DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Szczególnie należy się jednoczyć z tymi co oddają Polskę żydom. Z tymi którzy 10 lat temu wpuścili do Polski na żądanie Izraela zydowskich rachmistrzów by dokonali inwentaryzacji odbudowanego rękami Polaków "pożydowskiego" mienia. Tego mienia które stało się "żydowskie" dzięki zaborcom po Powstaniu Styczniowym po wywózce Polaków na Sybir, po wymordowaniu znacznej ich liczby i dzięki kwitnącej wówczas współpracy żydow z zaborcami. Gdy Polacy nie chcieli wspolpracy z zaborcami żydzi robili to bardzo chętnie. Majątków, ofiarowanych żydom po holokauscie Polaków przez zaborów. Tak powstały "żydowskie" majątki a teraz szabesgoje nazywający siebie Polakami oddadzą je jako kolejne "zadośćuczynienie" za holokaust. Niemcy splacili już roszczenia w ramach odszkodowań żydom, ale szabesgoje chętnie zapłacą im jeszcze raz i jeszcze raz skazujac Polaków na bezdomność. Jednoczmy się żydami,szabesgojami,komunistami,marksistami,muzułmanami,banderowcami. Na chwałę Izraela.
9 miesięcy temu / szalom Morawiecki!
 
Razem ale Bez ubecko-lewacki chamow
9 miesięcy temu / Ziggy
 
Z kim mam się jednoczyć? Z ubekami z kodu, albo zdrajcami i złodziejami z PO i ubywatelami prl? Mam się jednoczyć z donosicielami, mam się jednoczyć z kimś kto nienawidzi Polski, z tymi którzy ją opluwają, szkalują i szkodzą gdzie i jak tylko mogą ? Niedoczekanie !
9 miesięcy temu / niedoczekanie
 
Absolutnie, żadnej zgody. Zdrajcy z PiS chcą się kreować na patriotów. To, że nie są katolikami też już udowodnili.
9 miesięcy temu / Orzeszek
 
Żeby świętować odzyskanie niepodległości trzeba najpierw być krajem niepodległym.
9 miesięcy temu / Gość
 
ten ONR wydaje mi się jakiś podejrzany Kiedy pojawia się okazja na zjednoczenie Polaków wokół wspólnej sprawy jaką jest NIEPODLEGŁOŚĆ ONR mówi NIET... i te prorosyjskie sympatie...?
9 miesięcy temu / gyirkovari magnum
 
Musztarda po obiedzie. Prezydent Duda zanim objął urząd, deklarował, że pójdzie w MN. Po wyborczym zwycięstwie zapomniał od razu o swojej obietnicy. A teraz obóz polityczny PiS-u , który w poprzednich latach izolował się od MN , teraz chce podłączyć się do tej inicjatywy. Żałosne.
9 miesięcy temu / Ioannes
 
Przecież pan premier może przyjść na marsz, tak jak każdy Polak. Na pewno będzie dostrzeżony i uhonorowany przez organizatorów.
9 miesięcy temu / TZ.
 
Jak widzisz po moim komentarzu, nie wszyscy są tacy ;) I kto niby twierdzi, że mają monopol na patriotyzm? Co za bzdury. Nie oglądam transmisji Marszu w TVN-ie, Polsacie czy na stronie natemat. Owszem, są nadużycia, ale to nic w porównaniu do tego, czym w rzeczywistości jest Marsz Niepodległości i jak pozytywnie się zmienia. Organizatorzy też zabiegają, aby wszelkie ekscesy likwidować. Mimo tego głoszą prawdę i dlatego nie są wygodni. Sam raz byłem na Marszu i wiem, z jakimi problemami się boryka, atoli na pewno nie jest to sianie nienawiści, aliści wzywanie do prawdziwego umiłowania Ojczyzny, co wiąże się z odpowiedzialnością i spełnia między innymi w sprawiedliwości. Narodowcy nie atakują innych tak, jak czynią to lewicowe bojówki, czy te w Polsce, czy przybyłe z Niemiec, jak Antifa. Dlatego właśnie pragniemy wezwać miłosiernego Boga, Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski, aby nas oczyścił i wprowadził swoje sprawiedliwe rządy oparte na prawdzie. Salve Maria!
9 miesięcy temu / łucznik Izydor
 
w rzadowym marszu na czele szedlby nasz niekoronowany król johnny
9 miesięcy temu / ADDAWD
 
