DZIŚ JEST:   03   LIPCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W. Brytania ewidentnie nie chce bronic interesow Izraela. Obowiazek ten przejmie radosnie PiS bo nie mozna Izraela pozostawic bez pomocy w UE.
ponad 4 lata temu / Faszysta
 
Jednym z powodów odwrócenia się Anglii od Unii była sprawa imigrantów.. Niech będzie to ostrzeżeniem dla biskupów, którzy chcą tworzyć korytarz powietrzny i sprowadzać samolotami do Polski islamistów. Polacy nie chcą islamistów w Polsce.!!! i niech biskupi o tym pamiętają.
ponad 4 lata temu / Damian
 
Chociaż Cameron wydaje się być szalonym,to nasz Kaczyński jest taki sam.Przed kilku laty na spotkaniu z żydami w izraelu powiedział niemal to samo!Naturalnie można to obejrzeć na YT.
ponad 4 lata temu / Hugon de Payns
 
EU zmieniła się w darmozjadów i instrument drenażu narodów.Dlatego najpierw BREXIT,potem POLEXIT.
ponad 4 lata temu / gość
 
no a ja myślał, że taki poważny kraj jak Wlk. Brytania to zawsze i wszędzie broniła swoich interesów, a choćby i politycznych; to pokazuje, że programy w szkołach, a nawet i w żłobkach, i w przedszkolach trzeba napisać od nowa;
ponad 4 lata temu / JARO
 
Jak Cameron myślą (bądź muszą tak myśleć) inni przywódcy państw, bo tak jest skonstruowane sito wyborcze. I tylko w przypadkach ekstremalnych, jak Brexit, przekazują to otwartym tekstem ludowi. Spytajcie choćby PAD, zapalającego świeczki.
ponad 4 lata temu / cibail
 
10 punktow za szczerosc :D
ponad 4 lata temu / cristero
 
Cameron to mason, jest o tym w internecie ! Jeżeli ktoś chce bronić klimatu to już samo w sobie jest tego potwierdzeniem ! Nie obrona życia poczętego ale klimatu ! Takie straszenie to tylko straszenie, UK będzie mocniejsza jak wyjdzie z eurokołchozu szwabskiego !
ponad 4 lata temu / gadka szmatka masonska
 
Nie wiem czy doczekam ze względu na wiek rozpadu UE, która przynosi Europie zagładę i zgorszenie w postaci gender, i nawołuje do powszechnie dostępnej aborcji, walczy z chrześcijaństwem,planuje zlikwidowanie państw narodowych i stworzenie jednego rządu w Europie pod dyktando Niemiec. Wprowadza multikulti , co doprowadzi w najbliższym czasie do opanowania Europy przez islam. Politycy UE prowadzą samobójczą politykę dla państw unijnych. UE doprowadzi do zagłady cywilizacji chrześcijańskie w całej Europie.
ponad 4 lata temu / cichy
 
Skromny obiadek za ponad 5,1 mln funtów. Jakże tu nie dbać o interesy żydowskich finansistów - globalistów... I oczywiście odgrzewany kotlet "antysemityzm".
ponad 4 lata temu / Ryz
 
Wyobrażmy sobie taką argumentację w Polsce.
ponad 4 lata temu / panda
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.