotyzm, który doprowadził do śmierci tysiące Polaków z powodu braku opieki medycznej - ZANIEDBANIA wołającego o pomstę do Boga!!! To ten sam patriotyzm, który nasze dzieci oddał na pastwę etyki wolnomyślicieli i mularzy, naszych najoddańszych przyjaciół!!! To ten sam patriotyzm, co doprowadził do tego, że Władza, Sądy i Policja stanęły po stronie terroru, zamiast bronić Obywatela, który ich utrzymuje!!! Tak, to w sumie jest dzisiejszy czas na tym łez padole, który tym się szczyci, że wszystko jest na opak Prawu Bożemu, w lustrzanym odbiciu, niby jest za co się podaje, ale zamiast leczyć, zadaje cierpienie, zamiast dbać o dobrobyt - okrada, zamiast solidarności -NIENAWIŚĆ
27 dni temu / AndrzejBR
 
@retro abys byl pewien ze ELITY sie zaszczepia tym co ty to msialbys sam z przychodni przyniesc szczepionke i osobiscie wstrzyknac, inaczej to przed ekranami sobie podadza sol fizjologiczna i beda piac ody o szczepieniach na ekranie
27 dni temu / gosc
 
Ależ ten człowiek jest bezczelny.
27 dni temu / Dan
 
TURBOSKANDAL! Prof. Horban: "Dopiero za czas jakiś dowiemy się, jaki będzie odsetek tych ciężkich powikłań po szczepieniach, możliwe jest zapalenie mózgu. i TO MA BYĆ PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK???
27 dni temu / JOU
 
dr Mengele także szczepił "patriotycznie" wykonywał szczepienia-fenolem-w KL Auschwitz.
27 dni temu / arek
 
Straszny osobnik szok. czy to Polak jest wogóle czy innego pochodzenia typ
27 dni temu / Paweł
 
Już gilotyna wisi nad głową Morawieckiego i jego nieRządem a gilotyną jest ta szczepionka. Oni nie dotrwają do połowy 2021.
27 dni temu / 90
 
Nowa normalność - marksiści są znani z odwracania znaczenia słów i pojęć. Dekonstrukcja cywilizacji łacińskiej, jak widać, idzie pełną parą.
27 dni temu / MB
 
Mają czelność...
27 dni temu / Kontrrewolucjon
 
Po moim trupi e jeżeli sobie wstrzyknę linie komórkowe zabitego dziecka. Pan Panie Morawiecki może
27 dni temu / Gosc15
 
Obiwiązek??No to juz śmierdzi.W historii naszego kraju juz byly takie hasla np.3x Tak,kto zaglosuje inaczej ten zdrajca, niepolak itd.Normalna gra na uczuciach i emocjach, a wiadomym jest ze Słowianie sa emocjonalni.Aha i kolejne dzielenie narodu na zaszczepionych i tych drugich,gdzie np. stało ZOMO.
27 dni temu / Alan
 
Komuniści gdy mordowali również mówili, że to z obowiązku i dla dobra wszystkich
27 dni temu / Piotr2
 
PODAJA W /Do RZeczy/ ze podjeto decyzje i w ramach promowania WYSZ3CZEPIENIA Kaczynski i Morawiezki i Tusk w Brukseli zaszczepia sie super szczepionka i to publicznie przed kamerami a medycy beda niemiieccy od Merkelowej gwaranta tradycji i dokladnosci Niemcow no i perfekcji
27 dni temu / olek
 
Patriotycznym obowiązkiem każdego wierzącego w Jezusa Chrystusa jest odstąpić od wszelkiej okazji która prowadzi do zła. Módlmy się za zagubionych.
27 dni temu / Beniamin
 
GEBELS i Hitler i Himler jak oni mowili wzniosle o patriotyzmie niemieckim o historycznej i mesjnskiej roli a jak serwowali patriotycznie szczepionki w ramach czyszczenia sanitarnego? TO TEZ BYLY CZARNE MUNDURY CZARNE MASKI I TRUPIE GLOWKI
27 dni temu / olek
 