Do kogo ten apel? Do tych, którzy uważają,że mają monopol na patriotyzm, maszerują pod hasłem: ,,My chcemy Boga" jednocześnie wykrzykując kogo nienawidzą i śpiewając kogo będą wieszać, mordować itp.
9 miesięcy temu / Leon
 
POPIERAM - RZĄD MUSI ZREWIDOWAĆ POLITYKĘ i WRÓCIĆ do współpracy z Polakami na rzecz NIEPODLEGŁEJ POLSKI ! "bardzo własciwa i mądra wypowiedz organizatorów marszu i niech tak zostanie, ale nie warto sie dzielic, warto byc na tym marszu razem (PiS narodowcy itd..)w końcu nazwisko R. Dmowskiego gdzie zaczyna się marsz zobowiązuje 3 razy próbowano go zwerbować do loży masońskiej 3 razy odmówił, i z żadną lożą typu Binarth Barth nie podpisał cyrografu." 1. BEZ Budowy POLIN 2. Bez Danielsa i Izraelskich "doradców" ! 3. zdelegalizować:Loże Masońską-Binarth, fundacje Batorego - Sorosa i inne antypolskie instytucje.- Hasła na Marszu ! PO PIERWSZE POLSKA - nie OBCYCH RACJE STANU !! Wzorując się na KONSTYTUCJE z 1935. 23. kwietnia, ma być pisana w Polsce nie w Izraelu ! Precz z obecną Stalinowską Konstytucją !
9 miesięcy temu / DUMNA POLSKA NASZA !
 
Niech Bogurodzica Dziewica Maryja Królowa Polski błogosławi Organizatorom Marszu Niepodległości! Gorąco prosimy, aby hasłem Marszu Niepodległości Anno Domini 2018 będą słowa ,, Jezus Królem Polski! ?. Inicjatywa, którą rozpoczęli Roman Sklepowicz i Marcin Rola, popierana przez wiele osób, a także organizacji. Pozdrawiamy serdecznie! Salve Maria!
9 miesięcy temu / łucznik Izydor
 
Obecny PiS to Unia Wolności czyli PO. "Zabawna" była pani Pawłowicz w programie u Roli. Chce dla Unii Wolności czterech kadencji. Morawiecki zatem orze jak może.
9 miesięcy temu / wk
 
Jedyną rozsądną rzeczą, która mógłby zrobić premier to w dniu 11 listopada darmowe przejazdy PKP do I z Warszawy. To może załapać parę punktów u Polaków.
9 miesięcy temu / szpulas11
 
@Jazzz Szkoda, że "zdecydowanie pro PiS-owski", zamiast pro polski.
9 miesięcy temu / zgred
 
Ani pis ani po nie ma tytułu do zawłaszczenia Marszu. A teraz czekam na reakcję członków Episkopatu...może być zabawnie.
9 miesięcy temu / Kasandra
 
Ten pomysl pana premiera nie nalezy do udanych, sam o tym powinien wiedziec, ze na to prawica nie moze sie zgodzic. Sejm juz wielokrotnie nawolywal opozycje do wspolpracy na wielu plaszczyznach, a jakie sa tego wyniki to wiemy z trybunalu eu. Banderowcow, bolszewikow, faszystow, czy zydowskich ekstremistow nie zaprasza sie do tanca narodowego
9 miesięcy temu / Bartek
 
bardzo własciwa i mądra wypowiedz organizatorów marszu i niech tak zostanie, ale nie warto sie dzielic, warto byc na tym marszu razem (PiS narodowcy itd..)w końcu nazwisko R. Dmowskiego gdzie zaczyna się marsz zobowiązuje 3 razy próbowano go zwerbować do loży masońskiej 3 razy odmówił, i z żadną lożą typu Binarth Barth nie podpisał cyrografu.
9 miesięcy temu / axe
 
Nie oddamy Marszu Niepodległości partiom!!!
9 miesięcy temu / lenka
 
Obłudniku!!! PIS uciekł z Warszawy do Krakowa, żeby z nami nie iść, a teraz nagle chodźmy wszyscy razem. Do tego z lewakami? NIGDY!!!
9 miesięcy temu / gzk
 
Każdy kto tylko może powinien być w tym roku na Marszu, każdy!
9 miesięcy temu / Chrobry
 
