DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Premier Cameron zareagował na Brexit! „Trzeba przywrócić stabilność i zmienić przywództwo”

Premier Cameron zareagował na Brexit! „Trzeba przywrócić stabilność i zmienić przywództwo”
Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron fot.POOL/Reuters/FORUM

Do października Wielka Brytania powinna mieć nowego przywódcę. Taki plan ujawnił David Cameron tuż po ogłoszeniu wyników referendum unijnego. „Tak” dla Brexitu było polityczną porażką premiera, który zapowiedział, że po ustabilizowaniu nastrojów w kraju poda się do dymisji.


Uważam, że w interesie kraju jest najpierw przywrócić stabilność, a potem zmienić przywództwo. Do października, czyli do zjazdu Partii Konserwatywnej, powinien być nowy lider – zapowiedział David Cameron. Taka deklaracja oznacza, że premier wkrótce poda się do dymisji. – Trzeba stworzyć jak najlepszy proces wyjścia z Unii Europejskiej – podkreślił.

 

Cameron w swoim wystąpieniu zaznaczył, że Wielka Brytania może być dumna z tego, że to społeczeństwo może decydować w tych najważniejszych kwestiach. – Tak właśnie było tym razem. Brytyjczycy zagłosowali za wyjściem z Unii Europejskiej i to musi zostać wcielone w życie – zaznaczył premier. Cameron podziękował zarówno głosującym jak i liderom politycznym obu opcji za grę fair.

 

Cameron starał się też uspokoić nastroje zarówno inwestorów, jak i obywateli UE, którzy związali swoje życie z Wyspami. Brexit nie będzie dla nich oznaczał katastrofy. – Na całym świecie ludzie patrzą na nasz wybór. Muszę zapewnić inwestorów, że brytyjska gospodarka jest oparta na mocnych fundamentach. Chcę uspokoić również obywateli Unii mieszkających w Zjednoczonym Królestwie, że ich status się nie zmieni – dodał Cameron.

 


Źródło: tvp.info

MA

DATA: 2016-06-24 09:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brawo! Teraz każdy kraj z tej jeszcze istniejącej, skostniałej lewicowo formacji EU może pokazać, za wzorem GB, że NIE MUSI być lennikiem tych darmozjadów z Niemczech, a zwłaszcza Polska może obyć się bez europejskich kajdan, i błagam oponentów, nie wypisujcie mi głupot typu " teraz musimy im cos zwracać, nastaną czasy biedy" itd. Bzdura! Polacy ZAWSZE sobie poradzą, to tylko Arab nie pociągnie na 300juro miesięczni, bo (generalizując) jest leniem, my radziliśmy sobie tu za zaborów, więc nie ma co porównywać obecnej skali. Z Bogiem damy radę! Wzajemnie współpracując damy radę! Niech rząd umacnia naszą armię, i stabilność w kraju, PLUS niech zetną podatki i ograniczą chorą biurokrację, krok po kroku, oraz rozliczyć tych burzycieli i "synagogę szatana" KOD( oni bronią demokracji ???? -chyba gejo-lewokracji). Z Chrystusem, bracia i siostry, zwyciężymy! Amen!
ponad 3 lata temu / Łukasz_grzesznik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.