Jak p. Morawiecki może mówić o OBOWIĄZKU PATRIOTYCZNYM jeśli sam dopuścił się ZDRADY INTERESÓW NARODOWYCH. Niech SAM zrobi RACHUNEK SUMIENIA i popatrzy w lustro jak bardzo jego wystąpienia odmieniły jego oblicze i WYKRZYWIŁY USTA. Publicznie i pernamentnie GŁOSZONE KŁAMSTWA pozostawiąją ślad na twarzy u tych , którzy zdradzają swoich. To JEGO RZĄD i JEGO DECYZJE są PRAWDZIWĄ TRAGEDIĄ NARODOWĄ. Lewaka i komucha na odległość można poznać. On JAWNIE JEST ZDRAJCĄ i nikogo nie oszukuje chyba że niedouczonych prostaczków i ignorantów historycznych.
27 dni temu / iskierka
 
cytat z dzisiejszego die Welt'a:"Ani on, ani jego żona, współzałożyciel Biontech i główny lekarz Özlem Türeci, nie zostali jeszcze zaszczepieni aktywnym składnikiem ich firmy " Ale chcielibyśmy to zrobić, jak tylko będziemy mieli ku temu odpowiednie podstawy", powiedział. Na razie,jak czytamy,nie ma dla niego podstaw,chociaż,stręczy szczepionkę całemu światu.
27 dni temu / virek
 
Jak p. Morawiecki może mówić o OBOWIĄZKU PATRIOTYCZNYM jeśli sam dopuścił się ZDRADY INTERESÓW NARODOWYCH. Niech SAM zrobi RACHUNEK SUMIENIA i popatrzy w lustro jak bardzo jego wystąpienia odmieniły jego oblicze i WYKRZYWIŁY USTA. Publicznie i pernamentnie GŁOSZONE KŁAMSTWA pozostawiąją ślad na twarzy u tych , którzy zdradzają swoich. To JEGO RZĄD i JEGO DECYZJE są PRAWDZIWĄ TRAGEDIĄ NARODOWĄ. Lewaka i komucha na odległość można poznać. On JAWNIE JEST ZDRAJCĄ i nikogo nie oszukuje chyba że niedouczonych prostaczków i ignorantów historycznych.
27 dni temu / iskierka
 
Jak p. Morawiecki może mówić o OBOWIĄZKU PATRIOTYCZNYM jeśli sam dopuścił się ZDRADY INTERESÓW NARODOWYCH. Niech SAM zrobi RACHUNEK SUMIENIA i popatrzy w lustro jak bardzo jego wystąpienia odmieniły jego oblicze i WYKRZYWIŁY USTA. Publicznie i pernamentnie GŁOSZONE KŁAMSTWA pozostawiąją ślad na twarzy u tych , którzy zdradzają swoich. To JEGO RZĄD i JEGO DECYZJE są PRAWDZIWĄ TRAGEDIĄ NARODOWĄ. Lewaka i komucha na odległość można poznać. On JAWNIE JEST ZDRAJCĄ i nikogo nie oszukuje chyba że niedouczonych prostaczków i ignorantów historycznych.
27 dni temu / iskierka
 
patriotyczny obowiązek każdego uczciwego Polaka, to jak najszybciej odwołać ten rząd
27 dni temu / anty
 
Tak panie Morawiecki, Polaków patriotycznym obowiązkiem jest szybko umierać, aby zrobić miejsce dla obywateli Polinu, którzy już czekają na przejęcie naszej ojczyzny.
27 dni temu / stal
 
medycyna komurkowa com Dowody, że "pandemia" koronawirusa zaplanowana została w określonym celu. I wszystko jasne.
27 dni temu / Fake news
 
udostępnijcie amantadynë chorym, a zdrowych zostawcie w spokoju!
27 dni temu / ddr
 
Jak tylko marszalek Terlecki i p. Kaczynski, oraz rodzice pary prezydenckiej sie zaszczepią wtedy i ja sie zaszczepie po uplywie 20 dni.
27 dni temu / retro
 