Jestem zdecydowanie pro PiS-owski ale spodobała mi się odpowiedź p. Jelonka. Pomysły polityków często są bez sensu. Podziały są w każdym normalnym społeczeństwie, bo różnica zdań to istota demokracji. Nie występuje w Korei Północnej, a pan premier chciałby takie marksistowskie czary mary wykonać w Polsce. To już było i nie wróci.
9 miesięcy temu / Jazzz
 
To narodowcy stworzyli Marsz, byli pałowani, opluwani, gdzie był wtedy doradca Tuska p.Morawieck. MM jest ostatnim, który w świetle swoich antynarodowych obecnie działań, może zwoływać ludzi na Marsz Niepodległości, chce maszerować z wrogami narodu niech maszeruje na czele z Danielsem i Dudą.
9 miesięcy temu / finka
 
Jak dozyjemy zobaczymy. Napewno będą zamieszki, ukraińcy i Bruksela z opozycją z nienawiścią z diabelskim jadem! Jak się serio nie weźmiemy do roboty do do końca roku może Polski nie być! A PiS niech się zajmnie sobą! Kłamcy! Ci co niszczą Polskę nienawidzą Polski nie powinni iść w takim marszu!
9 miesięcy temu / Gość
 
Taaa...kolejny "trunf" Rządu Krzywołustego.. Zagarnąć co nie swoje.. I do tego Polacy z volksdeutschani z PO/N. I pewnie z SLD i jarmułkami J Dannielsa... Panie Premierze...daj Pan spokój. To ma być marsz Polaków kochajacych i chcących dobra Ojczyzny,a nie wichrzycieli i sprzedawczyków
9 miesięcy temu / X
 
niech najpierw Andrzej Duda zaprosi Narodowców do komitetu organizacyjnego obchodów Święta Niepodległości bo do dziś tego nie zrobił podobnie jak i ze środowiskami kresowymi.
9 miesięcy temu / maciek
 
Brawo Narodowcy????????????...PAD POtraktował was POdle...nie zaprosił JAKO JEDYNYCH do wspólnego świętowania 11 listopada...żydzi...niemcy...ukraińcy ZABORCY są mile widzoani a NARODOWCY persona non grata...
9 miesięcy temu / Megi
 
A ja jestem za wspólnym marszem, dla bezpieczeństwa. Przecież służby nie będą pałować premiera?! A będzie nas milion!!!
9 miesięcy temu / Alol
 
Jedność? Jaka jedność? Ten rząd wszelkimi siłami walczy z Narodem Polskim. Pomyłka Morawiecki znów sobie porgywa.
9 miesięcy temu / adamus
 
Marsz marsz Dąbrowski z ziemi włoskiej do Polski... Z murzynami, hindusami, rusinami, czy niemcami, banksterami, masonami i żydami.... Trzeba szybko zmienić hymn.
9 miesięcy temu / never
 
To fatalny pomysł Premiera- może kierował to do Niesiołowskiego i targowicy. Pokazał komu służy! Polska i Polacy to nie sam M.Morawiecki. Czy kiedykolwiek Nataniahu, rabini zarzucali swoim, karcili swoich współwyznawców za zrzucanie winy za holokaust na Polaków? Czy ktoś skrytykował p. AZARI? Zawsze są tłumaczeni albo "ich oskarżenie są słuszne". Rząd i politycy mają święty obowiązek służyć własnej Ojczyźnie i ludziom , którzy Go wybrali by godnie reprezentował ich interesy i Polskę. Brawo Narodowcy, Polska Jest Wasza i miejsce młodego pokolenia jest w Polsce a nie tułacze za chlebem.
9 miesięcy temu / Nitra
 
Masoneria, żydzi i banksterzy w jednym marszu z Polakami? A to "dobre" . Nie pójdę w tym samym marszu ze zdrajcami, którzy wyprzedali Polskę i robią to nadal. Ani z tymi co nie podpisali się pod apelem do Trumpa o niepodpisywanie S447 Just, ani ze zdrajcami finansujacymi banderyzm, ani z kimś kto w tajemnicy podpisał pakt morderstwa Polski w Marakkeszu. Nie będę maszerować z likwidatorami Polski, z żydokomuną przebraną za patriotów. Nie chcę mieć nic wspólnego z agentami USA, Izraela, Niemiec, Wlk bryt, Rosji. Swojej nienawiści do Polski nie są w stanie już ukryć. Lepiej niech zostaną w domu.
9 miesięcy temu / nie jestem frajerem
 
Okupant chce nam organizować marsz niepodległości...
9 miesięcy temu / niewierzekaczkom
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.