Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MARCA   2020 r.

Św. Guntrama, króla
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Prawy Prosty o ideologii eliminacji człowieka. To tylko weganizm i ekologizm?


Odtwórz w YouTube
 

Czy weganizm to tylko zwykła dieta, a walka z "globalnym ociepleniem" to troska o przyszłość dzieci? A może jest to coś więcej, dużo więcej? Łukasz Karpiel zaprasza na Prawy Prosty. W programie goszczą Piotr Relich, autor filmu "Mięsożerca wróg numer jeden" oraz Krystian Kratiuk, redaktor naczelny magazynu "Polonia Christiana" i portalu PCh24.pl.


DATA: 2019-12-02 14:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave Maria! Pan Jezus jadł mięso i ryby, dlatego weganizm jest zły, bo jest ideologią, a nie tylko dietą, jest ideologią antychrześcijańską.
4 miesiące temu / Ewcia
 
Co złego jest w weganizmie? Stosuję tę dietę okresowo, nie szkodzi mi ona ani nikomu z mojego otoczenia. Ba, odczuwam jej dobroczynne skutki. Jestem praktykującym katolikiem. Czy powinienem się spowiadać z weganizmu?
4 miesiące temu / TZ.
 
powiem krótko MASONERIA, to tylko u nich w imię BRATERSTWA tak się ucztuję, choć i na ich ucztach Baltazarowych są podziały, widać, że wygrywa opcja wegan! I potwierdzam, że jest to masowy obecnie problem wśród młodych Polaków, a teologowie w Kościele, egzorcyści, nauczyciele .... ŚPIĄ, pewnie jakiś prikaz z góry, zawsze mogą powiedzieć w końcu, że Królestwo Boże nie zależy od tego co się je i co się pije, więc nie będą sobie duchowością pokarmową zawracać głowy, za to owce przeciwnie będą chodzić pijane w imię nowej ideologii.
4 miesiące temu / axe
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 132 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.