Premierowi ma głowę już poszło, hahaha! Jego patriotycznym obowiązkiem jest nie szkodzić Polakom,nie gnębić ich restrykcjami,nie niszczyć gospodarki polskiej i nie namawiać do brania niesprawdzonych szczepionek.Tyle ma patriotycznych obowiązków i ich nie wykonuje,a namawia Polaków do zagrożenia zdrowia, a może i życia wyszczepiając się.I to ma być patriotyczne.Ręce opadają kto nami rządzi.
27 dni temu / żenada
 
A Morawiecki jest lekarzem ? za wie jak przerwać zakażenia ? a może lockdown zabija bardziej ? może brak kontaktu z innymi i usłyszenia od drugiej osoby dobrego słowa pełnego nadziei zabija bardziej ? czy przez brak kontaktu z wirusami i bakteriami nie stajemy się mniej odporni ? a dlaczego nie można ogłosić Narodowego programu leczenia amardadyną zamiast niesprawdzonych i niebezpiecznych szczepionek na obecną chwilę jest ponad 3000 ciężkich powikłań poszczepiennych w USA ?
27 dni temu / qwe
 
Taaaa... Słuchajmy ze zrozumieniem, słowo-klucz to "OBOWIĄZEK".
27 dni temu / Tomcio
 
Współudział w grzechu aborcji to patriotyczny obowiązek? Poddawanie się eksperymentom medycznym to patriotyczny obowiązek? Względem jakiego państwa? Trzeciej Rzeszy?
27 dni temu / sp
 
Myszy się cieszą że ludzie testują szczepionki na sobie.... :
27 dni temu / Bebe
 
Od dzisiaj aplikacja niezbadanej odpowiednio szczepionki, na dodatek w formie eksperymentalnej jest patryjotycznym obowiązkiem....,nie wspominając o komórkach abortowanych dzieci w składzie tego specyfiku,do których niektóre firmy farmaceutyczne oficjalnie się przyznały.....,Z tego co wiadomo rząd Szwajcari odmówił zakupu tych niezbadanych odpowiednio szczepionek,Szepionka nie jest lekiem
27 dni temu / Roman
 
Boże ratuj! Ucisk nie do wytrzymania stał się faktem. Jeszcze tylko brakuje wypalania cyrkla i węgielnicy na czołach
27 dni temu / WojtekP
 
Odezwał się patriota.
27 dni temu / Daga
 
No, trzeba odciążyć ZUS!!!!!!
27 dni temu / Daga
 
Jakby mu na tej masce domalować usta to pomyślałbym że po prostu zapuścił brodę... A swoją drogą czym różni się to ich "wyszczepienie" od normalnego przechorowania tej infekcji? Ja tam chorobę już mam za sobą i nie widzę powodu żeby brać udział w ich podejrzanych eksperymentach, tym bardziej że już nie jeden raz byłem poważniej chory i wtedy nikt z tego nie robił takiej paniki dla informacji jestem w grupie ryzyka ze względu na choroby współistniejące.
27 dni temu / Paweł
 
gdzie ?? Polski nikt nie rozumie
27 dni temu / do Janina
 
Panu Morawieckiemu coś się pozajączkowało. Patriotycznym obowiązkiem to jest walka o praworządność i sprawiedliwość.
27 dni temu / szkielet
 
@Janina, tylko dokąd wyjechać? Na Księżyc? Tam też dotrą szczepionki. Razem z nowym porządkiem. Wołajmy o pomoc do Pana i Jego Matki. Przyjdzie rozwiązanie, ale musimy zacząć pokutować za siebie i za świat.
27 dni temu / Ola
 
Pan Premier chyba nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że siedzi na beczce prochu i bawi się zapałkami...
27 dni temu / Poco
 
A dla mnie patriotyzmem jest nie uznawac tego goscia za premiera Polski.
27 dni temu / hm
 
Panie Morawitzky radze opuscic Polske poki pan moze. Ludzie po pana juz idą i nie bedzie taryfy ulgowej dla waszego łajdactwa
27 dni temu / MICHAŁ Arch
 
A pan Morawiecki z rodziną i kolegami z pracy już spełnili swój "patriotyczny obowiązek"?
27 dni temu / Paweł
 
Pan mnie katolikowi mówisz o obowiązku??,,,ja mam wstrzyknąć sobie w organizm coś co najcięższego grzechu pochodziło??i teraz gdy mam taką świadomość?? mam to zrobić? czy to nie jest obłudne?
27 dni temu / kasikas
 
Ten człowiek jest niebezpieczny!!!!
27 dni temu / Ajwaj
 
Widać, że pan Morawietzki bardzo się stara, aby zostać wybranym na następce pana Sorosa...
27 dni temu / Republikanin
 
Dziś szczepienie patriotyczny obowiązek, a jutro brak szczepienia to działanie na szkodę ojczyzny. Trafię za kratki? Bo nie zamierzam w takim rozumieniu kochać ojczyzny?
27 dni temu / Karina
 
Może trzeba wyjechać z Polski, o ile to jeszcze Polska?
27 dni temu / Janina
 
Hitler i Stalin też tak mówili a nieposłusznych mordowali
27 dni temu / Gsvko
 
Każdy dzień bezprawia to ogromne straty dla gospodarki.
27 dni temu / aaa
 
Hmmmmm, kiedyś obowiązkiem patriotycznym była miłość do socjalizmu i związku radzieckiego, a teraz szczepionki .... Kto ma uszy do słuchania niechaj słucha!
27 dni temu / Magnus Polonus
 
Pan Morawiecki o patriotyzmów nie powinien się wypowiadać, bowiem jest mu obce znaczenie tego słowa. Kłaniając się elitom lewicowym UE zdradza Polaków!
27 dni temu / Carolus
 
Chyba mamy inne rozumienie patriotyzmu...
27 dni temu / SOLO_DIOS_BASTA
 
"nagła a niespodziewana śmierć" może się okazać luksusem po patriotycznej szczepionce mRNA, powolne powikłania w postaci ciągnących się chorób autoimmunologicznych raki, stwardnienia rozsiane etc.
27 dni temu / mmx
 
Ty człowieku słowa patriotyzm nie masz prawa wypowiada. Nie wiesz co to znaczy!
27 dni temu / gosc
 
Popierajmy partię czynem kochani emeryci,umierajmy przed terminem.Oczywiście przyjmując tę eksperymentalną szczepionkę.
27 dni temu / Anonim
 
Ocho, zaczyna sie propaganda. Najpierw wprowadzanie ustaw na dyskryminowanie niezaszczepionych = dobrowolnosc obowiązkowa a teraz propaganda w postaci lewackiej nowomowy. Postawy oatriotycznej trudno szukac u tych przy korycie. Patriotyzm o ktorym tu wspomina vel premier ma sie tyle do prawdziwego patrioryzmu co uczynki milosierdzia w formie wpuszczania uchodźców -nachodźców z nozami do naszych domów i parafii.
27 dni temu / Pan Jan
 
Zaszczepmy się i miejmy to już z głowy. Co będzie ,to będzie. Najwyżej poumieramy, co i tak nastąpić musi...
27 dni temu / REBELIAN
 
Niech mi o patriotyzmie nie mówi ten, który zgadza się na wszystko co ma kaprys z Polską zrobić UE. Oby jak najmniej takich ?patriotów? jak Morawiecki z ekipą.
27 dni temu / Hugon
 
Trudno zaufać tym słowom kiedy niepatriotycznie pozwala na morsowanie przez rozrywanie dzieci niewinnych z wielką bezdusznością i szczególnym okrucieństwem
27 dni temu / I kto to mówi
 
Zacząć od rządu - dożywotnia kwarantanna!!
27 dni temu / dziubek
 
zaczyna się zaganianie stada do zagrody
27 dni temu / lolo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.